10 پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه ژنرال

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه شروع به پریدن کرد به بحث در مورد اینکه آیا تغییر نام 10 پایگاه ارتش که به نام مؤتلفه ژنرال.

وزیر دفاع علامت Esper و ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفت: ارتش خواهد بود “باز به دو حزبی بحث و گفتگو در این موضوع است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت او نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام پایگاه.

در اینجا 10 پایگاه و مؤتلفه ژنرال آنها به نام بعد از:

Fort A. P. Hill – Ambrose پاول تپه جونیور

واقع در ایالت ویرجینیا در این مرکز تاسیس شد به عنوان یک زمین تمرین در طول جنگ جهانی دوم است. آن است که پس از Ambrose پاول تپه جونیور یک مؤتلفه طور کلی تپه جونیور کشته شد در نبرد یک هفته قبل از کنفدراسیون تسلیم شد.

اردوگاه Beauregard – P. G. T. Beauregard

واقع در لوئیزیانا نصب و راه اندازی تاسیس شد به عنوان یک فضای آموزش در طول جنگ جهانی اول آن است که پس از نام Pierre گوستاو Toutant-Beauregard یک مؤتلفه کلی که قبلا خدمت در ارتش ایالات متحده در طول مکزیکی-آمریکایی جنگ.

او led جنوب شبه نظامی را به پیروزی در نبرد سامتر قبل از مؤتلفه ارتش به وجود آمد اما در سال 1865 او خواست برای کنفدراسیون به تسلیم شدن به عنوان اتحادیه ژنرال ویلیام شرمن پیشرفته از طریق جنوب.

مجلس نانسی پلوسی: حذف مؤتلفه مجسمه از ساختمان کاپیتول ایالات متحده

مؤتلفه بحث: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام پایگاه نظامی به نام جنوب ژنرال

Fort Benning – هنری Benning

واقع در گرجستان, نصب و راه اندازی تاسیس شد به عنوان یک زمین تمرین در طول جنگ جهانی اول آن است که پس از نام هنری Benning یک مؤتلفه عمومی که در حال حاضر در جنگ از Antietam و Gettysburg.

فورت براگ – Braxton برگ

واقع در کارولینای شمالی این محل بزرگترین ارتش نصب و راه اندازی در جهان است. تاسیس به عنوان یک آموزش توپخانه زمین در طول جنگ جهانی اول تسهیلات نامگذاری شد پس از Braxton براگ یک افسر ارتش ایالات متحده خدمت کرده است در دومین سمینول جنگ و مکزیکی-آمریکایی جنگ قبل از تبدیل شدن به یک مؤتلفه ژنرال ارتش.

با توجه به تاریخچه کانال برگ برنده مهم ترین مؤتلفه پیروزی در غرب تئاتر در نبرد Chickamauga در سپتامبر سال 1863. او بعد از شکست توسط ژنرال Ulysses S. Grant در Chattanooga.

فورت گوردون – جان گوردون براون

واقع در گرجستان, نصب و راه اندازی تاسیس شد به عنوان یک سایت آموزش برای جنگ جهانی اول آن است که پس از جان براون Gordon یک مؤتلفه کلی که Robert E. Lee به نام یکی از مورد اعتماد ترین ژنرال با وجود داشتن قبل هیچ آموزش نظامی.

فورت هود – جان بل هود

واقع در تگزاس محل تاسیس شد در طول جنگ جهانی دوم و استفاده می شود برای تست مخازن برای مقابله با کسانی که مورد استفاده توسط آلمان است. آن را پس از نام جان بل هود یک مؤتلفه افسر نظامی بود که به ترویج به طور کلی در سال 1864.

سری خود را از جسورانه و تهاجمی در ارتش اتحادیه که سال اثبات بی اثر بود و او تنزل مقام به سپهبد در سال 1865.

فورت لی – Robert E. Lee

واقع در ویرجینیا نصب و راه اندازی برای اولین بار تاسیس شد در طول جنگ و پس از نام ژنرال رابرت. E. Lee.

با توجه به تاریخچه کانال لی میدان جنگ رهبری او را به دست آورده شهرت به عنوان یکی از بزرگترین رهبران نظامی در تاریخ به عنوان او به طور مداوم شکست بزرگتر اتحادیه ارتش. او در مبارزه علیه نیروهای نازی در Antietam و ميخواهند قبل از تسلیم شدن به اتحادیه ژنرال Ulysses S. Grant در سال 1865.

قلعه Pickett – جورج Pickett

واقع در ویرجینیا سایت تاسیس شد در طول جنگ جهانی دوم و پس از نام مؤتلفه ژنرال جورج Pickett. او بیشتر به یاد برای یک پیاده نظام حمله علیه اتحادیه سربازان در نبرد Gettysburg که در نتیجه تلفات سنگین برای مؤتلفه ،

فورت پووک – Leonidas پولک

واقع در لوئیزیانا تسهیلات تاسیس شد به عنوان یک زمین تمرین در طول جنگ جهانی دوم است. آن است که پس از Leonidas, Polk, یک اسقف اسقف نشین اسقفی از لوئیزیانا شد که مؤتلفه به طور کلی.

پولک کشته شد در عمل در گرجستان در سال 1864.

قلعه Rucker – ادموند Rucker

واقع در آلاباما این مرکز افتتاح شد در طول جنگ جهانی دوم و پس از نام Col. ادموند Rucker. Rucker داده شد عنوان افتخاری کلی.

در طول نبرد نشویل در اواخر سال 1864 Rucker بود زخمی و دستگیر شده است. ژنرال ناتان بدفورد جنگل بعد Ku Klux Klan اولین Grand Wizard, سازمان خود را برای انتشار در سال بعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>