که یک بسته بندی.

2020 پیش نویس NFL دارای یک کمان بر روی آن که به معنی آن زمان برای ارضاء فوری: گزارش کارت برای تمام 32 تیم.

اما یک لحظه به کانون توجه حماقت از این ورزش با توجه به آن به طور کلی طول می کشد حدود سه سال به نسبتا درجه یک باشگاه پیش نویس عملکرد.

چگونه بسیاری از مردم به New Orleans Saints یک “A+” و در سال 2017, زمانی که آنها برداشت توهین آمیز rookie از سال آلوین Kamara دفاعی rookie از سال Marshon Lattimore و آینده تمام نرم افزار رایان Ramczyk? ممکن است بهترین کلاس این دهه است.

و چگونه بسیاری از به San Francisco 49ers یک “یک” در سال 2017, زمانی که آنها در زمان مدافعان جزایر توماس و روبن پرورش در دور 1? در انصاف بود که به سختی از دست نویس – GM جان لینچ swindled خرس اضافی میدارد برای سادگی در حال حرکت به پایین از شماره 2 به شماره 3 و فرود all-pro TE جورج بازیگوش در دور 5 – اما آن را قطعا panned به مراتب متفاوت تر از بسیاری از انتظار می رود زمانی که ارزیابی آن را در زمان واقعی است.

2020 پیش نویس می تواند حتی دیگر به دقت تجزیه و تحلیل داده رمان coronavirus بیماری همه گیر در حال رفتن به قرار دادن تمام این rookies های پشت 8-توپ آنها به عنوان تلاش برای جذب به صفوف حرفه ای و … پیش از یک فصل است که ممکن است یا ممکن است رخ دهد.

اما هر چه. ما همه به دنبال خوش آمدید حواس او را پرت در جهان از COVID-19 بنابراین اجازه دهید ‘ پرش که درجه بندی تفنگ و دوباره شروع به تند با ما digital red pen:

یک

Baltimore Ravens: چند تیم دیده بانی کالج صفوف با بیشتر prescience و سال گذشته تحویل از Ozzie Newsome به زمان GM اریک DeCosta شده است بدون درز. این به نظر می رسد مانند دیگر دلخواهی دسته ای DeCosta جلوگيري دفاعی کاستی – پس از آشکار در حذفی از دست دادن به تنسی – با پوند پاتریک ملکه و ملک هریسون و DL جاستین Madubuike در حالی که سوپر آنچه که در حال حاضر رکورد-تنظیم جرم با RB J. K. Dobbins و WR Devin Duvernay. ملکه و Duvernay به نظر می رسد به خصوص قادر به ساخت بزرگ پاشیده به عنوان rookies, اما نگه داشتن چشم در دور 6 WR جیمز Proche مانند Duvernay 100-گرفتن مرد در کالج.

Indianapolis Colts: “احساس می کند” مانند آنها reeled در یک جفت از دور اول استعدادهای در دور 2 WR مایکل پیتمن و RB جاناتان تیلور اضافه کردن جدی آب به جدید QB فیلیپ رودخانه’ حمایت از بازیگران هر دو قادر به فورا با فرض نقش برجسته. و سرمایه گذاری یک چهارم طفیلی به جسمی استعداد QB یعقوب Eason به ببینید که چگونه او توسعه در پشت رودخانه می رود به کم خطر بالا-پاداش دسته. اما GM کریس بالارد بهترین حرکت بود و هزینه های خود را 13th انتخاب کلی در 49ers DT DeForest Buckner, یک مرد شایسته گسترده خود را کلاه منابع است. Aces.

Minnesota Vikings: GM ریک Spielman واگذار WR Stefon Diggs به خمیر مایه خود را از مهمات چیدن یک طفیلی برای مشکل خود را به کار می رفت درزبندی یک فهرست خوب به اندازه کافی برای رسیدن به بخشی دور از فصل گذشته برگشتی. WR جاستین Jefferson – به ظاهر ایده آل sidekick برای آدم Thielen – ممکن است یک سرقت در شماره 22 در حالی که شخص اول طفیلی جف Gladney رهبری یک ناوگان جدید از گوشه و موقعیت قبلا حمله کردند در آژانس رایگان. Spielman همچنین اضافه شده به مایک زیمر D-خط چرخش و ممکن است پیدا کرده اند یک چپ جدید مقابله با بسیار مورد توجه دوم-طفیلی عزرا کلیولند.

