14 روش فوق العاده برای چربی سوزی سریع ! با این روش های آسان با چربی ها خداحافظی کنید

در هفته یک وعده تقلبی برای خود در لحاظ بگیرید و در همین وعده هر آنچه که میخواهید بخورید.البته همین میزان نیز م

توسط NEWSAMINS در 1 مهر 1401
در هفته یک وعده تقلبی برای خود در لحاظ بگیرید و در همین وعده هر آنچه که میخواهید بخورید.البته همین میزان نیز می بایست معقول باشد و بیش از حد افراط نکنید. تمامی مطالب وبسایت سفیر زیبایی از مقالات اعتبار و آیتم تایید پزشکان سرتاسر جهان ترجمه و توده آوری شده است ولی به ادله متفاوت بودن حالت اشخاص ممکن هست به جهت شما مناسب نباشد. به این ترتیب جهت به کارگیری از دستورالعمل ها صد رد صد اصلی دکتر مشورت کنید. مکان‌ها و موقعیت هایی که شما در آن ممکن هست پرخوری کنید را باز‌نگری کرده و از آنان به به دور باشید. همت نمایید که دورو بر شما از افراد مثبت اندیش و پیروز مالامال باشد. در شکل استفاده از محتوای وب‌سایت بدون دادن لینک مستقیم، محتوای شما هم به شکل خودکار و نیز به شکل دستی به فرم DMCA گزارش خواهد شد. آیتم آخر می بایست بگم که اگر شما میخواهید ورزشی را به رخ رشته ای دنبال نمایید همت نمایید به سراغ مربی های حرفه ای بروید.
  • داشتن یک برنامه توانمند شامل تمرینات ورزشی و تغذیه مناسب یک شیوه بنیادی کاهش وزن است.
  • در سرانجام شما به جهت تکمیل فرآیند چربی سوزی به اندازه می باشد روزانه مقدار کافی از پروتئین را در برنامه غذایی خود بگنجانید.
  • آیا می دانید که کدام ادله ها اثر گذاری بیشتری بر روی آغاز چربی سوزی در نصیب های متعدد تن دارند؟لطفا در تشریح همین عامل ها و نصیب دیگری از مقاله ما را همراهی نمایید.
  • چیزهای متعددی به کاهش وزن و چربی‌سوزی شکم یاری می‌کنند، البته مصرف کالری کمتر از نیاز بدن‌تان، سوییچ برد در همین راه است.
  • یوگا از واژه سانسکریت “yuji” به مفهوم اتحاد مشتق شده‌ ­است و امروزه می‌دانیم که ورزش یوگا تمرینی برای قرار...
بدن مردها بر خلاف بدن زن ها، چربی زیادی را در نصیب پاها ذخیره نخواهد کرد. قرار دادن میزان مناسبی هوازی در برنامه روزمره یکی از از بهترین راهکارها برای چربی سوزی سرعت بالا است. الکل کالری زیادی دارااست و ممکن می باشد منجر کم شدن کنترل شما بر رژیم غذایی و در سرانجام پرخوری شود. کسانی که به طور معمول الکل مصرف می نمایند بخش اعظم از اشخاص عادی حساس ریسک چاقی مواجه می‌شوند. برخی از تحقیقات