5 نکته چگونه خانه خود را برای تابستان هوشمند کنیم فروشگاه تجهیزات هوشمند سازی فروشگاه KNX

تاچ پنل درگاه ارتباطی عضو اهمیت سیستم هوشمندسازی خانه و منزل هست که کلیدی به کارگیری از قابلیت و امکان های مخت

توسط NEWSAMINS در 28 آبان 1401
تاچ پنل درگاه ارتباطی عضو اهمیت سیستم هوشمندسازی خانه و منزل هست که کلیدی به کارگیری از قابلیت و امکان های مختلفی مانند اتصال به اینترنت و موبایل از روش گونه های قابل انعطاف افزارهای متنوع، کنترل خانه را ممکن می سازد. همیاران هوم سرویز کل عملکرد خود را به خواسته رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت. خانه هوشمند قابلیت و امکان های فراوانی مثل در دست گرفتن سیستم های روشنایی،سیستم سرمایش و گرمایش، تجهیزات الکتریکی و در اختیار گرفتن درهای محل ورود دارد. این که در هوشمندسازی ساختمان یا این که پروژه چه امکاناتی قابل ارائه هست به نیاز کاربر، ملاحظات اقتصادی و همچنین زیرساخت پروژه بستگی دارد. به وسیله طرز های متعدد هوشمند سازی تمامی اجزای ساختمان ها می توانند به سیستم های مرکزی منزل هوشمند متصل گردند و از شیوه های گوناگونی و از هر نقطه از دنیا و در هر هنگامی کنترل شوند. همچنین به وسیله اتوماسیون نویسی و علم خودکارسازی اتفاقات می توان دخالت فردی را در انجام کار های روزمره به دست کم رساند. دسته‌بندی نشده خبر عالی همین هست که عمده این دستگاه ها در دسترس و مقرون به صرفه است. یکی از از خصوصیت های اهمیت محصولات آسانه آپدیت نرم افزاری از روش internet است. آخرین ورژن قابل انعطاف افزار به راحتی از طرز نرم افزار قابل بروز رسانی است. پهنای باند اینترنت، قابلیت اطمینان، و شتاب به جهت میزبانی دستگاه های هوشمند عمده و بخش اعظم حساس است.

· سیستم امنیتی وحفاظتی هوشمند

اگر سنسورهای موجود در شیرهای گاز را به سیستم مرکزی هوشمند منزل متصل نماییم می‌توانیم به صورت لحظه ای از شرایط آن ها با خبر شویم و آنان را در دست گرفتن و تنظیم نماییم. اگراز لامپ های هوشمندی به کار گیری نمایید که مجهز به وایفای هستند می‌توانید به شکل جداازهم مقدار و شدت نور هر یک از لامپ ها را در دست گرفتن نمایید. بعضی از لامپ ها همین قدرت و بضاعت را دارا هستند که کلیدی اعتنا به وضعیت شما تغییر تحول رنگ دهند برا نمونه رنگ لامپ ها برای زمانیکه شما مشغول به تماشای تلویزیون هستید ویا این‌که در حالا مطالعه می باشید یکسان نیست و تغییر‌و تحول می‌کند. در سیستم صوتی هوشمند بر مبنا مود و اتمسفر فضا موزیک های مطلوب می تواند پخش شود.
  • یخچال‌های هوشمندی که تاریخ انقضا را پیگیری می‌کنند، فهرست‌های خرید کردن درست مینمایند یا این که حتی امر العمل‌هایی را بر شالوده مواد موجود تهیه می‌کنند.
  • کنجکاوید چطور مالک یک خانه هوشمند به تجهیزاتبرقی خانه دستوری ارسال ویا به هیچ وجه به چه صورت به آن‌ها متصل می‌شود.
  • همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
  • شاید در ابتدا هزینه لامپ هوشمند بیشتر از لامپ بی آلایش به حیث برسد؛ البته آن گاه از مدت کوتاهی همین اختلاف هزینه جبران خواهد شد.
  • برای پر‌نور نمودن فن و تولید جریانی از هوای تازه، ناچار نیستید حالت راحت خود را رخنه کنید.
این محصولات ترکیبی از تشخیص حرکت و صدا هست که بر مقدار عالی خوابیدن شما در ارتفاع شب آنالیز می‌کند. همانطور که می‌دانید در سال‌های اخیر دنیای تکنولوژی اصلی سرعت باورنکردنی‌ای توسعه یافته و اثاثیه هوشمند خانگی جای خود را در منازل مسکونی به خوبی گشوده کرده‌اند. درود اساسی توجه به میزان دارایی شما کلیدی هر برندی هوشمند سازی قابل اجرا می باشد. دسته اولیه سیستم های هوشمند که بر مبنای سیستم های میکرو کنترلی یا PLC عمل می نمایند و مدل دوم سیستم های هوشمند که به شکل ماژولار اصلی بخش های متفاوتی هستند. در صورتی که فکر میکنید روزگار آن رسیده است که منزل خود را هوشمند کنید،باید دیتاها به اندازه درباره سیستم های اسمارت هوم چیست داشته باشید.

