اعداد سرسام آور هستند. کمیسیون تجارت فدرال می گوید coronavirus مربوط به کلاهبرداری آمریکایی ها هزینه $13.4 میلیون دلار تا کنون در این سال است. گوگل بلوک بیش از 100 میلیون ایمیل های فیشینگ هر روز به عنوان جنایتکاران سعی کنید به سرقت پول و اطلاعات شخصی. حدود 18 میلیون نفر از آنها coronavirus-مرتبط است.

کلاهبرداری سایت های مطرح به عنوان چیزی واقعی جمع آوری اطلاعات شخصی و شماره کارت اعتباری. با بیش از 40 ، 000 نام دامنه با استفاده از کلمه “کوروناویروس” شما باید در حالت آماده باش.

کلاهبرداری تلفنی در حال گرفتن بیشتر قانع کننده بیش از حد. در سال گذشته به تنهایی آمریکایی ها بودند swindled از $19.7 میلیارد دلار از طریق تلفن. این تعداد افزایش خواهد یافت با COVID-19 ترفندهای تا scammers’ آستین. ضربه بزنید یا کلیک کنید برای راهنمایی در مورد حفاظت از خود را از این هنرمندان باشند.

تنها چیزی که می تواند یک بیماری همه گیر بدتر است اجازه scammers و cybercriminals به استفاده از شما.

1. خون و بزاق از ‘COVID بازماندگان’

اگر شما از جان گذشته برای ایمنی و در حال جستجو در اطراف تاریک وب سایت شما ممکن است پیدا کردن خون و بزاق نمونه از یک “coronavirus بازمانده” و تعجب در آن امکانات. می تواند از آن درست است که این مایعات برای فروش در یک بازار آنلاین را تقویت بدن خود را در برابر COVID?

این یک جعل است. شما هرگز از دیدن خون و حتی اگر آن را درست است دیگر مردم را خون ممکن است آلوده با بیماری هایی مانند هپاتیت و ایدز است. صحبت کردن با دکتر خود را به جای.

من تحت پوشش این جعل در جزئیات من نشان می دهد که شما می توانید گوش دادن به و یا پادکست اینجا.

من هم در حال حاضر ارسال رایگان جدید عضویت در خبرنامه شما می توانید به ماندن بگیرید به روز شد. این شامل هیچ تبلیغات و مردم آن را دوست دارم! ضربه بزنید و یا اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام جاری است.

2. تسریع محرک چک

اکثر آمریکایی ها انتظار می رود یک افزایش کوچک از دولت است. اگر چه محرک لایحه آهسته بود به تصویب و حتی کندتر به ایجاد راه خود را به حساب بانکی شما بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بودجه و صبر کنید. شما ممکن است دریافت معتبر صدایی ایمیل ارائه می دهد و تماس های تلفنی به منظور تسریع در پرداخت و یا حتی افزایش مقدار خود را بررسی کنید.

IRS یک سایت را برای شما به بررسی پرداخت شما وضعیت. اگر شما در حال گرفتن “وضعیت پرداخت در دسترس نیست” پیام در IRS سایت سه دلیل وجود دارد که چرا. اگر یکی از آن دلایل این است که شما فایل نیست مالیات خود را در سال 2018 یا 2019 IRS یک وب سایت خاص به خود را تسکین پرداخت.

Coronavirus محرک: شش دلیل خود را $1,200 چک ممکن است در ایمیل

سالمندان: IRS است هشدار بازنشستگان در مورد محرک بررسی کلاهبرداری

3. جعلی coronavirus درمان معجزه

Quacks شده اند هاوکینگ جعلی درمان پس از سپیده دم زمان و هیچ کس می خواهد به سقوط برای روغن مار ترفند. هنوز هم ممکن است وسوسه انگیز به این باور است که بزرگ داروسازی است که سرکوب یک واکسن یا که راز قرص گیاهی می تواند به کاهش COVID-19 اثرات. مگر اینکه مشاوره از یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی یا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خود آن را نادیده گرفت.

مردم در حال سقوط برای این “درمان” در راه بزرگ و آن را کاملا خطرناک است.

4. پشتیبانی فنی کلاهبرداری

شما ملزم به اجرا tech مشکلات کار از خانه. از آنجا که شما احتمالا نمی خواهید کارشناسان در داخل خانه خود را برای رفع این مشکل شما ممکن است در رحمت به صورت آنلاین و یا تلفنی پشتیبانی فنی. آیا گوگل یک شرکت با تکنولوژی خط حمایت. Scammers امید شما انجام درست آن و سقوط به دام خود را.

مطمئن شوید که شماره شما شماره گیری عدد حقیقی. رفتن به شرکت وب سایت رسمی و دریافت شماره تلفن از طریق بخش ارتباط با ما. وجود دارد مقدار زیادی از طرح های فیشینگ وجود دارد طراحی شده توسط هکرها که می خواهند برای دسترسی به اطلاعات شخصی و اختیار شبکه خود را.

تماس گیرنده به رادیو ملی نشان می دهد کاهش یافت و برای این کلاهبرداری است و او صاحب یک امنیت داخلی شرکت. ضربه بزنید و یا با کلیک در اینجا به یاد بگیرند که او چهار chilling درس از یک پشتیبانی فنی تدریس خصوصی در خانه اومدی.

