2020 Pro Football Hall of Fame مراسم به تعویق افتاد, بازی لغو

NFL است که لغو این سال Pro Football Hall of Fame بازی بین دالاس کابوی ها و پیتسبورگ استیلرز و به تعویق انداختن این سالن از شهرت را enshrinement مراسم با توجه به جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به ESPN.

سالانه پیش فصل-باز کردن بازی برنامه ریزی شده بود برای Aug. 6 در حالی که سالن از شهرت مراسم برنامه ریزی شده بود برای دو روز بعد. این اولین بار است که این بیماری همه گیر کوروناویروس را لغو کرده است یک NFL رویداد.

پنج مدرن-عصر بازیکنان — استیو آتواتر اسحاق بروس, استیو, Hutchinson, Edgerrin جیمز و تروی Polamalu — برنامه ریزی شد به القاء این تابستان همراه با مربیان لایحه Cowher و جیمی جانسون. استیو Sabol پل Tagliabue و جورج جوان شد مجموعه ای مندرج به عنوان همکاران.

ESPN گزارش داد که کابوی ها و استیلرز در حال حاضر انتظار می رود برای بازی در 2021 سالن از شهرت بازی. این enshrinement مراسم همچنین انتظار می رود سال آینده برگزار می شود.

کابوی ها و استیلرز در اصل پیش بینی بودن اول دو تیم به گزارش به اردوگاه های آموزشی در ماه آینده خواهد شد اما در حال حاضر به احتمال زیاد گزارش در همان زمان به عنوان بقیه از لیگ برتر در پایان ماه ژوئیه. شده است وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی از NFL مورد قطعی تاریخ شروع.

شروع اردوگاه آموزشی است که انتظار می رود به بحث روز پنج شنبه در این کنفرانس تلفنی با NFL صاحبان هر ESPN.

لیگ قبلا نمیفهمد یک راه جایگزین برای انجام رایگان آژانس و همچنین به عنوان یک مجازی پیش نویس NFL میان دولت محدودیت در اجتماعات بزرگ برای مبارزه با گسترش ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de