یک-

Arizona Cardinals: صرف انتخاب دور دوم به آنها اجازه واردات تمام نرم افزار WR DeAndre هاپکینز و کمپرسی پرداخت RB دیوید جانسون. که به تنهایی به منزله خیلی خوب پیش نویس است. اما این کارت نیز فرود آمد دور اول LB/S اشعیا سیمونز یکی از جذاب ترین مدافعان به ظهور در سال و در حال حاضر فقط باید به شکل از چگونه برای به حداکثر رساندن منحصر به فرد خود را تطبیق پذیری است. سوم-دور OT جاش جونز می تواند مقرون به صرفه.

Cincinnati Bengals: آنها اعتبار برای اجازه دادن به یک تیم مانند میامی جلب آنها را به تجارت شماره 1 انتخاب کنید استفاده می شود در جو نقب زدن که باید طلا برای این کار حق رای دادن و خاموش میشه. سوم-دور LB لوگان ویلسون می تواند تبدیل به دفاع جدید کارفرمایی. دور دوم WR توپ را روی گوه و هیگگینس به نظر می رسد کمی لوکس انتخاب کنید. اما او یک کیفیت چشم انداز با اینحال به طور بالقوه A. J. سبز را جایگزینی احتمالی. هنوز نقب زدن را تعریف کنیم این مسافت – اما مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند او می تواند منحصر به فرد واجد شرایط برای بلند کردن یک حق رای دادن است که نه برنده بازی حذفی در سه دهه.

Washington Redskins: آنها اعتبار برای اجازه دادن به یک تیم مانند آتلانتا جلب آنها به تجارت شماره 2 انتخاب کنید استفاده می شود در تعقیب جوان – به طور گسترده ای تبلیغ به این پیش نویس را بالا چشم انداز و یک مرد که باید بالا بردن دفاع پرتکاپو با پتانسیل. سوم-دور RB آنتونیو گیبسون دور چهارم OT Saahdiq چارلز و چهارم-دور WR آنتونیو گاندی-طلایی های جذاب و چشم انداز برای یک تیم است که نیاز به گالری و هر می تواند گرفته شده اند هر چه زودتر. TE Kate Moss امضا شد پس از رفتن undrafted. در مجموع کار خوب با مربی جدید Ron ریورا. تا آنجا که به رژیم پیشین واشنگتن باید بدست بیشتر در تجارت LT ترنت ویلیامز اما اعتباری برای رهن در این سال دوم-طفیلی به منظور دریافت 2019 در دور اول د Montez عرق.

Dallas Cowboys: آنها نمی overthink آن با WR CeeDee بره نشستن وجود دارد در شماره 17. خوب انتخاب کنید – حتی اگر آن را نمی پر کردن سوراخ بره بیش از حد خوب به تصویب و ممکن است شده ایم پوشیدن عقاب سبز در غیر این صورت. پایین هیئت مدیره جری جونز و شرکت. به نظر می رسد برای انجام یک کار خیلی خوب از عروسی با ارزش نیاز به گرفتن CB Trevon Diggs در دور 2 DT نویل Gallimore در دور 3 ویسکانسین C تایلر Biadasz در دور 4 (که بهتر است به جای بازنشسته سابق گورکن تراویس فردریک?) و بالقوه سرقت با انتخاب از تصویب حمله کننده Bradlee Anae پنجم. این تیم احتمالا باید در انتظار پیروزی NFC شرق.

Pittsburgh Steelers: چگونه اغلب شما می توانید می گویند پیش نویس خود را تضمین شده است برای تولید یک نرم افزار ؟ Welp این یکی را پس از استیلرز معامله در سال گذشته برای اولین بار طفیلی برای سال دوم S Minkah فیتزپاتریک که شکوفا در پیتسبورگ است و هنوز هم تحت قراردادی کنترل برای سه سال دیگر. به عنوان برای بازیکنان فقط برداشت های uber-اندازه WR تعقیب Claypool حال بارگذاری-مولد LCC الکس Highsmith و uber-swift RB آنتونی مک فارلند همه به نظر می رسد به خوبی موقعیت نبرد برای شغل در حال حاضر سرنشین دار توسط جانبازان به طور بالقوه در زمین لرزان.

