100 روز از COVID-19 pandemic: 5 اشتباهات بحرانی که ایجاد بزرگترین بهداشت عمومی بحران در نسل

این 100 روز پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر. چند مهم پرچم قرمز از دست رفته بودند پس چه می تواند ما را از این اشتباهات ؟

تعداد تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر همچنان به افزایش است. از روز شنبه وجود دارد 2,163,290 تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده و 117,717 مرگ و میر از جمله 30,939 مرگ و میر در نیویورک بیشتر از هر دولتی در کشور است. در سراسر جهان وجود دارد 8,373,746 مورد تأیید و 449,512 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. صنعتی داو جونز شاخص DJIA, -0.11% و S&P 500 SPX +0.09% به پایان رسید ضعیفتر شنبه سهام پس از افزایش پنج شنبه, کمک امید یک پتانسیل درمانی استروئید درمان و واکسن پژوهش است.

این اشتباه از گذشته 100 روز باید تکرار شود گفت: Gregory لهستان که مطالعات immunogenetics واکسن در کلینیک مایو: “تصور این سناریو: آن ماه اکتبر. فصلی بیماری همه گیر آنفلوآنزا رخ می دهد. COVID-19 می آید. ما fussing با چین است. شده است وجود دارد قطعی با مدرن واکسن محاکمه. وجود دارد یکی دیگر از حادثه با پلیس و در حال حاضر شورش ملتهب هستند چرا که بعد از این همه سال هیچ چیز به نظر می رسد ثابت می باشد و ما در وسط یک مبارزه سیاسی پیش از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر. این را ندارد اپتیک خوب برای من است.”

این برای اولین بار پس از همه گیر ایدز بحران است. پس چه لحظات کلیدی منجر به این نقطه ؟

همچنین نگاه کنید به: آنفلوانزا جان مردم بیش از آنفلوآنزا تا همه زیاده درسته ؟ اشتباه — اینجا چرا

1. Coronavirus? که چه ؟ این هیچ متفاوت از آنفولانزا

قبلا در این بیماری همه گیر وجود دارد سردرگمی بین آنفلوانزا و رمان coronavirus.

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

چین به نظر نمی رسد به زود اقدامات پیشگیرانه. آن را به مراتب کمتر تمایلی به گفتن شهروندان خود را مورد مشکوک به ویروس در آن روز در اوایل ماه دسامبر گذشته. اولین فرد شناخته شده گزارش شد که قرارداد این ویروس در دسامبر. 1 در چین با توجه به یک مقاله در مجله لانست. اوایل گسترش این بیماری به احتمال زیاد با کمک آماده سازی برای چین قمری تعطیلات سال جدید, زمانی که مردم, سفر برای دیدار اقوام. ووهان شهردار ژو Xianwang گفت: 5 میلیون نفر در حال ترک این شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود پیش از سال جدید قمری.

“COVID-19 به سرعت در حال گسترش از یک شهر به کل کشور فقط در 30 روز” یک Feb. 24 مقاله در نرخ مرگ و میر این بیماری در کارشناسی مجله پزشکی JAMA یافت. “مطلق با سرعت از هر دو گسترش جغرافیایی و افزایش ناگهانی در تعداد موارد شگفت زده کرد و به سرعت غرق سلامت و بهداشت عمومی خدمات در چین است.” منتقدان میگویند که دولت چین انجام داده اند می تواند بیشتر در اوایل آن روز به هشدار مقامات برای هر دو وجود COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس سارس-CoV-2 و تایید می کنند که انسان به انسان انتقال به احتمال زیاد بود.

همچنین نگاه کنید به: ‘صدها نفر از مردم فرار کرد, جنوب, طوفان قطار شب’: ایتالیایی ها در تلاش برای تنظیم به حالت عادی در میان coronavirus مستند

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک عمر پیش با توجه به این که ایالات متحده در حدود یک چهارم از مرگ و میر در سراسر جهان از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و تاخیر در خاموش کردن اقتصاد کشورهای در سراسر کشور است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت TWTR, -0.80% در 9 مارس “سال گذشته 37,000 آمریکایی” از آنفولانزا. “هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد در رفتن,” او اضافه شده است. اما فقط 10 روز بعد رئيس جمهور هم یک U-نوبه خود در بیانیه ای که “هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی به دست آورد.”