نشان می‌دهند مهم اینکه غذاهای مختص توان چربی سوزی را ندارند، البته میزان کالری آن‌ها آنطور که گمان می‌رود نیست. به جهت نمونه مقدار کالری که تن از پسته دریافت می نماید در واقع ۵ % کاهش از آن پاره ای می باشد که در اطلاعات تغذیه‌ای پسته نوشته شده. مصرف سرکه بایستی روزمره 1 الی 2 قاشق غذاخوری باشد و عمده از آن پیشنهاد نمی‌شود. ارتقاء چربی نه صرفا تناسب اندام و حالت فیزیکی را به نیز میزند بلکه برای مشکلات سیستم داخلی بدن و تن درستی ایراداتی از قبیل دیابت، فشار خون و کبد چرب مضر است. به جهت خلاصی از چربی های شکم و پهلو رژیم های چربی سوزی به تنهایی به اندازه وجود ندارد وباید ورزش و تمرین های منظم و مکمل های چربی سوزی که برای بالا بردن فرآیند متابولیک تن طراحی شده اند، در کنار رژیم های غذایی استعمال شوند. هنگاهی که فرد مشغول انجام عمل های ورزشی و همینطور رعایت کردن رژیم غذایی خود می باشد، ممکن می باشد که دچار کسری کالری شود که در این صورت تری گلسیریدها که حاوی سلول های چربی هستند، به مراد تامین انرژی آزاد و رها می شوند. به این معنی که اشخاصی که خواب عمیق، آهسته و کلیدی کیفیت‌تری دارند، بخت بیشتری به جهت به نقل از پر سرعت خواهند داشت. همچنین همین جور تمرین به شما کمک می‌کند که نرخ متابولیسم شالوده خویش را بالا ببرید و در زمانی که در درحال حاضر تمرین نیستید نیز چربی سوزی بیشتری داشته باشید. مصرف دارچین می‌تواند سبب ساز کمتر اشتها در افراد عادی و حیاتی دیابت مدل ۲ شود. می‌توانید پاره ای دارچین به چای، قهوه یا ماست اضافه کنید تا بدون ارتقا کالری، طعم آن ها را دلنشین‌تر کنید. میباشد که همین سبزی را به یکی از چربی سوز ترین ماده‌ های دنیا تبدیل کرده است. مطالعه دیگری نشان می دهد که مصرف 14 گرم فیبر عمده در ارتفاع روز می‌تواند 10% کالری دریافتی روزمره را کاهش دهد. نوشیدنی‌های قندی مانند نوشابه را از رژیم غذایی خود کنار بگذارید. همین نوشیدنی‌ها باعث اسپایک انسولین و ذخیره بیشتر چربی می‌شوند. خوردن در بین وعده حاوی 40 گرم پروتئین بلافاصله قبل از خواب، همینطور می‌تواند سبب افزایش سنتز پروتئین عضلانی در ارتفاع شب شود. به جهت تهیه و تنظیم مکمل های غذایی و دارویی از پاراگراف قرص های لاغری و کمتر وزن و قرص چربی سوز به داروخانه آنلاین دارودراگ مراجعه کنید. برای یاری به چربی‌سوزی شکم خوب تر هست روزمره ۲ قاشق غذاخوری (۳۰ گرم) روغن نارگیل مصرف کنید.

