$1,200 coronavirus ‘کنترل مجلسی’: Eldercare خانه لوی تند هزینه در میان همه گیر

این لایحه از خواهر تگزاس ارشد مرکز مراقبت باید یک اشتباه Claire Harrison فکر می کردم. او گذاشتم غیر منتظره اقلام خط: $11.04 برای ماسک و دستکش $805 برای مراقبت از هماهنگی 1200 $برای لوازم از جمله coronavirus کنترل مجلسی.

آخرین شکل – همان مقدار خواهر او به تازگی دریافت محرک پولی از دولت فدرال – ایستاده بود. هریسون گفت که او احساس می کرد که نمی تواند یک تصادف باشد.

“این اولین چیزی که وارد سر من گفت:” هریسون که خواهر, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 مدت کوتاهی قبل از این لایحه از افسانه منسفیلد وارد در اواخر ماه آوریل است. “من فکر کردم به خوبی وجود دارد می رود $1,200.'”

به عنوان COVID-19 طول می کشد یک ویرانگر تلفات در دراز مدت مراقبت از ساکنان این صنعت درهم به رقابت با هزینه های نصب. کارشناسان می گویند که در آن امکانات بسیاری از ساکنان پرداخت از جیب – مانند زندگی کمک و مراقبت از حافظه مراکز – باید اختیارات بیشتری به تصویب هزینه های آن به ساکنان از خانه های سالمندان که تکیه به شدت در بازپرداخت از دولت فدرال است.

برخی از شرکت ها استفاده می شود که انعطاف پذیری را به اتهام ساکنان که باید این ویروس اضافی و یا هزینه های افزایش یافته به دیگران است.

در حداقل هشت متحده ساکنان ارشد امکانات زندگی و یا اعضای خانواده خود شکایت کرده اند به کشور خود و دادستان کل و یا مراقبت دراز مدت بازرس در مورد ناعادلانه شیوه های حسابداری و مدیریت مرتبط با این بیماری همه گیر.

این شکایات شامل امکانات بالا بردن اجاره بها برای تمام ساکنان شارژ برای تحویل غذا و حفاظت فردی, تجهیزات انحراف مسیر محرک چک و نیاز شهروندان به پرداخت برای مراقبت 24 ساعته قبل از آنها می تواند بازگشت از بیمارستان است. کارشناسان می گویند که آنها نگران آن نمونه هستند نه پرت – و که بیشتر شرکت ها ممکن است به دنبال کت و شلوار به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

“این فقط به نظر می رسد بیش از حد” لری Smetanka مدیر اجرایی ملی مصرف کننده صدا برای کیفیت مراقبت طولانی مدت گفت: از افسانه شیوه های حسابداری و مدیریت. “و من فکر می کنم مردم باید واقعا با احتیاط از آن و بررسی صورتحساب خود را و جمع آوری سوالات و درخواست توضیح برای چه چیز است.

“من شگفت زده نمی شود و در همه اگر بیشتر شرکت نکرد که” او اضافه شده است.

بیش از 40,600 ساکنان و کارکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات مرده بود از COVID-19 اوایل ماه ژوئن با توجه به تجزیه و تحلیل توسط ایالات متحده آمریکا امروز. شامل گسترش در آن خانه آمده است در قیمت بالا به عنوان امکانات تقلا به منبع تجهیزات حفاظتی امن تست و پر کردن کمبود نیروی انسانی.

این انجمن بهداشت آمریکا و مرکز ملی برای کمک زندگی می کنند که نشان دهنده بیش از 14,000 امکانات گفت: فشار قرار داده است خانه سالمندان صنعت در “آستانه سقوط است.”

ارتباط کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد شرکت های خاص. این تاکید کرد که خانه های سالمندان اختصاص داده شد نزدیک به 5 میلیارد دلار از دولت فدرال برای مبارزه با این بیماری همه گیر است. در ژوئن 8, انجمن خواسته وزارت بهداشت و خدمات انسانی و FEMA برای شبیه تخصیص برای کمک به زندگی جوامع است.

“با اکثریت زندگی کمک ساکنان با استفاده از بودجه شخصی برای تامین مالی روزانه خود را, مراقبت از نتیجه تاسف از انفعال دولت این است که ارائه دهندگان shouldering بار و هزینه های آن منتقل می شود به همراه ساکنان” این انجمن در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز.