دولت فدرال است برای انتقاد نمی نورد تست در سراسر کشور هر چه زودتر و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در نیویورک در حالی که ستایش برای آماده سازی بیمارستان ها در صورت کمبود تجهیزات نیز برای انتقاد از عدم اقدام هر چه زودتر برای جلوگیری از شیوع بیماری در شهر نیویورک که در حال حاضر کانون این ویروس در ایالات متحده در سازمان بهداشت جهانی تصمیم به اعلام COVID-19 در سراسر جهان همه گیر در تاریخ 11 مارس را تایید کرد و تنها ترین عفونی-بیماری پزشکان بدترین ترس این است که در حال حاضر یک ماده مهار به جای پیشگیری است.

2. آیا پوشیدن یک ماسک! همه باید ماسک می پوشند!

مقامات بهداشتی توصیه نگه داشتن حداقل شش فوت بین شما و نفر بعدی در یک فضای عمومی است.

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

پس از دو ماه از obfuscation بیش از اثر ماسک صورت و شهر نیویورک تبدیل شدن به کانون این بیماری همه گیر در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک دموکرات در نهایت توافق بر روی یک چیز: همه آمریکایی ها باید بعد از همه پوشیدن ماسک صورت در تنظیمات عمومی. که اتفاق افتاد بیش از یک ماه است که اعلام COVID-19 شیوع یک بیماری همه گیر. عمومی اشتباه گرفته شد و برخی از مردم ناراحت شدند بیش از عدم پاک کردن پیام.

پس از چند ماه از obfuscation بیش از اثر ماسک صورت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت CDC که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو توصیه های عمومی برای شروع پوشیدن ماسک.

در Jan. 29, The New England Journal of Medicine گفت: “شواهدی وجود دارد که انسان به انسان انتقال داده میان تماس نزدیک از اواسط ماه دسامبر است.” در عین حال مقامات prevaricated در اثر ماسک. “ویروس است و نه در کل جامعه” نانسی r. schultze ، مدیر مرکز مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: Jan. 30. “ما نمی به طور معمول توصیه به استفاده از ماسک صورت عمومی برای جلوگیری از بیماری های تنفسی. و ما قطعا توصیه نمی که در این زمان برای این ویروس جدید است.”

مطالعات قبلی به این نتیجه رسیدند که در صورت ماسک کمک کرده اند کاهش سرایت کاهش قطرات اسپری به هوا در طول فصل آنفولانزا. ممکن است که آنها را در مقدار کمی از موارد و/یا فقط با پوشیدن آنها کمک می کند تا به ترویج رفتارهای سالم. رئیس جمهور تهمت است و هنوز هم در برابر توصیه های عمومی-مقامات بهداشت به پوشیدن ماسک که از او در. او گفت: “شما لازم نیست به آن را انجام دهد. من انتخاب نمی به آن را انجام دهد, اما برخی از مردم ممکن است بخواهید به آن را انجام دهد و این خوب است.” که در حال حاضر تخمین می زند که 16 ٪ از افراد بدون علامت هستند و می تواند انتقال رمان coronavirus و در یک شبیه U-نوبه خود به CDC همچنین توصیه می کند با پوشیدن ماسک.

3. آیا مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین کار می کند ؟ و یا مواد ضد عفونی کننده?

که در حال حاضر تخمین می زند که 16 ٪ از افراد بدون علامت هستند و می تواند انتقال رمان coronavirus.

MarketWatch تصویر عکس/گتی ایماژ, تصاویر iStockphoto

از آنجا که اولین روز از این بیماری همه گیر در ایالات متحده رئیس جمهور تهمت ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ممکن برای کوروناویروس. آن را تراز وسط قرار دارد به برخی از درجه ای پژوهشی است که با هدف به درک اگر بحث مواد مخدر می تواند به جلوگیری از عفونت با کروناویروس در معرض خطر خط مقدم کارگران است. هیدروکسی کلروکین است که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید است نه اثبات شده برای درمان و یا پیشگیری برای COVID-19 اما آن را دریافت اضطراری-استفاده از مجوز از FDA در اواسط ماه مارس برای استفاده در برخی از تنظیمات بالینی برای COVID-19.