B+

Cleveland Browns: به نظر می رسد rookie GM اندرو بری آمار زمین در حال اجرا برای یک حق رای دادن است که ناکارآمد است. او به دنبال یک خوب رایگان-عامل برداشت با آنچه در پروژه ها به عنوان یک جامد پیش نویس دور اول OT Jedrick بخواهد احتمالا مردی که در نهایت می تواند پر کردن Joe Thomas’ از درجه اعتبار ساقط و دور دوم S اعطای Delpit بالقوه gem. داده دیوید Njoku است که هنوز هم در فهرست آن را به ارزش پرسیدن چگونه بسیاری از تنگ به پایان می رسد بری و مربی جدید کوین Stefanski نیاز پس از امضای Austin هوپر به یک قرارداد و تهیه پیش نویس بسیار مورد توجه هریسون برایانت در دور 4.

Denver Broncos: اگر هر عنصر از شیشه نیمه خالی آن خواهد بود که انتظارات نصب بر QB درو قفل – او برنده چهار پنج سالگی شروع به نتیجه گیری خود را rookie سال – پس از جنرال موتورز جان Elway احاطه او با بسیاری از سلاح های اضافی. اول طفیلی جری Jeudy است به عنوان جلا ورودی بازیکن به شما در پیدا کردن گیرنده در حالی که دور دوم WR K. J. Hamler باید پرواز کردن زمینه باز کردن همه چیز برای Jeudy نرم افزار کاسه Courtland, Sutton and TE نوح Fant. Elway همچنین تقویت O-خط و وصله حفره در خط D و ثانویه است. توپ در دادگاه خود را کشید. بدون فشار.

San Francisco 49ers: آنها زخم ساخت فقط پنج انتخاب اما خدای. انتخاب Javon Kinlaw (14th کلی) به احتمال زیاد نیست بعد Buckner اما قطعا نرخ جایگزینی منجر به کلاه مدیریت. دور اول WR براندون Aiyuk باید در یک فرم پویا پشت سر هم با 2019 دوم-طفیلی Deebo ساموئل. اما به انتخاب کنید تا یک نرم افزار کاسه در ویلیامز برای دو اواسط دور میدارد در حالی که تخلیه مانده از WR گلابی گودوین قرارداد در فیلادلفیا? يومان کار آقای لینچ.

Tampa Bay Buccaneers: آنها همچنان به شدت در اختصاص منابع خود را به یک سوپر باول-یا-مجسمه نیم تنه تلاش برای تازگی امضا QB تام بردی. دور اول OT تریستان Wirfs سوم-دور RB Ke’Shawn Vaughn و یک چهارم-دور انتخاب صرف TE راب Gronkowski وعده به پرداخت فوری سود سهام. با این حال بهترین ارزش انتخاب GM Jason Licht آخر هفته است مسلما دور دوم S آنتوان Winfield جونیور

ب

Carolina Panthers: بدیهی مربی جدید مت Rhule احساس خوب در مورد خود جرم داده کارولینای اختصاص داده شده تمام آن پیش نویس به دفاع هفت بازیکن کلاس از جمله سه نفر – DT جرثقیل قهوه ای (Round 1) د Yetur ناخالص-Matos (2) و S جرمی Chinn (2) – که باید اطمینان حاصل شود یک واحد که تسلیم حق رای دادن-ثبت 470 امتیاز در سال 2019 به سرعت تبدیل به یک خاطره دور.

Chicago Bears: با توجه به چه چیزهایی باید بازی خوب بحث شود که تجارت برای خلیل ماک – حتی در هزینه از دو سرآمد- شده است ارزش آن. GM Ryan سرعت نیز انجام یک کار خوب جمعه توسط فرود ته کول Kmet و CB Jaylon جانسون مرزی در دور اول چشم انداز در دور 2.

Detroit Lions: اضافه کردن شماره 3 به طور کلی انتخاب جف Okudah به دفاع و ارتقاء QB متی استافورد آرسنال با دور دوم RB D’Andre Swift – موفق باشید پیدا کردن یک بهتر است همه منظوره در این پیش نویس – و یک جفت از نگهبانان به نگه داشتن او پشت خود را باید برابر خیلی خوب آخر هفته را کار می کنند.