۸. مصرف کربوهیدرات‌ها (مخصوصا کربوهیدرات‌های تصفیه‌شده) را کاهش دهید

این به این معنی که تن تمامی کالری‌ غذایی که می‌خورید را اخذ نمی کند و چکیده از طعام به رخ هضم نشده دفع می‌شود؛ به خصوص درصورتیکه آن غذا حاوی فیبر یا این که پروتئین باشد. مورد های متعددی موجود می باشد که به شما یاری می کند چربی زیادی شما را از میان ببرند و سلامتتان را بهبود بخشند که وارد کردن بعضی از عادات نامناسب به روال زندگی خود و تغییر و تحول رژیم غذاییتان می تواند یک تفاوت پهناور است. حتی تغییرات جزئی در نحوه زندگی شما می تواند تاثیرات مهمی در سوزاندن چربی داشته باشد. در حالی که بر عکس آن گیرنده های بتا میباشند که فرایند آزاد سازی چربی از سلول ها را شتاب می بخشند و سبب تقویت آن می شوند. در حقیقت سلول های چربی به مراد جذب کاتکولامین ها دو جور گیرنده دارا‌هستند به اسم گیرنده های آلفا و گیرنده های بتا. زیرا در همین نقطه کاهش به دور شکم مرد دیگر بر شالوده سانتی متر جلو نمی رود و به طور معمول همین فرایند بر مطابق میلی متر ادامه خواهد یافت، اما علت همین مسئله را در ادامه به جهت شما بیان خوا‌هیم کرد. عمومی درسته که آن‌گاه مصرف وعده غذایی ترشح انسولین افزایش میابد به این استدلال تقسیم کردن کربوهیدرات و پروتئین در وعده های غذایی متفاوت سبب ارتقاء میزان متوسط انسولین در بدن میشه نه افزایش شدیدش. که همین مورد قضیه سبب چاقی نخواهد شد البته دقت شود که مقدار کالری دریافتی نباید بیشتر از میزان گزینه نیاز بدن باشه.علاوه بر اون وعده های غذایی گوناگون باعث احساس سیری بیشتری در تن میشود. در یک باز‌نگری شکل گرفته، تمرینات قدرتی باعث کمتر چربی احشایی در 78 نفر در گیر به سندرم متابولیک شد. چربی احشایی نوعی چربی خطر آفرین است که اندام های شکم را تسلط می کند. باز‌نگری دیگری نشان اعطا کرد که 12 هفته تمرین قدرتی همپا دارای ورزش هوازی در کاهش چربی بدن و چربی شکم موثرتر از ورزش هوازی است. ورزش های هوازی مثل دویدن، شنا، دوچرخه سواری، پیاده روی سرعتی و ایروبیک منجر کمتر دورکمر، کاهش چربی بدن و افزایش توده های عضلانی می شود. چیزهای زیادی به کاهش وزن و چربی‌سوزی شکم کمک می‌کنند، ولی مصرف کالری کمتر از نیاز بدن‌تان، سوییچ پیروزی در همین روش است. تمرین هوازی دارای شدت بسیار ، نوعی تمرین هست که شما در آن چند دقیقه (یا تعدادی ثانیه) مهم شدت تمرین می‌کنید. مطالعات نشان داده که تمرینات HIIT می‌تواند به طریق باورنکردنی‌ای در ارتقاء چربی سوزی و کمتر وزن اثر گذار باشد. ماهی به عامل این‌که غنی از امگا 3 است، ماده مطلوب برای چربی سوزی به حساب می‌آید.

۳- چربی سوز قوی؛ دارچین

اما ارتقاء مصرف چربی های سلامت در واقع می تواند از ارتقا وزن پرهیز کرده و به شما در محافظت احساس سیری یاری کند. بر همین مبنا می تواند به نماید شدن تخلیه معده امداد نماید و اشتها و گرسنگی را کاهش دهد. یک تحلیل نشان داده که پیروی از یک رژیم غذایی مدیترانه ای غنی از چربی های سلامت از روغن زیتون و آجیل در مقایسه با رژیم قلیل چربی کلیدی خطر کمتر وزن ملازم است. هنگامی افرادی که رژیم لاغری دارند روزانه دو قاشق غذاخوری 30 میلی لیتر روغن نارگیل مصرف کنند، چربی شکم بیشتری از دست می دهند. نباید تمام چربی های بدن را حذف کنید؛ چربی های تندرست به جهت انجام فعالیت های سیستم تن آیتم نیاز میباشند و نمی توان به طور تمام حذف کرد.

مصرف چربی سالم

چون چربی های لجباز به زمان، شکیبایی و شکیبایی ی بیشتری نیاز دارند، اما بالاخره از در میان خواهند رفت. انجام کرانچ بخش اعظم مطلوب ترین طریق به منظور سوزاندن چربی های شکم به حساب نمی آیدهر کار و رشته ای به نیروهای متخصص و اصلی تجربه ی همان شاخه نیاز دارد. حیاتی از بین بردن این ایراد شخص کار کشته هست عمل بدنی بیشتری کند، خوب تر نفس بکشد و فعالیت‌های دشوارتری لاغری شکم و پهلو اصلی قاصدک را برای مدتی طولانی‌تر انجام دهد. در نتیجه اخذ مقدار قابل قبولی آهن به شما امداد مینماید که عمده و خوب تر تمرین کنید. ورزش هوازی میزان زیادی کالری می‌سوزاند و سلامت عمومی فرد را افزایش می‌دهد. همینطور درصورتیکه به برنامه تمرین اصلی وزنه، به طور بنیادی و به مقدار درستی هوازی اضافه کنید، عضله سازی افزایش پیدا می‌کند و سایز دور کمر کم می‌شود. علاوه بر آن که یک بطری نوشابه کالری زیاد بسیار و بها غذایی دوچندان کم دارد. تمرین قدرتی به تمرینی می‌گویند که در آن ماهیچه‌ها خویش را در علیه یک نیروی مقاومتی قرار می‌دهید. همین نیروی می‌تواند جاذبه زمین در علیه وزنه، یا نیرویی باشد که در مقابل فنر، کش یا این که دستگاه‌های ورزشی تحمل می‌کنید. ماهی‌ها اکثر زمان ها چربی دوچندان کمی دارا هستند و در موارد استثنا نیز، اهمیت چربی‌های سلامت مثل امگا ۳ هستند.

