35 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها در حال ساخت ضربه خرید برای مقابله با کروناویروس استرس ‘از آن است که بخشی از مراقبت از خود در یک راه عجیب و غریب’

کری هریس, 31, هرگز فکر نمی کردم او می خواهم به خرید یک $60 گربه چادر.

“من زوم ZM, -0.12% با دوستان من از دانشگاه و من تحسین یکی از گربه تخت در پس زمینه است که مرتب سازی بر اساس شبیه چادر” هریس, یک, Fairfield, Conn.-بر اساس قطبی دانشمند گفت. “یک از دوستان مختلف و سپس به ما گفت در مورد این شرکت استرالیایی ساخته شده است که ریز بینانه چادر برای گربه ها که همکار من بود.”

“همه ما در وب سایت نگاه و شوخی برداشت از چادر برای گربه من. همه آنها می دانند که من بسیار به کمپینگ و بسیار به گربه من, اما من مطمئن هستم که آنها معتقد بودند که من در واقع آن را خریداری کرد تا آن را نشان داد تا چند هفته بعد از آن.”

سایت او آن را خریدم از catcamp.شرکت دیده است “یک جذب در فروش بیش از چند هفته گذشته است که برای ما کسب و کار کوچک” گربه اردوگاه بنیانگذاران Jaclyn Benstead گفت MarketWatch.

“با همه چیز است که رفتن در در جهان در حال حاضر مردم هستند که مایل به صرف پول در چیزهای کوچک است که می تواند برخی از شادی یا خوشبختی در قرنطینه حتی اگر آن را در حال حاضر برای خود گربه” Benstead گفت.

بیش از دو هفته گذشته این شرکت دیده می شود 110 درصد افزایش فروش نسبت به اوایل آوریل Benstead گفت:, و اضافه کرد که “مارس فروش شد تا 50 درصد بالاتر از ماه مارس بنابراین ما خیلی خوشحال است.”

کری هریس, تصویر گفت: یک ضربه از 60 دلار برای یک گربه چادر.

کری هریس

اگر چه هریس’ cat, میلو, به نظر می رسد برای لذت بردن از چرت زدن در چادر جدید در کنار هریس در حالی که او در حال کار است او می گوید: او نمی خواهد که خریداری گربه سانان گرا, هوای آزاد, دنده اگر او نبود “در مستند” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این است که واقعا زیبا و خلاقانه, گربه, تخت, اما من هم نمی توانم فکر می کنم از یک دلیل عملی برای یک گربه به نیاز کاربردی چادر,” او گفت:.

هریس است که به سختی تنهایی.

برخی از 35 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها را ساخته اند خرید ضربه به کنار آمدن با استرس این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به بررسی های اخیر انجام شده توسط Credit Karma شخصی-امور مالی سایت که در آن مصرف کنندگان می توانید نمره های اعتباری خود را.

با وجود این واقعیت است که ضریب اطمینان مصرف کننده گرفته شده یک شیرجه و بیش از 33 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری بیش از ماه و نیم گذشته نزدیک به یک پنجم از مردم می گویند آنها در حال صرف پول بیشتر در حال حاضر نسبت به قبل از شیوع کروناویروس آمار, Credit Karma یافت. در میان افرادی که به گفته آنها صرف بیشتر 1 در 10 گفت که آنها رفته اند بیش از 1000 دلار بیش از بودجه خود را از آنجا پناه در محل.

ضربه خرید و احتکار ذهنیت را “حس کامل” به کلی زرگر متخصص در رفتار مصرف کننده در صورت کمبود و سابق شرکت کننده در تلویزیون نشان می دهد “بازمانده”.

“هنگامی که مردم شروع به دیدن تصاویری از قفسه های خالی در فروشگاه های بسیاری برای بهتر یا بدتر مواجه نگردند ضرورت زیرا آنها می ترسیدند که آنها نمی خواهد که دسترسی به آنها در آینده نزدیک’

زمانی که پناهگاه در خانه سفارشات شروع شد و در چند کشور در اوایل ماه مارس مصرف کنندگان flocked به سوپر مارکت ها و فروشگاه های Walmart WMT, -0.58%,
Costco هزینه -1.11%,
ضربه فیلم های پورنو کار را ضربه فیلم های پورنو کار, -0.15% و دستورات قرار داده شده در سایت هایی مانند آمازون AMZN, +0.23% و eBay EBAY +0.21%.

زرگر که می آموزد بازاریابی در دانشگاه واندربیلت اشاره به این به عنوان “امن اصول فاز”.

هنگامی که مردم شروع به دیدن تصاویری از قفسه های خالی در فروشگاه های بسیاری برای بهتر یا بدتر مواجه نگردند ضرورت زیرا آنها می ترسیدند که آنها نمی خواهد که دسترسی به آنها در آینده نزدیک, او گفت:.

پس از وحشت خرید و احتکار ذهنیت شروع به افول و ترافیک پا کند در آجر و ملات فروشگاه های فاز دو شروع: راحتی خرید.

ساخت انگیزه های خرید یکی از راه های مصرف کنندگان احساس می کنند دوباره احساس خود را کنترل و در صورت بی سابقه ای از عدم قطعیت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. “از آنجا که بسیاری از ما نیست ترک خانه های ما آن را حتی در مورد به دنبال خوبی در این نقطه, آن را در مورد احساس خوب” زرگر گفت.

