100,000 coronavirus مرگ و میر علامت an American tragedy

نظر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام ایمنی و امنیت مردم آمریکا خود را “بالاترین تعهد.” در طول سال اول خود را در دفتر او قول داد که او را “هرگز فراموش نکنید که مسئولیت من این است که برای نگه داشتن شما مردم آمریکا امن و رایگان است.”

در حال حاضر با بیش از 100 ، 000 آمریکایی مرده از coronavirus اپیدمی و بخش بزرگ از اقتصاد در حمایت از زندگی آن زمان برای ارزیابی اینکه آیا رئیس جمهور در زندگی است تا به او تعهد و مسئولیت.

این نتیجه غیر قابل اجتناب است که او نه. برخی از بی نظمی اجتناب ناپذیر است در طول یک به سرعت در حال تحول بحران و COVID-19 بدترین سلامت فاجعه جهان مواجه شده است و در یک قرن. اما تهمت مرکب است آسیب ناشی از تضعیف دولت خود, دانشمندان, نوید مخاطره آمیز ضد مالاریا مواد مخدر به عنوان یک پتانسیل coronavirus بازی تعویض نشخوار در مورد تزریق بیماران با ضدعفونی کننده های ترویج تفکر جادویی در مورد ویروس ناپدید و امتناع از سرب به عنوان مثال با پوشیدن ماسک ،

در نظر گرفتن این سه متریک:

COVID-19 مرگ و میر و تاخیر و کمبود

مرگ. یک رمان بسیار مسری ویروس به هر طریقی در جهان یک چالش دلهره آور برای هر رهبر. اما امریکا — با وجود مزایای استفاده از ثروتمندترین و قدرتمند ترین ملت با پیشرفته ترین مراقبت های بهداشتی و پزشکی سالانه هزینه بیش از $3.5 تریلیون رنج می برد تا کنون بیشترین تعداد مرگ و میر شناخته شده. با 4 درصد از جمعیت جهانی ایالات متحده است 28 درصد از جهان را گزارش coronavirus مرگ و میر.

بر اساس سرانه و امریکا در رتبه 10 در میان ملل برای coronavirus, مرگ و میر, اما آن را برای اولین بار در میان کسانی که با جمعیت بیش از 100 میلیون نفر است. در به سختی از سه ماه و امریکا از دست داده است به اندازه کافی از آن مردم به COVID-19 به پر کردن آن بزرگترین کالج فوتبال.

مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال می کند که کشورهای دیگر مانند چین به سادگی undercount که ممکن است درست باشد. اما آنقدر چشمگیر است که ایالات متحده در نرخ مرگ و میر که ریاضی چین می توانست به 400,000 uncounted بدن به هم می رسیدن.

به عنوان یک اضافه شده و ستم بی شماری از خانواده های عزادار نمی توانید ببینید یا لمس خود را coronavirus آلوده عزیزان در آخرین لحظات به دلیل این ویروس به راحتی گسترش می یابد به خصوص در تنظیمات نهادی مانند خانه های سالمندان. سخت ترین ضربه از مناطق آمریکا تبدیل به charnel خانه که در آن سردخانه سرریز و crematories زد در سراسر ساعت.

ایالات متحده آمریکا با نام تجاری اقتصادی خرابه

►تاخیر. سازمان ملل در سراسر جهان مبتلا به COVID-19 شیوع اجتناب ایالات متحده آمریکا با نام تجاری اقتصادی خرابه که میزان بیکاری در آن رقابت سطوح گذشته در رکود بزرگ. کشورهایی مانند استرالیا و آلمان و کره جنوبی باید نرخ بیکاری در کم به اواسط تک رقمی و به اشتراک گذاری یکی از مشخصه: رهبران خود نقل مکان کرد و به سرعت و هوشمندانه به سطح شیب دار تا تست و اماده کردن مردم خود و سیستم مراقبت های بهداشتی برای شیوع است.