از آنجا که اولین روز از این بیماری همه گیر تهمت ترویج هیدروکسی کلروکین. این هفته FDA انصراف اضطراری با استفاده از مجوز اعطا شده به مواد مخدر در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

برخی از کارشناسان بهداشت می گویند که غیر ضروری حواس پرتی که اتلاف وقت با ارزش است. روز دوشنبه با این حال سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) گفت که این اتحاد خارج اورژانس با استفاده از مجوز (امارات) اعطا شده به هیدروکسی کلروکین و کلروکين در طول COVID-19 بیماری همه گیر. یک EUA همان است که به عنوان یک تایید FDA است اما یک نوع از مجوز است که می تواند اعطا طول بهداشت عمومی در شرایط اضطراری زمانی که وجود دارد هیچ دیگر گزینه های در دسترس درمان. آژانس فدرال صادر EUA در مارس اجازه می دهد برخی از بیماران مبتلا به COVID-19 به درمان با داروهای که استفاده از فدرال ذخایر. پس از آن مواد مخدر را به طور فزاینده سیاسی زیر ارتقاء از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت و سوالات در مورد ایمنی.

در مارس تهمت شناور ایده استفاده از نور ماوراء بنفش در داخل بدن انسان و یا ضد عفونی کننده به عنوان یک درمان برای coronavirus یک پیشنهاد پزشکان به نام “خطرناک است.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در ریه ها و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها. پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است که” او گفت:. پیشنهاد شد به طور گسترده ای panned و روز بعد رئیس جمهور گفت که او صحبت شد “sarcastically.”

حرکت صعودی مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ممنوعیت سفر از نقاط داغ در سراسر جهان در ماه فوریه و پس از آن acquiesced به فشار است که دولت ها باید به طور موثر خود را تعطیل اقتصاد برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. او بارها و بارها هشدار داد که تلاش برای جلوگیری از گسترش سریع از COVID-19 فزاینده اقتصاد به رکود اقتصادی ، او گفت: در ماه گذشته است که آن را ممکن است مردم خواهد مرد با بازگشایی اقتصاد است. “برخی از مردم شود بد است ؟ بله” گفت. “اما ما باید به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی.”

4. از آن زمان به آن لذت ببرید و بازگشت به ساحل مناسب است ؟ اشتباه است!

برخی از تحلیلگران می گویند که در فلوریدا می تواند آینده کانون virus به عنوان نیویورک همچنان به پهن کردن منحنی از موارد جدید.

گتی ایماژ

فلوریدا, آلاباما, آریزونا و کالیفرنیا و نوادا, North Carolina, اوکلاهما, اورگان, کارولینای جنوبی و تگزاس دیده می شود که تمام سنبله در موارد بیش از آن که هفته گذشته به عنوان کسب و کار بازگشایی و مردم آرامش اجتماعی خود فاصله سیاست های سی ان ان گزارش داد این هفته است. در واقع برخی از تحلیلگران می گویند که در فلوریدا می تواند آینده کانون virus به عنوان نیویورک همچنان به پهن کردن منحنی از موارد جدید. “پتانسیل برای ویروس را خاموش وجود دارد بسیار دشوار است و می تواند عواقب فاجعه بار,” جین Marrazzo مدیر بخش بیماری های عفونی در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام گفت: شبکه.

مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه و سابق اپیدمیولوژی متخصص در بیماری های عفونی و بهداشت عمومی در آوریل هشدار داد خوشنودی اطراف آن آرامش اجتماعی فاصله گرفته است. کشورها باید “همچنان به قرار دادن در مکان های عمومی-بهداشت و اجتماعی اقدامات نظارت اقدامات اقدامات تست و یک استراتژی جامع برای اطمینان حاصل شود که ما همچنان در یک مسیر رو به پایین و ما لازم نیست فوری دوم اوج,” او گفت:.

