حتی با اقتصاد انجماد و اخراج صعودی وجود دارد امیدوار نشانه هایی برای بازیابی پس از این سقوط ناگهانی در آمریکا تجارت ناشی از COVID-19.

سهام خود را ارسال بهترین ماه از سال 1987 در ماه آوریل با استاندارد & ضعیف است 500 برش آن 33 درصد ضرر از فوریه به اواخر ماه مارس بیش از نیمی از طریق پنج شنبه ،

تا مطمئن شوید که اقتصاددانان انتظار بیشتر از دست دادن شغل در ماه مه پس از نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از پرونده آغاز شد و در سال 1948. و برخی از تحلیلگران تردید دارند که سهام را کف. یکی از دلایلی که چرا: متوسط بازار خرس از سال 1929 پاک کرده است نزدیک به 40% off S&P 500 شاخص با توجه به مالی-شرکت تحقیقات CFRA.

هنوز هم سرمایه گذاران تشویق شده اند توسط ایالات متحده است که برنامه ریزی برای بازگشایی کارخانه ها و فروشگاه ها و همچنین به عنوان سیگنال در اقتصاد مانند مخارج مصرف کننده است که بسیار به آرامی در حال بهبود است.

در اینجا چهار دلیل شما نباید دمدمی مزاجی بیش از ماه آوریل رکورد نرخ بیکاری است.

عصبانی IRS هانه خود را بازپرداخت مالیات بر?: برخی از همسران حمایت از کودکان بدهکاران خواهد شد coronavirus پول به عنوان نمایندگان مستقل کار می کند برای حل و فصل اشتباه

بیکاری: مدعیان صعود به 33M در هفت هفته به عنوان ملت پرانتز به صورت تاریخی نرخ بیکاری

تعداد مدعیان بیکاری در حال پایین آمدن

اعداد خوب نیست اما آنها قطعا بهتر. برنامه های اولیه برای بیمه بیکاری باید غوطه ور پنج هفته در یک ردیف. و ادعا می کند باید در نهایت سقوط به زیر 1 میلیون تا اواسط ماه ژوئن سیگنالینگ آغاز کند اقتصادی ارتجاعی با توجه به پانتئون اقتصاد کلان.

سهام منعکس در حال حاضر

سرمایه گذاران امیدوارند بدترین بازار سهام مسیر ممکن گذشته اند. استاندارد & ضعیف است 500 شاخص بازگشت 22 درصد از آن 23 مارس پایین است و در حال حاضر در 15 درصد از آن Feb. 19 رکورد پس از فدرال رزرو و واشنگتن متعهد به ارائه مقادیر عظیم کمک های اضطراری برای اقتصاد ایالات متحده است. شاخص Nasdaq Composite تبدیل شده مثبت برای سال پنج شنبه, کمک های ارتجاعی در بالا پرواز فن آوری سهام.

صرف شروع به بهبود می یابند

بانک مرکزی آمریکا دومین بانک با دارایی دیدن نشانه هایی که مصرف کننده هزینه های تیک تاک بالاتر پس از غوطه وری 30 درصد در شروع مستند به عنوان مصرف کنندگان بیشتر خرید لباس بنزین و رستوران وعده های غذایی. ایالات متحده در مجموع هزینه های به طور متوسط حدود 50 میلیارد دلار در طول چهار هفته گذشته مدیر ارشد اجرایی برایان Moynihan در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته در CNBC. که در تاریخ همتراز با سطح در پاییز سال 2017. هزینه های در حال رشد بود در بالا تک رقمی نزدیک به 10 درصد قبل از خاموش کردن و سپس سقوط او اضافه شده است. در حال حاضر آن را مسطح در مقایسه با سال گذشته است.

بخش هایی از آسیا نمی بینید افزایش مجدد موارد هنوز

سرمایه گذاران را در بر داشت برخی از آرامش پس از کشورها و شهرها در آسیا است که بازگشایی اقتصاد خود را نشده نشان داده شده است یک تجدید افزایش coronavirus موارد است. کره جنوبی و هنگ کنگ به عنوان مثال باید آرام همه گیر محدودیت و بدون داشتن یک پرش در موارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de