تمرین قدرتی به جهت چربی سوزی سریع

ماهی‌های سالمون، شاه‌ماهی، ساردین، ماکرل و کولی ماهی‌های سرشار از اسیدهای چرب امگا-۳ هستند و برای کمتر چربی‌های شکم مفیدند. تمرینات قدرتی یا این که استقامتی به جهت محافظت و ارتقا توده‌ی عضلانی واجب است. براساس مطالعات صورت‌گرفته برروی اشخاص مبتلا به پیش‌دیابت، دیابت مدل ۲ و کبدچرب، تمرینات قدرتی به چربی‌سوزی شکم کمک می‌کند. همین ها حیاتی ترین آرم ها و علامت های مربوط به چربی سوزی بنیادین بودند که حضور شما دوستان عزیز ارائه نمودیم. به شما همراهان گرامی سفارش می نماییم تا به جهت برنامه های ورزشی و رژیم های غذایی مناسب چربی سوزی هم به کسانی که در این راستا ها از تخصص به اندازه برخوردار هستند، مراجعه نموده و برنامه های مورد نیاز را از ایشان به دست آوردن نمایید. تحقیقات نشان می‌دهد که خواب قلیل می‌تواند گرسنگی و اشتها را 24٪ ارتقا دهد. خواب هم نقش مهمی در کارایی ورزشی ایفا می‌کند، به این ترتیب اطمینان حاصل کنید که خواب به اندازه داشته باشید. علاوه بر این، الکل می‌تواند منجربه این شود که بعد از آن از ورزش غذا نخورید و منابع غذایی مناسبی مصرف نکنید که می‌تواند کارایی آینده ورزشکاران را مختل کند. ورزشکاران علاوه برخوردن پروتئین بیشتر در وعده‌های غذایی، در تمام طول روز نیز می بایست پروتئین مصرف کنند. البته همانطور که در مطلب راهنمای مقدماتی بدنسازی خواندید، کل ورزشکاران همه‌ی رشته‌های ورزشی نیاز به بدنسازی و بهبود کارایی ماهیچه‌ها خود دارند؛ در سرانجام این مطلب به نوعی به کل کسانی که ورزش می نمایند مربوط می‌شود. انجام تمرینات اهمیت وزنه، وزنه برداری یا به کار گیری از وسایل بدنسازی چند روش آسان به جهت آغاز تمرینات قدرتی است.

ما می توانیم از بعضی از مواد و مکمل هایی که در همین راستا به ثابت رسیده اند، به کار گیری نماییم

