36 مدل بهترین برند های کرم پودر

حرفه ای ها توصیه میکنند اگر پوشش کم میخواهید مقداری را با انگشتتان روی پوست پخش کنید برای پوشش بیشتر از اسفنج یا پد استفاده کنید کرم پودر را از ناحیه Tصورت (پیشانی بینی چانه) شروع وبه اطراف محو کنید. این کرم پودر چهره شما را در طول روز مات و طبیعی نشان میدهد و از ایجاد ظاهری براق روی بینی و پیشانی جلوگیری میکند و همین موضوع این محصول را ایدهآل کرده است.

کرم ­پودر لدورا پوششی طبیعی، مات و مخملی روی چهره ایجاد می­کند و به ­دلیل بافت سبکی­ که دارد برای مدت طولانی روی پوست باقی ­می­ماند و مانع از براق­ شدن سطح پوست می­شود. در انتخاب کرم پودر دقت داشته باشید که هدف ما از استعمال این محصول روی پوست ایجاد رنگی یکدست در سطح پوست خواهد بود. کرمپودر این لی مدل «Invory» به شمارهی 12 و تن رنگ متوسط روشن و پوششدهی بالا جلوهای مات روی پوستتان نشان میدهد که همین موضوع آرایش صورت را طبیعیتر نشان میدهد. این نوع کرمپودر در برابر گرمای محیط که باعث تعریق بیش از حد شده مقاوم است و اثری از ماسیدگی کرمپودر روی پوستتان شاهد نخواهید کرم پودر 3d بود.

کرم پودر مایع لورآل خاصیت ضدآب بودن آن باعث میشود در برابر تعریق هم مقاوم باشد. این نوع محصولات، هم نقش کرم پودر را دارند، و هم از پوست تان در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت میکنند. در این راه باید به نکات ویژهای توجه کنید، یکی از اولین نکات توجه به فصلی است که میخواهید در آن زیباتر باشید. همانطور که مشاهده کردید تنوع کرم پودرهای بورژوا بالا است و هر کدام از کرم پودرهای نام برده شده دارای ویژگیهای منحصر به فردی هستند.

همانطور که از نام این محصول پیداست با خواص ضد چروک و پیشگیری از پیری پوست شناخته شده است. کرمپودر «My» مدلAcneline به شمارهی 205 و تن رنگ تیره قابلیت ماندگاری و پوششدهی بالا برای انواع پوست مناسب است. کرم پودرها یکی از لوازم پرکاربرد آرایشی به شمار میرود تا با زیرسازی درست بتوانید چهرهای بیعیب و نقص را داشته باشید؛ محصولی که توسط برند مای «MY» در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته برای پوستهایی که مستعد جوش و آکنه هستند مناسب بوده و حاوی سبومین است. و بهترین معیار در نظر داشتن پوست گردن است تا پوست صورت و گردن شما دورنگ متفاوت نداشته باشد و زیباتر به نظر برسید.

ایندکسر