5 دلیل خود محرک بررسی شده اند ممکن است کمتر از شما انتظار می رود

چرا من است محرک چک کنید تا لاغر و استخوانی? چرا من گرفتن به مراتب کمتر از من فکر کردم من می خواهم?

تا آنجا که شما می خواهم برای شاد بودن در مورد دیدن یک محرک بررسی در صندوق پستی خود را – و یا لکه بینی مستقیم سپرده در حساب بانکی خود را – گاهی اوقات شما در نهایت تعجب که چرا شما را نمی بینم ،

و مردم بیش از برخی ممکن است تصور کنید در حال miffed. سرویس درآمد داخلی حتی در حال حاضر ذکر شده است یک گروه از دلایل چرا دلار میزان تاثیر اقتصادی پرداخت می تواند به عنوان IRS با ظرافت آن را قرار می دهد “متفاوت تر از پیش بینی است.”

بسیاری از مردم در حال حاضر دریافت محرک پرداخت تا 1200 $برای تک و تا $2,400 برای زوج به علاوه $500 برای فرزندان سنین 16 و جوان.

اما آن مقدار تضمین شده نیست. آنها متفاوت خواهد بود بر اساس درآمد خود را. و در برخی از موارد شما ممکن است هر گونه پول در همه.

قیمت مصرف کننده: آنها فقط به حال خود بزرگترین افت تا کنون. این است که چیز خوبی ؟

محرک چک: IRS مسائل مهلت برای واریز مستقیم اطلاعات coronavirus محرک پرداخت

در اینجا نگاهی به برخی از دلایل که چرا شما محرک ممکن است کاهش یافته است کمی کوتاه:

وجود دارد نگه دارید تا با خود 2019 فدرال مالیات بر درآمد بازگشت ؟

اگر شما واجد شرایط, شما به طور خودکار خواهید برای دریافت پول محرک اگر شما ثبت 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی.

شما نمی نیاز به فایل شما 2019 بازگشت تا 15 ژوئیه به عنوان سنتی مارس 15 مهلت تمدید شد به عنوان بخشی از اقتصادی تلاش های امدادی در طول coronavirus بحران است.

و اگر شما واصل نشده 2019 اظهارنامه مالیاتی و در عین حال آن را OK. شما هنوز هم می خواهم پول محرک است. IRS در حال رفتن به استفاده از اطلاعات 2018 بازگشت.

اگر شما ثبت 2019 بازگشت, هر چند, شما می تواند تجربه برخی از تاخیر.

IRS می گوید آن را به طور معمول محاسبه خواهد تاثیر اقتصادی پرداخت خود را بر اساس درآمد و اطلاعات در سال 2019 بازگشت.

اما ممکن است بر اساس IRS بیانیه روز دوشنبه که IRS تمام نشده است پردازش خود را 2019 اظهارنامه مالیاتی. فقط به این دلیل که IRS پذیرفته بازگشت خود را به صورت الکترونیکی البته این به آن معنا نیست که IRS به اتمام رسانده پردازش بازگشت.

و وجود دارد به نظر می رسد همچنان یک تعداد 2019 اظهارنامه مالیاتی به روند. به یاد داشته باشید برخی از مردم پر بازده در اواخر مارس و حتی در اوایل ممکن است.

علاوه بر این در اوایل تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 منجر به خاموش شدن ناگهانی در پردازش امکانات که در آن بسیاری از کارکنان به خانه فرستاده شدند. در آخرین هفته از ماه آوریل هزاران نفر از نمایندگان کارگران به نام در کار برای مقابله با همیشه در حال رشد شمع کار می کنند.

در حال حاضر محرک پولی نیاز به عجله کردن درب پس از میلیون ها نفر از مصرف کنندگان شکایت شده است که آنها هنوز رتبهدهی نشده است دریافت پول خود را. (IRS و وزارت خزانه داری می گویند که نزدیک به 130 میلیون تاثیر اقتصادی پرداخت شده است با موفقیت تحویل داده است. که هنوز هم ترک میلیون ها تحويل.)