لس آنجلس شارژر: آنها گیر در شماره 6 را انتخاب کنید QB جاستین هربرت و در حال حاضر صبر کنید به یاد بگیرند که چگونه بالا خود را سقف است و اینکه آیا آنها باید ام به شدت دنبال توا Tagovailoa. با این حال جنرال موتورز تام Telesco آیا فروش به بازگشت به دور 1 برای LB Kenneth موری تسلیم هر دو از پیچ و مهره’ روز 2 بر میدارد در این فرآیند است. سخت در حال اجرا دور چهارم RB جاشوا کلی باید انتخاب کنید تا لمس سمت چپ توسط Melvin Gordon. هفتم-طفیلی K. J. Hill, Ohio State تمام زمان پیشرو گیرنده فراهم می کند و یک حافظه از دست رفته گزینه است.

لس آنجلس قوچ: آنها برداشت نمی شود در دور اول پس از سال 2016 زمانی که QB Jared Goff شد شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید. اما تسلیم این سال برای اولین بار طفیلی آورده CB Jalen رمزی و جنرال موتورز Les Snead به نظر می رسد را انتخاب کنید تا چهار بازیکن جمعه – RB کم Akers (دور 2) WR ون جفرسون (2), LCC ترل Lewis (دور 3) و S ترل بورگس (دور 3) – که می تواند کمک های اولیه به یک تیم کمی بیش از یک سال حذف شده از سوپر باول.

New England Patriots: هیچ سازمان adept در انباشت میدارد و Pats شروع پیش نویس با یک دوجین. این روایت نیاز به تجدید نظر آن را به عنوان مربوط به خود واقعی پیش نویس فراست – آن بوده است برخی از زمان پس از آنها تولید و جمعی با شدت بهم زدن غوطه دادن شده اند و به خصوص وحشتناک در دور 2 نزدیک به یک دهه است. که گفت … لایحه Belichick اولین پست-بردی گروه احساس جامد پنج بازیکن به دست آمده و جمعه دوم و سوم دور. دور 2 S Kyle Dugger و دور 3 TE Devin Asiasi ممکن است دزد. و با توجه به آنها منتقل اردن عشق و ظاهرا هیچ پیشنهاد برای QB در نزدیکی بالای این پیش نویس باید بگویم چیزی در مورد چگونه آنها احساس مورد آشکار بردی جانشین جارت Stidham. یک سوال: واقعا لازم است به صرف یک پنجم طفیلی در کیکر از مارشال?

New York Jets: GM جو داگلاس استفاده شده خود را قبل از ازدواج پیش نویس را امتحان کنید و انجام یک وعده به سام Darnold پدر و مادر دستیابی به بازیکنان که به طور مستقیم می تواند کمک به دختر سال سوم کارفرمایی. LT Mekhi Becton (11th کلی انتخاب کنید) و WR Denzel میمس (59) می تواند نشان دهنده ارزش داده می شود هر دو به طور کلی پیش بینی شده برای رفتن بالاتر. دور چهارم QB جیمز مورگان ارزش امتحان داده این تیم فصل بود scuttled سال گذشته توسط Darnold سه بازی نبود در حالی که مبارزه با مونونوکلئوز. پنجم-دور CB برایس سالن می تواند به خدمات فشرده بلافاصله.

ب-

Buffalo Bills: احتمالا پرداخت برای Stefon Diggs تسلیم خود را در دور اول انتخاب کنید به علاوه سه اواسط سرآمد برای یک هفتم و یک wideout که هرگز ساخته Pro کاسه … و در یک گیرنده-سنگین پیش نویس است. اما چیزی است که به توان گفت برای اطمینان … فرض شان McDermott و جنرال موتورز براندون Beane خاصی Diggs نمی پوت. اما با تراکم لوایح را حفظ آنها انتخاب خوب بازیکنان دوم طفیلی A. J. Epenesa زایش پاس عجله و سوم-طفیلی زاک خزه قادر به ارائه به مراتب بیشتر از Frank Gore را به عنوان بخشی از اجرای بازی این کمیته است. افزایش این کلاس اگر آنها قادر به جریان پنجم-دور QB جیک اساسی فوتبال ذهن به استارت جاش آلن کلاه.

New Orleans Saints: عجیب و غریب پیش نویس است. آنها نیاز به کمی برای فهرستی بعید است که به بوسیله اسباب گردنده به طوری که آنها نمی انتخاب کنید مقدار (فقط چهار بار) – شدت کار هیئت مدیره برای بازیکنان می خواستند. اول طفیلی کسر رویز به احتمال زیاد بهترین داخلی O-lineman اما ایجاد عجیب و غریب-انسان از وضعیت. همه کاره و دور سوم LB زاک Baun که بسیاری از پیش بینی به عنوان یک طفیلی ممکن است قادر به کمک بیشتر در سال 2020 به آنچه این سازمان امیدوار است که یکی از آخرین سوپر باول فشار برای QB Drew Brees. اما نگه داشتن چشم در دور سوم TE آدم Trautman که می تواند Brees به جیمی گراهام روز.

