2 کشته و 8 زخمی در کارولینای جنوبی کلوپ شبانه تیراندازی

GREENVILLE, S. C. – دو نفر کشته و هشت مجروح و پس از یک تیراندازی در یک باشگاه شبانه در ساعات اولیه جولای 5, با توجه به ستوان جیمی پیچ از Greenville County Sheriff ،

تیراندازی رخ داده است حدود 2 صبح در اسراف سالن با توجه به کلانتر ، محققان به دنبال دو مظنون اما لازم نیست که توصیف به انتشار.

در یک صبح زود کنفرانس مطبوعاتی کلانتر هوبارت لوئیس گفت: این حادثه بود “احتمالا باند مرتبط است.”

“این غم را در هر روز,” او گفت:.

یک کلانتر معاون سوار توسط این باشگاه در سال 1701 اسب سفید جاده ها و شنیده تیراندازی زمانی که او خواستار بازگشت به بالا Bolt گفت. یک بار داخل, اجرای قانون در بر داشت متعدد قربانیان و آموخته های دیگران منتقل شده به بیمارستان در وسایل نقلیه شخصی.

هشت مجروح قربانیان شرایط طیف وسیعی از جزئی به بحرانی Bolt گفت. همه قربانیان در حال درمان در گرینویل بیمارستان یادبود لوئیس گفت. نام آنها را منتشر نکرده اند.

اوایل صبح روز شنبه تیراندازی در دولچه باشگاه — که در کنار درب به اسراف سالن — سمت چپ یک گارد امنیتی مجروح کلانتر شدهاند.

بولت گفت: محققان در حال مصاحبه با شاهدان و نگاه کنید برای هر اتصال به 4 جولای حادثه است.

“ما قطعا در آن نگاه کنید. اما در این نقطه… من نمی دانم از هر گونه ارتباط بین این دو” گفت: گرینویل اخبار.

دیگر حوادث رخ داده در اوایل جولای 4 در گانت محله از جنوب گرینویل و در Haywood بازار.

در این کنفرانس مطبوعاتی لوییس گفت: “بسیار بسیار بزرگ جمعیت” جمع آوری شد و برای یک کنسرت که خشونت را شکست. لوییس گفت: “نمی دانم که اگر باشگاه است که به نظر می رسد به یک جمعیت جمع آوری شده بزرگتر از آنچه مجاز تحت شرایط اضطراری سفارشات با توجه به همه گیر بود معافیت برای جمع آوری و خدمت به الکل است.

محققان در حال بررسی فیلم های نظارت لوئیس گفت.

کلوپ شبانه حدود 5 مایلی جنوب غربی مرکز شهر گرین ویل در شمال ایالت کارولینای جنوبی منطقه.

Coronavirus موارد در کارولینای جنوبی افزایش یافته است به سرعت و دولت رای مثبت آزمایش سه بار توصیه می شود سطح. در اواخر ماه ژوئن گرینویل – که تجربه کرده است و برخی از دولت بالاترین COVID-19 نرخ – شد برای اولین بار در شهرستان به دستور پوشش صورت در کارولینای جنوبی که در آن رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر حاضر به پیاده سازی یک ایالت ماسک مورد نیاز است.

مک مستر به یاد اهالی کارولینای جنوبی در هفته گذشته که او تا به حال اعمال محدودیت بر جمعیت زیادی که عامل کاباره ها به طور غیر قانونی و یا برگزاری کنسرت خود را در برابر دستورات لازم نیست که در عمل به اتهامات اما در عوض می تواند شارژ هفته بعد اگر COVID-19 موارد ترسیم.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>