خارج از یک بیماری همه گیر زندگی کمک امکانات مقابله با هزینه های غیر منتظره در یک از راه های مختلفی. افسانه زندگی ارشد – کانزاس-بر اساس دراز مدت مراقبت از خود شرکت اجرا می شود که صفحه اصلی آن Harrison خواهر زندگی می کند و حدود 40 نفر دیگر در شش کشور – گفت: آن اقامت موافقت نامه شامل هزینه مبتنی بر ساختار و ساکنان که نیاز به مراقبت بیشتر به طور معمول شارژ اضافی.

با توجه به نامه افسانه فرستاده ساکنان در کلرادو که به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز این شرکت به اتهام $115 برای هر روز یک ساکن coronavirus به علاوه $1,200 برای تامین و ساخت یک کنترل مجلسی که در آن کارکنان می تواند به تغییر در داخل و خارج از دنده محافظ. هریسون رو همین اتهامات در تگزاس است. افسانه کاهش یافته است می گویند اگر این اعمال کسانی که هزینه شرکت گسترده.

در ماه آوریل این شرکت همچنین متهم ساکنان برای خدمات تحویل غذا در زمانی که جمعی ناهار خوری سالن بسته شد. ساکنان اعتراض کردند. افسانه مدیر عامل تیم Buchanan لغو اتهامات و ارائه اعتبارات با توجه به یکی دیگر از نامه ارسال شده به ساکنان.

“آخرین چیزی که ما می خواهیم این است که برای یک مشتری و یا هر کسی به فکر ما بهره گرفته اند و یا بی احترامی به,” او نوشت.

بلند مدت-مراقبت دادآوران در تگزاس و کلرادو تکرار هریسون سوء ظن در مورد افسانه را 1200 $در هزینه بودن همان مقدار به عنوان محرک اقتصادی دولت بررسی و ابراز نا امیدی با رویکرد شرکت به عبور در هزینه.

“که فقط smacked این مشکل ما با ارائه دهندگان داده می شود بنابراین مقدار طول و عرض جغرافیایی به اتهام برای هر چیزی شما می دانید هر چه تصمیم گیری کسب و کار آنها می خواهند” گفت: Patty Ducayet این ایالت تگزاس در دراز مدت مراقبت از بازرس. “مهم نیست که چقدر شما ممکن است پرداخت هر ماه شما می تواند شارژ بیشتری را در یک بحران است.”

افسانه کاهش یافته است به هر کسی را از شرکت در دسترس برای مصاحبه. در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز افسانه مدیر بازاریابی پل هانسن گفت: $1,200 اتهام “هیچ ارتباط آنچه به فدرال محرک را بررسی کنید.” او ایستاده بود توسط این شرکت تصمیم به تصویب coronavirus هزینه و گفت: شارژ ساکنان برای مراقبت از آنها نیاز به جای تعیین نرخ باعث می شود زندگی کمک یک گزینه مقرون به صرفه تر از انواع دیگر مراقبت طولانی مدت.

در پاسخ به شکایت ثبت شده توسط هریسون با تگزاس دادستانی کل این شرکت گفت: Harrison خواهر مارگارت Taggart بود “تنها ساکن” در تاسیسات با COVID-19. این شرکت گفت که “متحمل هزینه های اضافی قابل توجهی برای خدمات ارائه شده به Taggart و دیگر ساکنان … تنها بخشی از آن متهم شدند به Taggart.”

هریسون گفت: او 68 سال خواهر است که در بیماری آلزایمر تا به حال سمت چپ تسهیلات از دسامبر و ساختمان بسته بود به بازدید کنندگان در مارس 13. Taggart اول ایجاد یک تب در 7 آوریل. هریسون فرض خواهرش قرارداد این ویروس از یک عضو هیات. هانسن گفت: هیچ یک از کارکنان در مرکز آزمایش مثبت و کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد چگونه Taggart بدست ممکن است بیمار.

هانسن گفت: Legend در این هفته نامه ای از دادستان کل گفت: این سازمان بسته شده بود مورد بدون عمل; او کاهش یافته است به ارائه یک کپی. روز شنبه, Harrison, دریافت نامه از دادستانی کل گفت: در این مورد بسته شده بود چرا که افسانه به حال ساخته شده است یک پیشنهاد حل و فصل اما طرفین نمی تواند به توافق برسد. او گفت که ایالات متحده آمریکا امروز است که او دریافت کرده است هیچ گونه پیشنهاد.

دفتر دادستان کل کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد و افسانه بلافاصله پاسخ زمانی که ایالات متحده آمریکا امروز در مورد حل و فصل است.