نه مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان اوایل به عنوان Jan. 3 دولت او دریافت رسمی اطلاع رسانی در مورد شیوع یک رمان ویروس در چین است. دانشمندان سازمان سیا اپیدیولوژی و امنیت ملی و مشاوران و هشدارهای مطرح شده در هفته بعد. رئیس پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار ریک روشن هشدار داد خطر ناک تجهیزات و تست نمایند. “ما در s – – -” یک عرضه های پزشکی اجرایی به او گفت. زمانی که بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: رئیس جمهور در Jan. 30 که یک بیماری همه گیر می تواند آشکار به گفته نیویورک تایمز تهمت او را به نام “جنجال آفرینی” و ادامه داد: عموم رد کنید.

رئيس جمهور هم تحمیل ممنوعیت سفر در چین که ممکن است خریداری شده زمان با محدود کردن هجوم افراد آلوده به ویژه به سواحل غرب است. اما او آن را حیف و میل مداوم به تطهیر خطر و ارائه اطلاعات نادرست در مورد در دسترس بودن تست است.

تهمت نمی خواهیم آمریکایی ها شروع به اجتماعی فاصله تا اواسط ماه مارس. در آن coronavirus در حال گسترش به طور گسترده ای که این کشور تا به حال برای رفتن به مستند و اقتصاد کشور را به سقوط آزاد برای جلوگیری از تلفات از افزایش نسبت به 1 میلیون و فراتر از آن. یک دانشگاه کلمبیا مطالعه نشان داد که اگر اجتماعی فاصله شده بود تحمیل شده فقط یک هفته زودتر 36,000 آمریکا زندگی می کند ممکن است ذخیره شده است.

کمبود است. زمانی که دولت در نهایت عمل آن بود که با بی کفایتی. یک بیماری همه گیر پاسخ در کاخ سفید قبلا تجدید سازمان. فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, یک بار اپیدمیولوژیک حسادت جهان bungled ایجاد یک coronavirus آزمون و پیشرو کارشناسان بیماری های عفونی بودند کنار. فدرال کسب تلاش کردم به مناقصه جنگ با کشور بیش از اندک تجهیزات حفاظت شخصی و تست مواد. و بی مهارت وزارت کشاورزی اجازه ده ها میلیون پوند از تولید به پوسیدگی در این زمینه در حالی که بانک های مواد غذایی در تقلا بودند برای لوازم.

نزدیک به پنج ماه به 2020 رئیس جمهور در ادامه به ادعای گسترده اقتدار در حالی که برروی آن بکشید مسئولیت به دولت و مقامات محلی است. حتی به عنوان برگ برنده هل برای بازگشایی کسب و کار, مدارس و کلیساهای این کشور فاقد این نوع تست جامع ردیابی و جداسازی چارچوب است که مقامات بهداشت عمومی می گویند که نیاز به سرکوب شیوع بیماری تا زمانی که وجود دارد یک واکسن یا درمان است.

آمریکایی ها به درستی می تواند با افتخار از اقدامات آنها گرفته ام و فداکاری های آنها ساخته شده است برای محافظت از خود و خانواده و همسایگان خود است. این اقدامات باید مسطح منحنی و مانع افتضاح تلفات از اینکه حتی بدتر است. خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران انجام قهرمانانه و در معرض خطر شخصی برای صرفه جویی در زندگی می کند. این موفقیت تا حد زیادی می آیند با وجود ریاست جمهوری, رهبری, نه به خاطر آن است.

دفتر معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر کاخ سفید Coronavirus نیروی کار کاهش یافته است به ارائه دیدگاه مخالف به این سرمقاله.

اگر شما نمی توانید ببینید این خواننده نظرسنجی لطفا refresh صفحه خود را.

تدریس خصوصی در خانه: به اشتراک گذاری خود را coronavirus داستان. ما ممکن است انتشار نظرات و پیشنهادات خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>