5. Sextortion کلاهبرداری

با بسیاری از مردم ارتباط از طریق زوم و دیگر تصویری, چت ما در حال حاضر ما با تکیه بر وب کم بیشتر از همیشه. آگاه از هر وب کم, خود شما و در نظر گرفتن پوشش آن تا زمانی که آن را استفاده نمی کنید. یک تکه نوار چسب مشکی به خوبی کار می کند.

شما ممکن است یک ایمیل با موضوع خط که شامل رمز عبور خود را. هنگامی که شما برای باز کردن ایمیل و پیام تهدید ادعا می شود از یک هکر می گوید که وب کم خود را به خطر افتاده است و آنها به شما در یک لحظه از صمیمیت. در حال حاضر از آن زمان به پرداخت بیت کوین یا دیگری هکر شما publicly.

که رمز عبور یک مصالحه در یک نقض داده ها. پرداخت نمی هکر. حذف ایمیل و اگر شما هنوز هم با استفاده از همان رمز عبور در سایت های مختلف آن را تغییر دهید در حال حاضر.

ضربه بزنید و یا اینجا را کلیک کنید برای دیدن اگر آدرس ایمیل شما هک شده است یا به سرقت رفته است.

6. دولت-صدور آنلاین coronavirus آزمون

Coronavirus آزمون در تامین کوتاه مدت هستند و بسیاری از مردم مشتاق برای پیدا کردن یکی. غذا و داروی آمریکا به تازگی تایید شده که برای اولین بار در خانه تست سواب بینی گفت: به امن و دقیق است. که گفت:, اگر شما پیدا کردن یک فروشنده فروش “coronavirus آزمون” آنلاین این است که تقریبا به طور قطع یک کلاهبرداری است. شما همیشه باید مشورت با یک پزشک قبل از مصرف تست و دستورالعمل ها را دنبال نزدیک.

7. بدون خطر سرمایه گذاری

اگر شما به دنبال اخبار شما می دانید که چگونه غیر قابل پیش بینی اقتصاد است و در این لحظه است. در حالی که بازار سهام است که برخلاف سرمایه گذاری کلاهبرداری شایع است و برادر مشتاق moneymakers با “بازده تضمین شده” و دیگر خوش بیان. کلاهبرداران در تلاش برای واقع گرایانه حالات مانند جمع آوری پول برای یک شرکت است که باعث می شود ماسک های پزشکی.

8. جعلی کارفرمایان و همکاران

از یک هکر چشم انداز کاری-از-خانه اقتصاد است و این بهترین فرصت برای شکستن را به یک شبکه را بیش از یک حساب ایمیل و ارسال واقعی صدایی پیام به کارکنان. عجیب و غریب پیام های سخت تر به منظور بررسی زمانی که کارگران از لحاظ جغرافیایی گسترش یافته است و هر کس نگران اخراج. هکرها همچنین ممکن است رابجای دیگری جا زدن خود را در شرکت, میز کمک, درخواست کلمه عبور برای “تایید.” حتی اگر یک درخواست برای تلفن های موبایل مشروع تایید اطلاعات توسط تلفن.

به عنوان فن آوری در پشت deepfake تصویری تبدیل به قابل دسترس بیشتر را به مردم عادی بالقوه برای اخلال در زندگی واقعی عواقب صورت نمایی رشد می کند. آشنا با آن در حال حاضر به دلیل آن را به یک موضوع مهم در رفتن به جلو. ضربه بزنید و یا با کلیک در اینجا برای ترسناک علم پشت deepfakes.

9. ساختگی وام کسب و کار کوچک سایت

صاحبان کسب و کار کوچک در حال مبارزه و scammers دانستن حقوق و دستمزد برنامه حفاظت و اقتصادی آسیب فاجعه وام فرآیند می تواند دشوار است به حرکت. یک شنونده نشان می دهد من به تازگی گرفته شده توسط fake کسب و کار کوچک مدیریت سایت است که در زمان “پرداخت” برای کمک به او وام دولت.

تنها جایی که در آن شما باید درخواست برای کمک های دولت برای خود کسب و کار کوچک است که در SBA.gov.

10. اهدای کلاهبرداری

شاید موذی ترین طرح در حال حاضر در حال اهدای اومدی. جعلی سازمان های خیریه فراوان در زمان بحران و همه گیر است هیچ تفاوتی ندارد. وردپرس سیستم عامل نجات بخش زمانی که آنها میزبانی واقعی خیریه اما می توانید آنها را گول زدن بسیاری از مردم به خوبی معنی به توزیع پول خود را به مجرمان است.

قبل از اینکه شما اهدا گونه بررسی خیریه امتیاز.

یادگیری در مورد آخرین فن آوری در کیم Komando نشان می دهد این کشور بزرگترین آخر هفته بحث های رادیویی نشان می دهد. کیم طول می کشد تماس و کنار می گذارد مشاوره در امروز زندگی دیجیتالی از گوشی های هوشمند و قرص به حریم خصوصی آنلاین و اطلاعات تخصصی. برای او روزانه, راهنمایی, رایگان خبرنامه و بیشتر مراجعه کنید وب سایت خود را در Komando.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de