فشار رو به جلو با برنامه های خود را برای یک زمان شروع به 2020 فصل NFL در روز پنج شنبه منتشر شد کامل آن تخته سنگ بازی ها.

وجود خواهد داشت هیچ بین المللی بازی های این فصل و ما نمی دانیم که دقیقا چه نوع از کنترل جمعیت روش های لیگ را پیاده سازی میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. اما اگر بازی را شروع در زمان فصل آینده خواهد شد از ویژگی های هیچ کمبود اکشن و داستان فوتی و فوری خطوط.

در اینجا نگاهی به 10 از جذاب ترین ترکیب هیرو در شیر در سال 2020 فصل به طور منظم.

ستاد در Ravens (Sept. 28 – هفته 3)

Led با برق quarterbacks در لیگ (و برندگان دو جایزه MVP) در ستاد و کلاغ مربع خاموش دوباره. پاتریک Mahomes دارای حقوق bragging در حال حاضر پس از دقت و شتم جکسون و کلاغ 27-24 در اولین جلسه خود را (2018) و سپس پرتاب برای 374 متری و سه touchdowns در 33-28 پیروزی فصل گذشته. اما یک سال بعد در Mahomes’ قدم به قدم و با در نظر گرفتن خانه NFL را بالا فردی افتخار جکسون سعی خواهد کرد برای گرفتن انتقام از کسانی که ضرر و زیان و مطابقت Mahomes’ سال 3 سوپر باول-برنده شدن تلاش.

این بازی باید ویژگی های انواع آتش بازی به عنوان هر واحد صرف offseason بیشتر تقویت سرعت خود را در جرم نیز در حالی که به روز رسانی خود را دفاع. آن را نیز می تواند نشان دهنده یک پیش نمایش از این بازی مسابقات قهرمانی آسیا.

Buccaneers در مقابل پرستاران (Sept. 13 – هفته 1 نوامبر. 8 – هفته 9)

آن را هنوز هم سخت به این باور است که آینده Hall of Famers تام بردی و Drew Brees در حال حاضر بخشی دشمنان. اما مطمئن شوید که به اندازه کافی اگر هر 40-plus-سال کارفرمایی می تواند به سالم باقی می ماند ما باید درمان شود به دو به طور منظم فصل shootouts بین این آیکون.

Brees و پرستاران سعی خواهد کرد به دوباره بجای اول برگشتن از دیگری دلخراش پایان فصل شکست و به تعقیب به لومباردی جایزه شاید برای آخرین بار, برای سیگنال-تماس گیرنده. در ضمن بردی امید به راه برنده خود را به خلیج تمپا تیم ملی که با استعداد جوان.

کاردینالها در مقابل 49ers (Sept. 13 – هفته 1 دسامبر. 26 یا 27 – هفته 16)

بازسازی کاردینالز ساخته شده نهایی NFC قهرمان 49ers عرق در هر یک از جلسات خود در فصل گذشته. با یک سال تجربه تحت وب موری کمربند و پس از تهاجمی offseason, آریزونا باید حتی بیشتر به طور کامل مجهز به چالش NFC غرب رقیب سان فرانسیسکو.

میهن پرستان در ستاد (Oct. 4 – هفته 4)

دو فرانچایز به ظاهر رهبری در جهت مخالف بله — اما جذاب با این وجود. کانزاس, شهرستان دارای پتانسیل را به AFC را بزرگ بعدی سلسله در حالی که در انگلستان شروع به بازسازی پس از از دست دادن بردی و تعدادی از دفاعی standouts به آژانس. این مسابقات از دو مربیان بزرگ در اندی رید و لایحه Belichick. این خواهید بود برای دیدن چه نوع از یک بازی دفاعی طرح Belichick طبخ می تواند چالش دفاع از سوپر باول شانزه.

تیتان در Ravens (Nov. 22 – هفته 11)

در مسابقه برگشت از یکی از فصل گذشته را postseason ناراحتی مایک Vrabel و تیتان بازگشت به بالتیمور. مجازات زمین بازی فیزیکی و دفاعی برنامه بازی رندر بالا-کشت کلاغ بی اثر است. که بخشی در دور دست دادن در معرض بالتیمور نیاز برای غنی شده جلو دفاعی و سلاح های بیشتر برای کمک به روشن جکسون بار. پس از یک پیش نویس و رایگان آژانس اختصاص داده شده به هر دو ماموریت کلاغ را تحت فشار به بهبود است.