نوع تجهیزات مؤثر بر قیمت منزل هوشمند

اطلاعات را از دستگاه های موجود در منزل دریافت کرده و تمامی چیز را در خانه در دست گرفتن می کند. برای آنکه به طریق فعالیت تکنولوژی خانه هوشمند اشاره کنیم، ابتدا باید به تاریخچه همین فناوری نگاهی داشته باشیم. خانه‌های هوشمند مسیری طولانی را طی کرده‌اند تا به مقام امروزی‌شان برسند. یکی از از او‌لین شرکت‌هایی که در توسعه و گسترش فناوری خانه هوشمند عمل می‌کند، هنوز هم درگیر فعالیت در همین راستا است. گذشته از ارتقا به لامپ های LED، یک لامپ هوشمند به این مفهوم هست که هیچ گاه فراموش نکنید چه چراغ هایی روشن باقی‌مانده اند، چون همین اطلاعات همیشه در تلفن همراه شما وجود دارد. چراغ‌های هوشمند را هم می‌توان در یک برنامه قرار داد، بدین ترتیب می‌توانید برای مثال هر شب ساعت ۱۱ شب تمامی آن‌ها را خاموش نمایید و هرگز به‌طور تصادفی چراغی را واضح نگذارید. ممکن است غیرقابل تصور به نقل از خبرگذاری به نظر برسد که دستگاه های منزل هوشمند می توانند در هزینه شما صرفه جویی کنند. با داشتن دستگاه های مطلوب و متخصصان آموزش چشم می توانید کل خانه خود را بهم متصل کنید. این احتمال وجود داراست که شما هر روز از خصوصیت های منزل هوشمند استعمال کنید. در صورتی که یک قهوه ساز اصلی تایمر یا این که سیستم آب پاش دارید که هنگامی بیرون از شهر می‌باشید خاموش می شود، این اتوماسیون است.

تجهیزات هوشمند سازی ساختمان را اکثر بشناسید

در شکل خرابی یا این که گم شدن یک دستگاه تلفن همراه، سیستم را می اقتدار به راحتی مجدداً در یک در دست گرفتن اثبات نصب کرد. تجهیزات با طراحی متفاوت، فضای داخلی اتاق را خراب می کند، زیرا وقتی که پانل های اتاق به شکلی شوریده چیده شده و از حیث رنگ متفاوت باشند، زشت است. به عنوان مثال، یک دستگاه سیستم صوتی هوشمند مخابره داخلی سپید پلاستیکی بر روی دیواری حساس سطح تیره قرار ندارد. براین اساس حتی در مرحله طراحی هم می بایست به چنین لحظاتی توجه ویژه داشت و ورقه کلید و پنل مطلوب خریداری کرد. علاوه بر این، دستگاه ها باید با صفحه ها یا این که کادر های ویژه ای که کلیدی سایر عناصر داخلی هماهنگ هستند، پوشانده شوند.

