آوریل تقریبا قطعا به پایین به عنوان بدترین ماه تا کنون برای کارگران آمریکایی.

شغل گزارش, از, جمعه, خواهد احتمال زیاد نشان می دهد ایالات متحده بالاترین نرخ بیکاری ثبت شده در 15 تا 20 درصد اما حتی این رقم احتمالا درک مقیاس افزایش بیکاری در سراسر کشور.

برخی از اقتصاددانان روی چیزی حساب کردن که یک سوم یا بیشتر از آمریکایی ها که گذاشته شد در هفته منتهی به وزارت آوریل شغل نظرسنجی نیست و حتی به دنبال کار و بنابراین نمی شمارش به عنوان بیکار. که غیر منتظره ای رقم بالا و نشان دهنده بی سابقه اقتصادی منطقه گرگ و میش ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اکثریت قریب به اتفاق کشورهای تعطیل اقتصاد خود را برای جلوگیری از گسترش این coronavirus و بسیاری از idled کارگران انتظار می رود به بازگشت به شغل خود را به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است. اما دیگران به احتمال زیاد از دست داده اند آن موقعیت به طور دائم به عنوان مصرف کنندگان باقی می ماند و با احتیاط از سرایت و شرکت ها در تلاش برای جبران فروش از دست رفته حتی پس از ایالت ها اجازه می دهد آنها را برای شروع دوباره اقتصاددانان می گویند.

به عنوان یک نتیجه از میزان بلندمدت آسیب هایی که از مارس شغل گزارش خواهد شد به احتمال زیاد مشخص نیست برای سال.

“نکته کلیدی این است که چگونه به سرعت در اقتصاد در حال رفتن به گزاف گویی می گوید:” اقتصاددان سوفیا Koropeckyj از مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

بیش از 30 متحده شروع حداقل بخشی از بازگشایی برای کسب و کار هفته گذشته و در دیگران به دنبال.

تیتر شماره هوا برای روز جمعه گزارش زشت خواهد شد. اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ پیش بینی 21.5 میلیون شغل و نرخ بیکاری از 16 ٪ — تا از 4.4 درصد در مارس — هر دو در بالاترین رکورد تا کنون با توجه به متوسط آنها تخمین می زنند. نگه داشتن در ذهن است که فوریه 3.5 درصد نرخ بیکاری همسان نیم قرن پایین.

از اواسط ماه مارس تا کار اشتغال بررسی های انجام شده در اواسط ماه آوریل 22 میلیون آمریکایی ظ مدعیان بیمه بیکاری قابل اندازه گیری است که بیشتر نشان دهنده اخراج. پس از آن یکی دیگر از هشت میلیون نفر از کارگران به دنبال منافع است.

ميانه هوا نیز انتظار بزرگترین-همیشه افت نرخ مشارکت نیروی کار – سهم آمریکایی ها مشغول به کار و یا به دنبال شغل — از 62.7% به 61.3%. بدون که کاهش متوسط نرخ بیکاری هوا خواهد بود نزدیک به 18 درصد در ماه آوریل با توجه به یعقوب Oubina ارشد اقتصاد در بازارهای سرمایه RBC .

لیدیا Boussour ارشد ایالات متحده اقتصاددان برای اقتصاد آکسفورد انتظار این گزارش نشان می دهد حتی بیشتر زیان کار — 28 میلیون. او به نقل از یک موسسه سیاست اقتصادی تجزیه و تحلیل و اشاره کرد که به عنوان بسیاری از 14 میلیون آمریکایی نمی تواند فایل مدعیان به دلیل غرق تلفن و سیستم های کامپیوتری.

در عین حال او تخمین می زند یک سوم از کسانی که گذاشته چپ نیروی کار هل دادن نرخ مشارکت کمتر از 60% سطح آن نشده است دیده می شود در بیش از 50 سال است. اگر کسانی که علیه آمریکایی ها نگاه کرده بود برای کار نرخ بیکاری می تواند افزایش یابد به بیش از 21 درصد است.

در ماه مارس یک چشم ظاهر 69 درصد از کارگرانی که شغل خود را از دست چپ نیروی کار با توجه به Koropeckyj و تحلیل از نیروی کار داده است.

گلدمن ساکس انتظار گسترده تر اندازه گیری بیکاری-که شامل دلسرد کارگران که به دنبال شغل و کارگران پاره وقت که می خواهند پر بار مواضع و همچنین بیکار — برای جهش به رکورد 29 درصد است.