C+

Jacksonville Jaguars: به نظر می رسد آنها در حال ساخت نسبت به 2021 – ترور لارنس? – اما با این وجود برداشت های معتبر بازیکنان از جمله در دور اول CB C. J. Henderson که باید آدرس یک خودنمایی نیاز به زیر رمزی خروج. تصویب حمله کننده K’Lavon Chaisson (Round 1) – گرفته شده با یک انتخاب به دست آمده به صورت رمزی – و WR Laviska Shenault جونیور (دور 2) می تواند نیاز به یک انتقال سال که نیست بد گویی اما می افزاید: احساس می کنم که این باشگاه در یک برزخ است. صحبت از آن ناراضی د Yannick Ngakoue باقی مانده است.

Kansas City Chiefs: شانزه تنها شش میدارد اما در دور اول RB کلاید ادواردز-Helaire را هر K. C. طرفداران حسرت برای Kareem شکار فراموش کرده ام به سرعت. دور دوم LB ویلی گی جونیور باید کمک های اولیه … با فرض رفتار خود سوال واقع شده است پر از شکوفه.

New York Giants: شماره 4 انتخاب کنید اندرو توماس که کاملا اواخر افزایش چراغ پیشتاز مورد نیاز O-خط تقویت. دور دوم S خاویر مککیننی می تواند یکی از این پیش نویس را heists. GM دیوید Gettleman اختصاص چهار هفتم-دور میدارد به دفاع اما سخت به بانک در هر یک تقویت ناقص است.

C

لاس وگاس Raiders: GM مایک Mayock که انجام یک کار خوب چیدن بازیکنان در طول 2019 اولین همچنان احتکار Clemson Tigers – چوب خط حساب کردن تا پنج در دو پیش نویس کلاس. مهم تر دور اول WR هنری Ruggs او از 4.27-دوم 40-yard dash یک مهاجم کلاسیک انتخاب کنید و یکی که باید روشن کردن جعبه سابق جزر و مد هم تیمی جاش Jacobs در حالی که کشیدن پوشش خاموش TE دارن والر. خواهیم دید که اگر در دور اول CB دیمون Arnette بود برسد و چه جان weather underground در حال رفتن به انجام این مازاد رسیور – هر چند Ruggs و سوم دور WR لین Bowden می تواند اجازه می دهد که مربی به خصوص خلاق است. یکی از طولانی سوال: شد صاحب Mark Davis’ تصمیم به پرداخت ماک واقعا ارزش آن در حقیقت در حال حاضر که تجارت حمل و نقل شده است خسته ؟

Miami Dolphins: آنها تا به حال سنگ را Tagovailoa پنجم به طور کلی و این پیش نویس را تا حد زیادی تعریف شده بود با نتیجه ی کار خود را و طول عمر آن با توجه به نگرانی های پزشکی. البته باله’ فراوانی از تراکم فعال آنها را به رول تاس در Tagovailoa و دیگران که می رسند با قابل توجهی سوالات از جمله در دور اول CB نوح Igbinoghene و دور دوم DT Raekwon دیویس. شایع رونق یا رکود متغیرها نشان می دهد یک چرخش برای نرده ها برای یک سازمان از جان گذشته برای بازگشت به ارتباط. (مسلما نیروی دریایی مالکوم پری بود لمس خوب در دور 7.) اما باقی مانده است دیده می شود اگر آنها بهتر حفظ خدمات Fitzpatrick و Tunsil که خروج خالی Miamis آرسنال میدارد اما توقف به جلو و پیشرفت است.

C-

Atlanta Falcons: CB A. J. ترل (Round 1), DL Marlon دیویدسون (2) و C مت هنسی (دور 3) جامد هستند. هیچ احساس قطعه گم شده برای یک تیم که underachieved به تازگی و محصول نهایی نمی تواند کمک کند اما احساس مسطح در پی از قبل پیش نویس buzz که GM توماس Dimitroff حال جسورانه, Julio جونز-سطح تجارت در آثار. هرگز اتفاق افتاده است.