تفاوت منزل هوشمند و سامانه مدیریت ساختمان چیست؟

در حالی که ما هنوز کاملا متوجه نشده ایم که به چه صورت KITT را از Nightrider در یخچال فریزر شما کارگزاری نماییم – شما تنها می توانید در هر بخش از خانه خود به شبکه خویش متصل شوید. در اینجا، اجزای هوشمند ساختمان و شبکه الکتریکی می توانند “صحبت” کنند و “به یکدیگر گوش دهند”. اهمیت استفاده از همین فناوری می قدرت توزیع انرژی را به طور کارآمد رئیس کرد، می قدرت تعمیر و محافظت را به شکل پیشگیرانه انجام اعطا کرد و سریع خیس به جدا برق جواب داد. بخش اعظمی از به عبارتی فن آوری های هوشمند گزینه استعمال در منزل های هوشمند در ساختمان های هوشمند بکار رفته است، از پاراگراف روشنایی، انرژی، گرمایش و تهویه مطبوع، سیستم های امنیتی و دسترسی به ساختمان. برخی از سیستم های خانه هوشمند را می قدرت از نخست ایجاد کرد، به تیتر مثال، اساسی استعمال از Raspberry Pi یا این که سایر مثال های اولیه. سایر موردها را می قدرت به تیتر یک کیت خانه هوشمند یار خریداری کرد که به تیتر یک پلت فرم منزل هوشمند هم شناخته می شود، که شامل قطعات مورد نیاز برای آغاز یک پروژه اتوماسیون منزل است. به عنوان نمونه زنگ در های هوشمند به صاحبان خانه اجازه می دهد که وقتی در خانه نیستند، مهمانانی که به منزل آن ها می آیند را ببینند و اساسی آن ها ارتباط برقرار کنند. اعضا می توانند درجه حرارت داخلی، روشنایی و اسباب و اثاث خانگی را نیز تهیه و تنظیم و در اختیار گرفتن کنند. پس از آن می توانید هر وسیله برقی که به پریز میباشد را از یک اتاق دیگر یا حتی خارج از منزل و کیلومترها دورتر، از روش اپلیکیشنی که ملازم آنست و در گوشی هوشمند خویش کارگزاری می کنید، در اختیار گرفتن نمایید. ولی در صورتی که اقلام هوشمند بیشتری در خانه دارید، تاچ پنل هوشمند نصب شده روی دیوار هم قابلیت کنترل پریز هوشمند را می دهد. بر روی تخت دراز بکشید و دارای لمس کاغذ ی تلفن همراه به قهوه ساز امر بدهید که برایتان قهوه مهیا کند.

کلید صوتی هوشمند چطور فعالیت می کند

این بدان معناست که ما نیازی به نزدیک شدن فیزیکی به پریز برق نداریم. می‌توانیم آن را مهم فشار دادن دکمه‌های تلفن همراهمان یا این که استفاده از صدا (از روش الکسا یا هر کنترل‌کننده خانه هوشمند دیگری) پر‌نور یا خاموش کنیم. پیش از این سیستم روشنایی هوشمند به‌قدری پیچیده بود که به جهت برنامه‌ریزی آن یا این که حتی تولید ساده‌ترین تغییرات نیاز به یک متخصص حرفه‌ای داشت. بعضا دیگر را می‌توان به تیتر یک کیت منزل هوشمند یار همینطور به تیتر پلت فرم خانه هوشمند – که شامل قطعات گزینه نیاز برای آغاز یک پروژه اتوماسیون خانگی است، خریداری کرد. خانه‌های هوشمند می‌توانند ترجیحات کاربر را برای راحتی در حیث بگیرند. به عنوان مثال، اعضا می‌توانند درب گاراژ خود را به جهت گشوده شدن، واضح شدن چراغ‌ها، واضح شدن شومینه و آهنگ‌های آیتم علاقه خود را برای پخش برنامه ریزی کنند. کمپانی های هوشمند سازی نظیر تپ لایف این امکان را در یک اپلیکیشن کاملاً پارسی و یکپارچه ارائه می‌دهد.