همانطور که می دانید عمده‌ترین دلیل به جهت طولانی تر وزن و افزایش توده‌ی چربی بدن، سبک ناسالم زندگی و تغذیه نامناسب است. به همین دلیل، در گام اول برای چربی سوزی بایستی به اصلاح سبک زندگی و نحوه تغذیه بپردازید. رژیم‌های غذایی حاوی پروتئین هم در دوری از کاهش عضله‌ها در بازه زمانی کاهش وزن یاری می‌کنند، ازجمله در ورزشکارانی که حرفه‌ای تمرین می‌کنند. درواقع، مطالعات متعدد نشان میدهد که تناول کردن دو تا سه برابر از حد معلوم شده پروتئین در روز می‌تواند به ورزشکاران یاری کند تا ماهیچه‌ها بیشتری را محافظت نمایند و چربی بیشتری از دست بدهند. گوشت، ماهی، تخم‌مرغ، لبنیات، آب‌پنیر و مغزها منابع قابل قبولی برای تأمین پروتئین گزینه نیازتان هستند. چربی‌های ترانس درنتیجه‌ی افزودن هیدروژن به چربی‌های اشباع‌نشده‌ای نظیر روغن سویا تولید می‌شوند. این دسته چربی در کره‌ی گیاهی و بعضا از غذاهای بسته‌بندی‌شده یافت می‌شوند. انسان ها در موقعیت کنونی به خاطر مسائلی از پاراگراف سبک زندگی، ترقی تکنولوژی و ماشینی شدن کارهای روزمره ی انسان، تغذیه نامناسب و عدم تحرک کافی به بحران چاقی مبتلا شده اند. دویدن، شنا نمودن و دوچرخه‌سواری از مرسوم‌ترین ورزش‌های هوازی به حساب می‌آیند. اعتنا نمایید که افزودن طعم پرتقال به یک نوشیدنی قندی، باعث تندرست شدن آن نمی‌شود. به جهت ادراک راحت تر همین مورد قضیه شما می توانید کاتکولامین را همچون نامه ای تجسم کنید که تن شخص، آن را به جهت سلول های چربی می فرستد تا همین سلول ها به سرعت محموله خویش را که همان چربی می باشد را خالی کنند. در ابتدا ضروری هست بگوئیم که علت همین که گفته می شود، چربی بعضی از سلول های چربی لجوج هستند، همین میباشد که همین چربی ها در سلول های چربی باقی می مثل و قصد بیرون آمدن را ندارند که به مراد تامین انرژی سوزانده شوند. پروبیوتیک‌ها باکتری‌هایی میباشند که به طور طبیعی در دستگاه گوارشی شما یافت می‌شوند. این باکتری‌های اثر گذار در سیستم ایمنی و تندستی ذهنی هم نقشی اثر گذار دارند. احتمالا شما هم تا امروز اسم هییت یا تمرین متناوب شدید High-intensity interval training را شنیده باشید. همین تمرین به همین شکل هست که شخص حیاتی شدت بالا یک کار شدید هوازی را انجام میدهد و سپس دارای یک عمل ملایم فی مابین دو تمرین شدید استراحت می‌کند. آن ها از اجرای رژیم های مختلف غذایی و برنامه های متنوع ورزشی خویش به دنبال همین غرض می باشند. البته گشوده هم تاکید می نماییم که دعوا ژنتیک در مجموعه برهان های دوچندان اهمیت همین زمینه نمی باشد و خوب تر هست که آن را خیلی جدی نگیریم. در واقعیت بعضی از افراد این موضوع را به تیتر دستاویز و یا این که بهانه ای قرار می دهند تا بتوانند از زیر اجرای برنامه های متعدد مربوط به چربی سوزی خود کتف خالی نمایند. همچنین بر طبق همین تحقیقات علمی رخ گرفته، مردها در روزگار کوتاه تر و اساسی سرعت بیشتری چربی سوزی را شروع می نمایند. اضافه کردن گرم پروتئین می‌تواند به‌سرعت پروتئین‌سازی بهبود اعطا کرد و ساخت پروتئین را در ماهیچه‌ها شما تقویت کند. همین نبود دیتاها می‌تواند بر تمرین و زحمات ورزشکاران تأثیر منفی داشته باشد و سبب ساز به از دست رفتن ماهیچه‌ها ارزشمند آنها شود. آیتم چهارم اینه که تغذیه و استراحت دو استدلال دارای داشتن شکمی صاف هست. اگر شما حتی به صورت کوتاه مدت از ساعت 23 به بعد میخوابید شکم و پهلو های شما به مرور روزگار شروع به تولید بافت چربی میکنند. یک طریق دارای اسمو رسم روزه‌ی متناوب شامل ‍۱ یا این که ۲ دوره‌، روزه‌ی ۲۴ ساعته در هفته است. یک روش دیگر شامل ۱۶ ساعت ممنوعیت غذاخوری در روز و ۸ ساعت اجازه‌ی غذاخوردن است.
آخرین مطالب