چرا بسیاری از رهبری به حاشیه

از 1.7 میلیون نفر از مردم که در سمت چپ نیروی کار در ماه مارس 1.2 میلیون نمی خواهم یک شغل مودی داده ها نشان می دهد. با اندازه اقتصاد توقیف وجود دارد به احتمال زیاد شد و چند شغل در دسترس Koropeckyj می گوید. دیگران ممکن است ترس از ابتلا به این ویروس در حالی که کار شکار مراقبت از بیمار و بستگان و یا تماشای بچه ها بودند که در خانه در حال حاضر که مدارس تعطیل هستند در سراسر کشور ،

وام مسکن شمع؟: شما رو به بادکنک برای پرداخت وام مسکن خود را? در اینجا چه باید بکنید

آمریکایی ها در سن 20 تا 24 و کسانی که 65 ساله و مسن تر را تشکیل می دهند در حدود 15 ٪ از تمام کارگران اما حساب برای نزدیک به 70 درصد از کسانی که خروج نیروی کار در ماه مارس Oubina می گوید. کارگران جوان به احتمال زیاد در خانه زندگی می کنند و بنابراین مصرف یک وقفه “یک گزینه قابل دوام است تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت,” او می گوید. در ضمن او می گوید: بسیاری از کارگران مسن تر احتمالا تصمیم به بازنشستگی زودتر از برنامه ریزی شده.

بسیاری دیگر از کارگران شده اند furloughed و یا به طور موقت گذاشته در طول خاموش شدن ناگهانی. تحت مراقبت عمل بیکاری آمریکایی واجد شرایط هستند سخاوتمندانه مزایای بیکاری — به طور منظم دولت پرداخت $300 به $400 به علاوه $600 فدرال مکمل. به طور معمول کارگران باید به دنبال یک شغل واجد شرایط برای بیمه بیکاری اما دولت فدرال خواسته است متحده به چشم پوشیدن است که مورد نیاز در طول همه گیر nudging بیشتر مردم از نیروی کار است.

نزدیک به نیمی از کارگرانی که مشاغل از دست رفته در ماه مارس گفت: آنها در اخراج موقت.

Kristmas Matos, 38, از, Anchorage, آلاسکا, از دست داده و کار خود را به عنوان یک آشپز در 17 مارس همراه با 34 همکاران در F ایستگاه خیابان های مرکز شهر رستوران. برای چند هفته او برای رستوران و دفتر مشاغل فایده ای نداشت.

“وجود دارد هیچ چیز باز” او می گوید. “وجود دارد مقدار زیادی در دسترس است.”

بنابراین Matos متوقف شکار کردم و بیمه بیکاری که تقریبا برابر او حقوق از دست رفته اما باعث نمی شود تا برای $100 به $200 در هفتگی راهنمایی. اگر چه او می تواند از پرداخت اجاره بها و دیگر لوایح “این یک کمی تنگ,” او می گوید:, و اضافه کرد که او دیگر جوراب به دور برخی از پول در هر ماه. او همچنین در صفحه اصلی-تحصیل او را پسر نوجوان.

Matos معتقد است او در نهایت rehired در رستوران اما “من مطمئن هستم در مورد زمانی که آن را به اتفاق می افتد. آن است که رفتن به یک ماه دو ماه یک سال؟,” او می گوید. “اگر آن دو سال و ما 100 ٪ به طور کامل باز است؟”

چگونه سریع خواهد ارتجاعی بود ؟

سرنوشت کارگران مانند Matos لولا در چگونه به سرعت بهبود اقتصاد. Koropeckyj انتظار قوی دوباره بجای اول برگشتن در سه ماهه سوم به این بیماری همه گیر را برطرف می کند. اما او آمار و ارقام مصرف کنندگان باقی خواهد ماند محتاط با بیکاری در 9 درصد در پایان سال و 8.5 درصد در پایان سال 2021. او را نمی بینم کل اشتغال و بازگشت به آن قبل از همه گیر سطح تا 2023.

“شما هنوز هم باید دائم جابجایی,” او می گوید. “اقتصاد شده است طرح میتوانست.”

Oubina بیشتر خوش مشرب تر از بسیاری از اقتصاددانان. او معتقد است یک برنامه فدرال فراهم می کند که کسب و کارهای کوچک با بخشایش وام برای پوشش خود حقوق و دستمزد و سایر هزینه ها – به عنوان طولانی به عنوان آنها حفظ کارگران و یا rehire آن گذاشته – می توانید بکشید بیکاری زیر 10 درصد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است. اما موج دوم ویروس در پاییز که بسیاری از مقامات بهداشت پیش بینی را افزایش بیکاری بالا در 7 درصد تا پایان سال.

اگر این کشور موفق به گول زدن موج دوم او پیش بینی نرخ بیکاری غلت به 4 درصد در ماه دسامبر. و تمام کسانی که اخراج شود ؟

“من فکر می کنم این همه موقت است,” او می گوید.

Show me the money: مراقبت افزایش بیکاری کمک کند. پس چرا بسیاری از مردم هنوز در انتظار است که پول اضافی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de