چگونه ساختمان خود را هوشمند کنیم؟

اگر مصرف شما زیاد است، خوب تر هست از همین گونه پریزهای هوشمند خریداری کنید. لامپ هوشمند حتی در وقتی که از خویش نور ایجاد نمی نماید نیز همچنان پر‌نور هست چون باید اتصال خویش اساسی Wi-Fi را حفظ کند. به همین دلیل، این محصولات حتی سیستم صوتی هوشمند در زمان خاموش بودن نیز از انرژی الکتریسیته استعمال می کنند. همین مصرف میزان مضاعف ناچیزی هست و نیازی نیست نگران هزینه های مصرف برق باشید. مخلوط لامپ های هوشمند مهم دیگر اثاثیه هوشمندسازی می تواند سرانجام بسیار مهربانی داشته باشد. در شکل به کارگیری از رله تابلویی فقط قادر خواهید بود لامپ ها را از شیوه اپلیکیشن تلفن ملازم در اختیار گرفتن کنید. اما در رخ استعمال از سوییچ لمسی هوشمند به شکل محلی هم می توانید لامپ ها را روشن یا خاموش کنید. در عرض دو سال، تحلیلگران پیش‌بینی می‌نمایند که ما چیزی حدود ۲۰٫۴ میلیارد وسیله متصل در عالم داشته باشیم؛ و ۱۲٫۸ میلیارد عدد از آنها فقط مربوط به خانه‌ها خواهد بود. نیز حالا در سال ۲۰۱۸، ما چیزهایی مانند توالت‌های متصل، مایکروویوهای متصل و ماشین‌های متصل می‌بینیم. بدین ترتیب رسیدن به چنین چیزی به جهت آینده منزل هوشمند چندان بدور از ذهن نیست. سیم کشی هوشمند راهی به جهت گشوده کردن سیم های آیتم نیاز و پشتیبانی بهتر از دستگاه های صرفا بی سیم است. معمولاً همین محصولات بر روی سیستم برهان ویندوز در نخست ارائه نمی‌شوند چون پیش فرض‌های همین سیستم برهان به جهت سیستم‌های هوشمند و تلفن همراه نبوده است. برنامه Hue فیلیپس بر روی سیستم عامل HUETRO اجرا می‌گردد و کمپانی IKEA نیز فعلاً برنامه‌ای به جهت ویندوز ندارد. همین سیستم همینطور ممکن می باشد دستگاه‌های امنیتی منزل یا سیستم دسترسی و اعلان‌های هشدار دهنده را نیز دربر بگیرد. منزل هوشمند یک عدد از جدید ترین فناوری های دوره حاضر است؛ ساختمان (خانه) هوشمند در بیانی بی آلایش به خدماتی اشاره دارااست که فارغ از دخالت صاحب و مالک منزل عملی را در گوشه و کنار خانه اجرا می‌کنند. در صورتی که تمایلی به به کار گیری از پریز هوشمند نداشته باشیم می قدرت از پریزهای ست مهم رنگ انتخابی کلیدها به کارگیری بنماییم.

ساعات کاری

و غالبا در مجتمع های آپارتمانی و یا بلوک های برج ها گزینه به کارگیری قرار میگرفتند که در علیه آب و باران اساسی بودند و اکثر وقت ها احتیاج به تعمیر داشتند. البته در حالا حاضر شما اساسی تلفن همراه های هوشمند خود و اتصال به دوربین امنیتی و سیستم هوشمند خویش میتوانید کلیه چیز را ذیل نظر داشته باشید. شما همچنین می توانید منزل خویش را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید حساس سرمایه گذاری بر روی ترموستات های هوشمند و یا این که سیستم گرمایش هوشمند ,شما احتمالا اطلاع رسانی برای در دست گرفتن حرارت یک لپ تاپ را از طریق، موبایل های هوشمند و یا این که تبلت چشم اید. ولی حساس تر از آن، حرارت هوشمند می باشد که بایستی به یک بخش اهمیت از هر خانه حساس گذر زمان تبدیل شود.