D+

Seattle Seahawks: Meh. کردم معمول خود مسافت از بازیکنان آنها به نظر می رسد به خصوص مایل به اضافه برداشت. برای سال آن تابو به سوال حکمت پیت کارول مربی و GM جان اشنایدر ساخته شده است که بسیاری از اواسط دور خانه اجرا میدارد در اوایل دوره تصدی خود را اما باید دید فقط دو طرفدار پرتاب کنندگان پس از 2016 – یکی از کسانی که P مایکل دیکسون.

Tennessee Titans: سخت به استدلال می کنند با برنامه GM جان رابینسون و مربی مایک Vrabel ساختمان هستند اما معلوم نیست اگر این سال را بر میدارد بسیار کمک خواهد کرد در سال 2020 است. دور اول OT اشعیا Wilson 21 است و ممکن است آماده به توانست به راحتی جایگزین داربست جک Conklin که در حال حاضر در کلیولند. دور دوم CB Kristian Fulton باید ثابت کند او گذشته سوال کردن زمینه رفتار است. و سوم دور RB Darrynton ایوانز یک دستبند به صورت 2019 عجله قهرمان جرثقیل هنری اما مشخص نیست اگر Evans حتی آماده است تا برای دور سوم به نقش در حال حاضر.

D

Green Bay Packers: با توجه به سابقه ثبات آنها لذت بردم برای نزدیک به 30 سال در حوزه کارفرمایی شاید ما نباید استدلال می کنند با روش خود را – که شامل یک دور 1 تجارت برای عشق, Aaron Rodgers پتانسیل وارث آشکار است. اما به عشق و سپس دوباره با یک بعدی RB A. J. دیلون در پایان 2 دور آن را فقط به نظر نمی رسد به اندازه کافی انجام شد و به کمک راجرز – او قطعا دوست ام فقط یکی از این سال خوب ومهربان محصول از گیرنده های برنده در حال حاضر.

Philadelphia Eagles: GM Howie Roseman ساخته شده است یک قهرمان بسیار دشوار به سوال خود را (اغلب sage) حرکت می کند. اما احشایی در واکنش به این پیش نویس … خیلی خوب نیست. WR Jalen Reagor در دور 1 وقتی جاستین جفرسون نشسته بود وجود دارد (و در هنگام ششم-طفیلی Quez واتکینز می تواند با سرعت جنبه Reagor می کند)? دور دوم QB Jalen لطمه می زند و وسوسه انگیزی است اما او می تواند اجرای بازی برنامه های ساخته شده برای کارسون Wentz? و هنگامی که شما می تواند گرفته ام می گویند فروم بعد و استفاده می شود که دوم طفیلی در بهتر دفاعی بازیکن ؟ در نهایت با فرض باقی مانده از گودوین قرارداد به نظر می رسد مانند یکی دیگر از تصمیم مشکوک.

F

Houston Texans: سخت به یاد یک پیش نویس به طوری گسترده اهرمی برای به دست آوردن جانبازان. به تازگی مسح (اما طولانی اثر) GM لایحه اوبراین حمل بیشتر از خود بهترین انتخاب را برای بازیکنان به تازگی تمدید Tunsil – او خواهید هزینه دیگر طفیلی به علاوه یک دوم در سال 2021 بیش از حد – WR Brandin آشپز CB Gareon کانلی و RB دوک جانسون. Tunsil یک بازیکن خوب اما قیمت راه بیش از حد بالا است. دیگران برجسته قابل تعویض است. و همچنین مقابله Jadeveon Clowney اساسا برای یک سوم طفیلی در حالی که حل و فصل برای یک ثانیه طفیلی و RB دیوید جانسون در ازای متعالی استعداد مانند هاپکینز? وحشیانه. اوبراین اولین انتخاب رسمی به عنوان GM بود TCU DT راس Blacklock در شماره 40 که در واقع به نظر می رسد مانند بسیار جامد ارزش. اما در مجموع این احساس می کند مانند یک متناوب از دست دادن خالص.

***

دنبال USA TODAY Sports’ Nate دیویس در توییتر @ByNateDavis

اگر شما عاشق صحبت کردن در فوتبال ما نقطه مناسب برای شما. Join our Facebook گروه حاکم کردن زمینهبرای تعامل دوستانه بحث و گفتگو با دیگر طرفداران فوتبال و ما NFL خودی. انجام کار درست همین حالا ثبت نام کنید!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de