5. Coronavirus مراقبت می کند که شما برای رای دادن در ماه نوامبر

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو (سمت چپ) یک دموکرات از نیویورک, استناد سخنان الکساندر همیلتون در جنگ لفظی با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

گتی ایماژ/MarketWatch ویرایش عکس

هر کجا که شما دروغ در طیف سیاسی شما می توانید یک چیز: این ویروس تبعیض قائل نیست. از آن مراقبت می کند اگر شما مستقل جمهوری خواه یا دموکرات. از ظاهری تمایل چین به شفاف تر در مورد جدی بودن این بیماری به استدلال بیش از هواکش بین ایالت ها و دولت فدرال پاسخ به این ویروس شده است سیاسی ناظران می گویند. رئیس جمهور تهمت و گفت: در ماه آوریل که او “قدرت نهایی” در زمانی که برای باز کردن اقتصاد: “بگویید فرمانداران دموکرات که “شورش در بونتی” یکی از فیلم های مورد علاقه.” رژیم صهیونیستی. Cuomo, شات پشت استناد به سخنان پدر و بنیانگذار الکساندر همیلتون.

بدون در نظر گرفتن که در آن شما موضع سیاسی, ویروس تبعیض قائل نیست. از آن مراقبت می کند اگر شما جمهوری خواه یا دموکرات یا مستقل. همه گیر شده است سیاسی ناظران می گویند.

ایالات متحده نمی تواند به حیات ویروس یا در حال حاضر یا در پاییز, متخصصان سلامت می گویند. برای یک, آن را سخت تر برای مردم را به اجتماعی فاصله دوباره و ماندن در خانه به خصوص پس از آنها در حال حاضر abided stay-at-home سفارشات بیش از 11 هفته. در مرحله دوم اثر در اقتصاد می تواند فشار ایالات متحده به یک رکود طولانی مدت حتی بیشتر از یک در حال حاضر پیش بینی های برخی از اقتصاددانان. ثالثا آنفلوانزا فصل آنفولانزا در حال حاضر خواهد شد بر ما در زمستان و نشانه های آن می توان به راحتی با اشتباه کسانی که از COVID-19. چهارم تنها 10% به 20% در بسیار بیشتر از جمعیت ایالات متحده خواهد بود ایمنی بدن به کروناویروس دفعه بعد در اطراف لهستان گفت.

اما آن را نه فقط سیاستمداران که sparred. مردم آمریکا پاسخ متفاوت به این بیماری همه گیر در امتداد خطوط سیاسی: 62 درصد از جمهوری خواهان و جمهوری خواه leaners می گویند جدیت COVID-19 است “به طور کلی اغراق آمیز” با توجه به یک نظرسنجی در حالی که فقط 31 درصد از دموکرات و دموکرات leaners و 35 درصد از مستقل گفت: همان. “دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل هستند و به احتمال زیاد بیشتر از جمهوری خواهان و جمهوری خواه leaners می گویند که شیوع کروناویروس یک تهدید عمده برای هر دو شخصی خود را به سلامت و وضعیت مالی” برادلی جونز همکار تحقیقاتی در مرکز تحقیقات پیو نوشت: در گزارش اخیر.

لهستان توصیه حزبی نیروی کار برای آماده شدن برای هر موج دوم ممکن است. “چیزی مانند ملی آکادمی علوم و این امر می تواند کابینت آشپزخانه که توصیه می کنم که چه نوع از مطالعات ما نیاز به انجام در حال حاضر است. من نمی زباله هر یک از زمان من تیراندازی سیاسی در هر کس دیگری. من خواهد بود در زمان جنگ شاه با تمرکز بر انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از ما مردم با بهترین شیوه. من می صندوق و ارائه تمام از اشاره من می تواند برای تشویق رفتار خوب است. من مدافع رادیکال شفاف صداقت. این امر می تواند سنگی در آغاز به دلیل عمومی استفاده نمی شود به این نوع از شفافیت, اما من فکر می کنم آن را بسیار به سرعت ایجاد اعتماد است.”

(Jaimy لی و میرا Jagannathan کمک به این داستان است.)

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>