توبی Edelman ارشد سیاست وکیل در مرکز مدیکر وکالت آن گفت: “فقط احساس نمی شود” به صورت تسهیلات به اتهام کسانی که COVID-19 اضافی.

“آنچه در مورد تسهیلات مسئولیت اجازه می دهد COVID به تسهیلات?” او گفت:. “چرا هیچ مسئولیت در بخشی خود را? فقط ساکن هستند. شما آن را کردم در حال حاضر شما رو به ما پرداخت پول بیشتر است.”

بلند مدت-مراقبت صنعت هشدار داده شده است در مورد مصرف استفاده مالی از ساکنان در طول بیماری همه گیر.

سالمند عدالت هماهنگ کننده در کمیسیون تجارت فدرال به عنوان به خوبی به عنوان وکیل به طور کلی در حداقل یک دوجین متحده – از جمله آلاباما, کانکتیکات, فلوریدا گرجستان و نوادا – صادر اعلامیه یادآوری ساکنان که خود محرک چک نمی تواند ضبط شده توسط خانه های سالمندان.

این سیل هشدارهای آمد و پس از آیووا دادستانی کل دریافت شکایت که در یک خانه سالمندان هشدار داده بود ساکنان نه برای استفاده شخصی خود محرک چک زیرا آنها متعلق به این شرکت است. این سازمان گفت: ABCM Corp. که صاحب خانه سالمندان است و پس از حمایت از سیاست.

“این فقط یک داستان ترسناک ساخت دور,” لوییس Greisman این FTC بزرگتر عدالت هماهنگ نوشت: در مه, وبلاگ, پست, هشدار در مورد عمل. “اینها واقعی گزارش می دهد که دوستان ما در آیووا دادستانی کل اخذ شده است – و دست زدن. کشورهای دیگر دیده می شود همان است.”

حداقل دو وکیل به طور کلی در تگزاس و پنسیلوانیا — گفت: دفاتر خود را دریافت شکایات در مورد دراز مدت مراقبت از امکانات شارژ بیشتر برای تجهیزات و یا خدمات به دلیل COVID-19. پنسیلوانیا دریافت کرده است دو شکایت شده است اما به ارائه جزئیات. تگزاس دریافت کرده است و چهار از جمله هریسون دو تا از آن خارج شد پس از این امکانات البته تغییر در اتهامات عنوان شده علیه.

در باقی مانده تگزاس شکایت یک حافظه مراقبت تسهیلات به اتهام اقامت برای یک around-the-clock دستیار هنگام بازگشت از اقامت کوتاهی در بیمارستان در ماه آوریل است. این زن تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus اما تسهیلات به او گفت که خانواده او نیاز به یک دستیار در طول 14 روز در قرنطینه با توجه به شکایت. خانواده متصلب تا $3,756.25 لایحه در یک هفته قبل از حرکت به امکانات جدید.

در اواخر ماه مه دبورا Kyle دریافت نامه ای از Morningside از کلیولند تنسی تسهیلات زندگی کمک که در آن مادر خود زندگی می کردند گفت: هزینه ماهانه خواهد بود افزایش $142 در ماه جولای. نرخ در حال بررسی سالانه تسهیلات نوشت و “در حال انجام هزینه های پیش بینی نشده برای حفاظت از هر کس در جامعه ما در طول همه گیر همراه با طبیعی افزایش هزینه های اساسی زندگی ما نیاز به حرکت به جلو با حداقل یک افزایش نرخ به عنوان امکان پذیر است.”

“ما قادر به محدود کردن افزایش نرخ به 4 درصد” در این نامه اعلام کرد.

کایل که در حال برنامه ریزی برای حرکت مادرش از تسهیلات قبل از دریافت نامه و پس از انجام گفت او احساس تسهیلات در نظر گرفتن استفاده از این وضعیت به افزایش قیمت آن است.

یک سخنگوی این مرکز گفت: این افزایش نرخ در خط با کسانی که از سال های قبل با وجود هزینه های اضافی مربوط به COVID-19.

لی مک ماهون ایالتی کلرادو در دراز مدت مراقبت بازرس گفت که حتی اگر برخی از امکانات باید عرض جغرافیایی در آنچه که آنها می توانند اتهام آنها هنوز هم باید مراقبت به در بحبوحه ساکنان. او گفت: در حال حاضر ساکنان آسیب پذیر نباید به مقابله با استرس از هزینه های اضافی.