میهن پرستان در قوچ (Dec. 10 – هفته 14)

بسیاری تغییر کرده است از سوپر باول LIII. رفته از خود قبلی جوخه بردی راب Gronkowski تاد Gurley و Brandin آشپز, در میان دیگران. در حال حاضر هر دو در انگلستان و لس آنجلس مشغول به کار هستند به retool خود فهرست اسامی در حالی که به طور همزمان دادن خود را بهترین شانس را به رقابتی باقی می ماند. Belichick است را به نشان می دهد او می تواند همچنان به کار سحر و جادو خود را بدون بردی و شان McVay تلاش است تا نشان دهد که موفقیت در سال 1 و 2 بود نه یک اتفاق.

49ers در کابوی ها (Dec. 20 – هفته 15)

این باید یک چوب اندازه گیری برای کابوی ها و سر مربی جدید مایک مک کارتی. دالاس بود سوپر باول آرمان در فصل گذشته و سقوط به مراتب رفتن 8-8 و از دست رفته postseason. در حال حاضر کابوی میزبان دفاع از NFC قهرمان 49ers که باید با ارائه یک معنی داری آزمون در دو طرف توپ.

Steelers مقابل براونز (Oct. 18 – هفته 6 آذر. 3 – هفته 17)

به عنوان بخشی از مخالفان این تیم در حال حاضر نمی خواهم هر یک از دیگر. اما سال گذشته غوغا که در آن مایلز گرت سنجش زمان ماسون رودلف با کارفرمایی خود کلاه بیشتر دامن زده دشمنی بین franchises. استیلرز امید به بن Roethlisberger در زمین پس از آرنج آسیب او را مجبور به از دست 14 بازی سال گذشته است. و Browns یک بار دیگر هدف قرار دادن دکمه تنظیم مجدد پس از شلیک هر دو سر مربی فردی آشپزخانه ها (جایگزین توسط Kevin Stefanski) و جنرال موتورز جان دورسی (جایگزین اندرو بری).

هکرها در مقابل 49ers (Nov. 5 – هفته 9)

در مسابقه برگشت از NFC قهرمانی بازی باید خیلی جالب است. خواهیم دید که اگر Aaron Rodgers و شرکت. می توانید با کرایه هر بهتر در این جلسه از آنها در ژانویه زمانی که آنها سقوط کرد 37-20 به سان فرانسیسکو و در ماه نوامبر هنگامی که Niners مذکور را شکست و آنها را 37-8. هر دو شکست در معرض هکرها’ نیاز برای سلاح های بیشتر در جرم. این دیدار نیز باید در یک آزمون خوب برای سال دوم هکرها’ مربی مت LaFleur که تلاش می کرد در برابر مربی سابق Kyle Shanahan سال گذشته است.

دلفین ها در مقابل وطن پرستان (Sept. 13 – هفته 1 دسامبر. 20 – هفته 15)

به عنوان نامزد برای رفتن 0-16 پس از افتضاح شروع فصل از جمله 43-0 drubbing توسط میهن پرستان میامی کشیده کاملا چرخش برنده پنج از آن گذشته و نه بازی. بدون پیروزی بزرگتر از خود را در هفته 17 ناراحت جدید انگلستان. که 27-24 پیروزی به برایان فلرس اولین پیروزی مربی لایحه Belichick و آن را زدم پرستان را به شماره 3 دانه هزینه آنها باز-دور خداحافظ. در حال حاضر به عنوان وطن پرست’ عصر جدید آغاز خود را بخشی دشمنان تمام خواهد شد را لغو احکام صادره ی. اما دلفین ها تنها شرق آسیا تیم ملی به ضرب و شتم جدید انگلستان در سال گذشته است.

دنبال USA TODAY Sports’ مایک جونز در توییتر @ByMikeJones و گوش دادن به فوتبال جونز پادکست در آیتونز.

اگر شما عاشق صحبت کردن در فوتبال ما نقطه مناسب برای شما. Join our Facebook گروه حاکم کردن زمینهبرای تعامل دوستانه بحث و گفتگو با دیگر طرفداران فوتبال و ما NFL خودی. انجام کار درست همین حالا ثبت نام کنید!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de