حداقل 11 سرویس مخفی آمریکا کارکنان گزارش شده است با آلوده coronavirus و حدود 60 دیگر کارکنان شد و در قرنطینه یک فرد آشنا با این موضوع روز جمعه گفت.

کسی که مجاز به اظهار نظر عمومی کاهش یافته و به تفکیک تعداد غیر نظامی در مقابل عامل عفونت. واگذاری مکان از بیمار به کارکنان نیز مشخص نیست.

این سرویس فراهم می کند که حفاظت شخصی برای رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و خانواده های آنها همراه با بازدید از سران دولت اتحاد 7,600 کارکنان از جمله بیش از 3000 عوامل که در مجاورت نزدیک به کسانی که آنها را محافظت می کند.

توسعه برای اولین بار افشا شده توسط ” یاهو نیوز می آید که این بیماری همه گیر است رخنه کرد و نزدیک به دایره درونی کاخ سفید.

وحی می آید پس از دو کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت برای این ویروس این هفته است.

پنس در آیووا: پنس با هدف پروژه عادی خود را در طول سفر به آیووا اما coronavirus در راه

یک عضو معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان دبیر مطبوعاتی کتی میلر آزمایش مثبت برای coronavirus فقط به عنوان پنس بود در حال آماده شدن برای ترک در سفر به آیووا جمعه برای ترویج تلاش برای بازگشایی اقتصاد به تأخیر انداختن برخاست برای یک ساعت.

روز پنج شنبه کاخ سفید فاش کرد که یک نظامی نوکر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین آزمایش مثبت برای ویروس.

تحولات مربوط به نوکر و پنس کارمند درخواست کاخ سفید برای قرار دادن در محل اضافی اقدامات حفاظتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید و مشاوران و تست خواهد شد برای ویروس روزانه به جای هفتگی. او گفت: نوکر بود که در اتاق با او در روز سه شنبه به بعد او شروع به برگزاری نمایشگاه علائم, اما که او نه به خاطر هر گونه تماس مستقیم با او.

رئیس جمهور گفت که او آزمایش شده دو بار در روزهای اخیر و این که در هر دو تست برگشتم منفی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de