این قطعا در مورد هایدی Hudson, 42, یک برنامه ریزی هماهنگ و مکمل آمریکایی و استاد تاریخ در Hawkeye, کالج, کالج مستقر در Waterloo, Iowa.

در روز شنبه او رفت و به Menards های زنجیره ای فروشگاه های بهبود خانه به قصد خرید امام جواد و پایه های چوبی. در عوض او به خانه آمد با دو کوتوله ی باغ که به قیمت 99 دلار در هر.

“من نمی تواند تصمیم گیری بین این دو تا من آنها را هر دو” هادسون گفت. “سه سال پیش زمانی که من خریداری خانه من [Menards] تا به حال یک غول گنوم و من آن را می خواستم اما فقط می توانم آن را در زمان. بنابراین زمانی که من این را دیدم من به معنای واقعی کلمه شروع به پریدن کرد در آنها است.”

هایدی هادسون واترلو, آیووا, خریداری این دو کوتوله ی باغ برای 99 $در هر.

هایدی هادسون

‘این است که بخشی از مراقبت از خود در یک راه عجیب و غریب. این باعث می شود من لبخند برای دیدن [gnomes] در حیاط من…این خواهد بود که بیش از روزی اما تا آن زمان من انجام آنچه من می توانم به خودم احساس خوشحال است.’

روز بعد او رفت و برگشت به خرید امام جواد و ایستاده برای یکی دیگر از $99. هادسون شده است کار از خانه از اوایل ماه مارس و گفت: او می خواست به امام جواد بنابراین او می توانست بهانه ای برای رفتن به خارج تر, به خصوص در طول تابستان است.

مانند هریس او گفت: اگر او نبود, اجتماعی, فاصله, او نمی خواهد که خریداری امام جواد و gnomes اما او نمی پشیمانی از تصمیم او.

“این بخشی از مراقبت از خود در یک راه عجیب و غریب,” هریس گفت. “این باعث می شود من لبخند برای دیدن [gnomes] در حیاط من و خورشید گرم روح من در بانوج. این خواهد بود که بیش از روزی اما تا آن زمان من انجام آنچه من می توانم به خودم احساس خوشحالی می کنم.”

هایدی هادسون در نظر گرفته شده برای خرید یک امام جواد, اما به جای صرف 200 دلار در کوتوله ی باغ.

هایدی هادسون

‘آن را مانند به دست آوردن یک پوند در اینجا و یا وجود دارد و گفت:” هنگامی که زندگی به حالت عادی بازگشت من به شما نگاه خوب است.’ اما اگر شما به از دست دادن 20 پوند است که برای رفتن به واقعا سخت است.

— کلی زرگر, بازاریابی, استاد دانشگاه

صرف چند صد دلار اینجا و آنجا “احساس بی اهمیت در یک زمان و مکان و زمانی که بسیاری از چیزهایی ترسناک هستند بلندی در آینده” زرگر اضافه شده است. اما اگر مردم همچنان به صرف تکانه آن می تواند مشکل ساز باشد.

“آن را مانند به دست آوردن یک پوند در اینجا و یا وجود دارد و گفت:” هنگامی که زندگی به حالت عادی بازگشت من به شما نگاه خوب است.’ اما اگر شما به از دست دادن 20 پوند است که برای رفتن به واقعا سخت است.”

همان می رود برای بدهی.

در حال حاضر میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال پرش خود را کارت اعتباری و پرداخت وام مسکن به عنوان coronavirus همه گیر قرار می دهد و آنها را از کار.

همچنین نگاه کنید به:بانک خود می تواند پایین تر کارت اعتباری خود را از حد — اگر چه که اتفاق می افتد

“هنگامی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد و شما 10000 $در بدهی آن را به یک واقعی از خواب بیدار تماس” زرگر گفت. اما مردم نمی خواهد به احتمال زیاد متوجه آسیب آنها انجام داده ایم تا برنامه های خود را برای یک کارت اعتباری و یا وام کاهش یافته و به دلیل کاهش نمره های اعتباری.

چگونه شما می توانید خودتان جلوگیری از ساخت خرید ضربه

یک راه برای خودتان جلوگیری از خرید چیزی impulsively این است که صبر کنید 24 ساعت برای دیدن اگر شما هنوز هم می خواهید برای خرید گفت: اعتباری امتیاز مدیر عامل و موسس Ken Lin.

یکی دیگر از قاعده سرانگشتی مناسب این است که به در نظر گرفتن که آیا شما به اندازه کافی پول نقد در دست به خرید در وهله اول. “اگر شما مجبور به قرض گرفتن و یا در حال فکر کردن در مورد خرید در حال حاضر پرداخت بعد گزینه آن را به کار شما احتمالا باید نشستن در خرید و ذخیره کنید تا برای آن به جای” Lin گفت.

در نهایت نمی شود وسوسه به خرید همه چیز بر اساس آنچه که دوستان خود را در حال ارسال در Instagram و یا Facebook FB -0.49% FB -0.49% و یا اشکال دیگر رسانه های اجتماعی.

“چیزی نمی خرید فقط به نگه دارید تا با دوستان و یا اثرگذارندهها در رسانه های اجتماعی آن را به ارزش آن” Lin گفت. “از خود بپرسید اگر شما می خواهم می خواهم به خرید اگر شما تا به حال دیده نشده و آن را در رسانه های اجتماعی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>