اگر 2019 بازگشت آماده نیست و IRS در حال رفتن با 2018 اطلاعات است.

IRS روز دوشنبه گفت که اگر از آن استفاده 2018 اظهارنامه مالیاتی اطلاعات ممکن است که تاثیر اقتصادی پرداخت نخواهد شامل پول برای یک فرزند وابسته مانند اگر کودک شما متولد شده و یا به تصویب رسید در سال 2019.

به عنوان یک نتیجه, شما می تواند به $500 ، و یا اگر شما تا به حال دوقلوها در سال 2019 شما می تواند به $1,000 کوتاه است.

شما نمی توانید به رفع این مشکل در حال حاضر. شما می توانید تنظیمات خود را هنگامی که شما فایل خود را در سال 2020 فدرال مالیات بر درآمد بازگشت در سال 2021.

یا شاید درآمد خود را بالاتر بود در سال 2018 از آن در سال 2019 که به معنی شما ممکن است پول کمتری برای بزرگسالان در خانواده است. دوباره, شما می خواهم که قادر به ایجاد تنظیمات زمانی که شما فایل 2020 اظهارنامه مالیاتی. شما در حال رفتن به باید صبر کنید یک سال یا بیشتر قبل از این می توان ثابت.

آیا شما و یا همسر خود را مدیون گذشته به علت حمایت از کودکان ؟

دوباره خود را پرداخت خواهد بود کوچکتر از حد انتظار است. و این می تواند حتی بدتر از شما ممکن است تصور کنید با تشکر قطعی است.

اداره فدرال از خدمات مالی را ارسال اخطار به نشان می دهد اگر یک محرک پرداخت شد به عنوان یک نتیجه کاهش قبلا بدهکار حمایت از کودکان.

در عین حال وجود داشته است برخی از مشکلات برای زوج ها وقتی که می آید به “مجروح” ادعا می کند. و مقدار زیادی از مردم ناراحت هستند خود را برای دیدن محرک چک برش به مراتب بیشتر از آنها باید کاهش یابد.

بیایید نگاهی به یک گام به عقب: اگر شما از ازدواج و تشکیل پرونده به طور مشترک آن است که ممکن است برای گرفتن سهم خود را از مالیات بر درآمد فدرال بازپرداخت اگر بازپرداخت شده است کاهش می یابد به درخواست یک بدهی خود را, همسر شما نیست.

شما می خواهم نیاز به فایل فرم 8379 همسر مجروح تخصیص. فقط اگر شما یک فایل مشترک بازگشت. و این تنها کار می کند اگر بدهی است که مسئولیت تنها یکی از همسران.

در حال حاضر زمانی که آن را می آید به محرک پرداخت IRS باید مصرف آن مجروح ادعا به حساب آورد.

تنها محرک پرداخت برای همسر مفصل بازگشت که مدیون گذشته به علت حمایت از کودک باید جبران شود.

روز دوشنبه IRS اذعان کرد: “IRS آگاه است که بخشی از پرداخت های ارسال شده به یک همسر که در زمینه ادعای همسر مجروح با او 2019 اظهارنامه مالیاتی (یا 2018 اظهارنامه مالیاتی اگر هیچ 2019 اظهارنامه مالیاتی ثبت شده است) ممکن است جبران مجروح گذشته به علت حمایت از کودکان.”

IRS گفت: این کار با اداره خدمات مالی و وزارت بهداشت و خدمات انسانی, دفتر اجرای قانون حمایت از کودکان, برای حل و فصل موضوع به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“اگر شما ثبت تقاضای همسر مجروح خود را با بازگشت و نهفته این موضوع” IRS گفت: “شما نمی نیاز به هر گونه اقدام است. مجروح همسر خود را دریافت خواهید کرد عدم پرداخت نیمی از کل پرداخت زمانی که این موضوع حل شود.”

IRS اظهار داشت: “ما عذر خواهی برای ناراحتی این ممکن است باعث شود.”