“این فقط می افزاید: دیگر تمام لایه از اضطراب و نگرانی در بالای, ‘OK خوب حالا من واقعا امیدوارم که من نمی رسد زیرا نه تنها می تواند مرگ من از این اما من شارژ خواهد شد اضافی به عنوان آنها در تلاش برای مراقبت از من’,” او گفت:.

هریسون گفت که او نمی دانم که او خواهد بود به اتهام اضافی اگر خواهر او قرارداد coronavirus تا زمانی که این لایحه وارد شده است.

او گفت: افسانه بخشیده $311.04 از لایحه خود را اما او احساس او تا به حال کمی چاره ای جز پرداخت بقیه – $2,005 در coronavirus خاص اتهامات و $3,695 برای مارس اتاق و هیئت مدیره – چون او می ترسید تسهیلات خواهد لگد خواهر او ،

که اتفاق افتاده است به هر حال.

در مه 20, افسانه فسخ Taggart را اقامت توافق. هریسون گفت: چند هفته پیش از این مرکز تا به حال حاضر به اجازه Taggart بازگشت به خانه پس از اقامت کوتاهی در بیمارستان که در آن او برای درمان پزشکی موضوع ربطی به او COVID-19 تشخیص است. هریسون گفت: او خواهر coronavirus علائم خفيف بود.

هریسون گفت: Legend برای اولین بار به او گفت که او نیاز به پرداخت هزینه تا 24 ساعت ماهر خدمات پرستاری پس از آن که Taggart مورد نیاز دو منفی coronavirus آزمایشات قبل از اینکه او می تواند حرکت به عقب به مرکز.

افسانه, در نامه ای به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز متهم هریسون. تسهیلات گفت که پایان دادن به خواهر او اقامت در بخشی به دلیل آن را به حال شده است قادر به رسیدن به هریسون به هماهنگی مراقبت.

هریسون گفت که او تا به حال همیشه برنامه ریزی شده به خواهرش بازگشت به افسانه است. او گفت: این تسهیلات به نام او تنها یک بار در پاسخ به یک ایمیل از او. او گمان تسهیلات نمی خواهید به اجازه Taggart بازگشت چرا که هریسون به حال کاهش یافته است به نشانه چشم پوشی انتشار تسهیلات از هر گونه مسئولیت مربوط به خواهر او برای مراقبت از COVID-19 یک کپی از آن او مشترک با ایالات متحده آمریکا امروز.

“من واقعا کاملا شوکه کرد. من نمی بینم که در حال آمدن است. چون من نه در عقب افتادگی. من می خواهم پرداخت صورتحساب من,” او گفت:. “من می دانستم که آنها راضی نبودند با من. اما پس چرا شما آن را در من؟”

هانسن, افسانه سخنگوی نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا Taggart قرارداد به پایان رسید با استناد به نگرانی های حریم خصوصی. او گفت: این تمرین مشترک برای امکانات پزشکی به درخواست بیماران برای امضای موافقتنامه برای درمان و مراقبت از جمله برای COVID-19.

هریسون درهم برای پیدا کردن یک خانه جدید برای خواهرش. این دو یک دیگر را تنها خانواده در این منطقه است. متولد ایرلند Taggart نقل مکان به ایالات متحده در اوایل دهه 1970 پس از ملاقات با او می شود شوهر, تگزاس, در حالی که زندگی در استرالیا. هریسون آمد به بازدید در سال 1974 سقوط در عشق با یک دوست از خواهر شوهر و مستقر در وزارت امور خارجه به عنوان به خوبی.

در سال 2015 Taggart بود با تشخيص زودرس آلزایمر. او تبدیل 68 در ماه آوریل به تنهایی در بیمارستان. هریسون گفت: خواهر او بود هنگامی که یک مهره سلامت و مشتاق بازیکن تنیس اما وضعیت او رو به وخامت گذاشته است و او را متوقف کرده است و خوردن به طور مداوم. استرس های متعدد حرکت می کند تا به کمک به او را کاهش هریسون گفت.

او هنوز هم امیدوار به جبران برخی از آنچه که او پرداخت می شود افسانه است.

“این به اندازه کافی بد است که ما را در” هریسون گفت. “اما پس از آن نیاز به پرداخت هزینه برای اتاق و نمی شود به آن اجازه داده که سخت به بلع است.”

Tricia L. Nadolny و Marisa Kwiatkowski در حال خبرنگاران در ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات تیم. Tricia را می توان در رسید [email protected] یا @TriciaNadolny و Marisa در [email protected], @IndyMarisaK و یا از طریق تلفن سیگنال یا واتساپ در (317) 207-2855.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>