آیا شما بیش از حد پول ؟

حداکثر محرک پرداخت می رود به کسانی که درآمد ناخالص تنظیم تا 75000 دلار برای تک filers, $112,500 برای سرپرست خانوار filers و $150,000 برای پر کردن ازدواج به طور مشترک.

اگر خود را تنظیم درآمد ناخالص بالاتر از آن مقدار محرک بررسی خواهد شد کاهش می یابد 5 دلار برای هر 100 دلار بالاتر از کسانی که در آستانه.

بنابراین برخی از ازدواج خانواده ها با کودکان ممکن است 1000 $یا کمتر – full $2,400 – اگر می گویند خود را تنظیم درآمد ناخالص $بود 178,000 یا بالاتر.

و شما نمی خواهد واجد شرایط برای هر محرک پول اگر شما تنها با یک تنظیم درآمد ناخالص که در بالا $99,000. محرک بررسی نمی رسند و در همه برای کسانی که با تنظیم ناخالص درآمد از $136,500 برای سرپرست خانوار filers و $198,000 مشترک filers با کودکان است.

آنچه در مورد $500 برای کودکان و نوجوانان?

شما ممکن است فرزندان خود را دوست دارم به همان اندازه اما محرک برنامه نمی خواهد درمان آنها همه یکسان است.

اگر پسر یا دختر 17 ساله یا مسن تر و ادعا کرد که به عنوان وابسته شما اضافی $500.

چه چیزی حدود 1200 $برای پسر من در کالج ؟

در بسیاری از موارد دانشجو نمی کنید که پول یا.

IRS اشاره می کند که “یک 20 ساله تمام وقت دانشجو ادعا به عنوان یک وابسته به مادر خود 2019 فدرال مالیات بر درآمد بازگشت است واجد شرایط برای $1,200 اقتصادی پرداخت.”

و پدر و مادر نیازی به گرفتن اضافی $500 برای آن دانشجو اگر آنها واجد شرایط به عنوان یک کودک در سن 16 یا جوان.

و حالات دیگر ممکن است اعمال می شود. می گویند خود را 2019 اظهارنامه مالیاتی نبود فرآوری و در عین حال قبل از IRS محاسبه تاثیر اقتصادی پرداخت.

اگر دانش آموز ادعا شد به عنوان یک وابسته به یک 2018 اظهارنامه مالیاتی دانش آموز ممکن است محرک در حال حاضر.

اما وجود دارد می تواند برخی از خبر خوب در سال آینده برای برخی از.

“اگر دانش آموز نمی توان ادعا کرد که به عنوان یک وابسته به مادر خود یا هر کس دیگری برای سال 2020” IRS گفت: “این دانشجو ممکن است واجد شرایط برای ادعای $1,200 اعتباری خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی در سال آینده.”

“صبر کنید تا سال آینده” می تواند پاسخ برای بسیاری از.

تاثیر اقتصادی پرداخت “پیش پرداخت جدید موقت اعتبار مالیاتی است که مالیات دهندگان واجد شرایط می تواند ادعای خود را در سال 2020 بازگشت” IRS گفت.

نگه داشتن نامه از شما دریافت از طریق پست و چند هفته پس از محرک پرداخت صادر شده است.

زمانی که مالیات دهندگان فایل خود بازگشت در سال آینده آنها می توانند ادعا اعتبارات اضافی خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی اگر آنها واجد شرایط برای آنها.

خبر خوب: محرک پرداخت نمی خواهید برای کاهش مالیات دهندگان هزینه و یا افزایش مالیات زمانی که شما یک فایل اظهارنامه مالیاتی در سال آینده.

محرک نیز مشمول مالیات نیست IRS گفت و نباید شامل درآمد در یک سال 2020 بازگشت.

تماس با سوزان Tompor: [email protected] او در توییتر دنبال کنید @tompor. جزئیات بیشتر در کسب و کار و ثبت نام برای کسب و کار ما عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>