کالج های آمریکایی به کلاس های آنلاین باز می گردند

[ad_1]

توسط NEWSAMINS در 11 دی 1400
[ad_1]
یک قدم به عقب برگردید: کالج های آمریکایی به کلاس های آنلاین باز می گردند
تیم راگبی مردان دانشگاه شیکاگو در 6 می 2021 در میدوی پلینز نزدیک پردیس شیکاگو تمرین می کند. دانشگاه شیکاگو دوره جدید خود را به تعویق انداخته و دو هفته اول را به صورت آنلاین سپری می کند. اعتبار: AP Photo / شفقت انوار، فایل

با افزایش COVID-19 درست زمانی که دانشجویان در آستانه بازگشت از تعطیلات زمستانی هستند، ده ها کالج در ایالات متحده بار دیگر کلاس ها را به صورت آنلاین حداقل برای هفته اول ترم منتقل می کنند - و برخی هشدار می دهند که این ممکن است بیشتر طول بکشد. اگر موج عفونت به زودی فروکش نکند.

هاروارد در حال انتقال کلاس ها به صورت آنلاین برای سه هفته اول سال جدید است و بازگشت به دانشگاه برای پایان ژانویه برنامه ریزی شده است، «شرایط اجازه می دهد». دانشگاه شیکاگو شروع دوره جدید خود را به تعویق می اندازد و دو هفته اول را به صورت آنلاین سپری می کند. برخی دانشجویان را به دانشگاه دعوت می کنند اما کلاس های آنلاین را شروع می کنند، از جمله دانشگاه ایالتی میشیگان.

بسیاری از کالج ها امیدوارند که یک یا دو هفته بیشتر را بالاتر از اوج افزایش ملی ناشی از نسخه بسیار مسری omicron سپری کنند. با این حال، این جهش باعث ایجاد عدم اطمینان در طول ترم تحصیلی می شود، که بسیاری امیدوار بودند از زمان شروع همه گیری به حالت عادی نزدیک شود.

برای برخی از دانشجویان، شروع این ترم از راه دور در حال تبدیل شدن به امری عادی است - بسیاری از کالج ها سال گذشته در میان موجی از موارد از این استراتژی استفاده کردند. اما برخی نگرانند که آخرین تغییر ممکن است بیش از یک یا دو هفته طول بکشد.

جیک مینارد، دانشجوی دانشگاه جورج واشنگتن در پایتخت این کشور، گفت که با یک هفته درس آنلاین خوب است، اما همچنین امیدوار است که کارکنان به عکس‌های تقویت‌کننده اعتماد کنند و یک تجربه کالج سنتی را ارائه دهند.

او قبلاً یک سال آموزش آنلاین را گذرانده است، که به گفته او "کار نکرد" و آن چیزی نیست که از مدرسه ای که بیش از 50000 دلار در سال دریافت می کند، انتظار داشت.

مینارد، 20 ساله، از الیکوت سیتی، مریلند، گفت: "من یک نوجوان هستم، اما حدود نیمی از تجربه مدرسه من آنلاین است." "شما خیلی از کارهای مدرسه را از دست می دهید."

یک قدم به عقب برگردید: کالج های آمریکایی به کلاس های آنلاین باز می گردند
زنی از کنار تابلوی ییل که در آب باران منعکس شده است در خیابانی در محوطه دانشگاه ییل در نیوهیون، سی تی، 22 اوت 2021 رد می شود. بیش از 40 کالج در 16 ایالت به صورت آنلاین شروع به کار کرده اند، و دیگران می گویند که به آن اشاره می کنند. بسیاری از کسانی که این حرکت را انجام می دهند اکنون از سیستم های فصلی استفاده می کنند که زودتر از ترم هایی شروع می شوند. اعتبار: AP Photo / تد شافری، فایل

دانشگاه از دوشنبه دانشجویان را به دانشگاه دعوت می کند، اما کلاس ها تا 18 ژانویه به صورت آنلاین برگزار می شود زیرا کارکنان آزمایشات ویروس را افزایش می دهند و همه دانشجویان آلوده را ایزوله می کنند. مدرسه فضای ایزوله خود را دو برابر کرده و مهلت لازم برای تقویت سه هفته ای جدید را به دلیل omicron تغییر داده است.

دکتر لین گلدمن، رئیس دانشکده عمومی جورج واشنگتن گفت: "نسخه Omicron در زمان وحشتناکی به ما رسید، در واقع چند هفته آخر ترم پاییز، که زمان زیادی برای آماده شدن برای بهار به ما نمی دهد." سلامتی.

این دانشگاه در میان بسیاری از دانشگاه‌هایی بود که در روزهای قبل از تعطیلات زمستانی شاهد افزایش عفونت‌ها بود. پردیس به طور متوسط ​​بیش از 80 مورد در روز در هفته آخر داشت، در حالی که در بیشتر فصل پاییز فقط تعداد کمی در روز بود. و در حالی که جدیدترین موارد خفیف هستند، تقریباً همه دانش‌آموزانی هستند که حداقل دو دوز واکسن کووید-19 دریافت کرده‌اند.

گلدمن گفت که در مورد اواسط ژانویه، تاریخ هدف برای از سرگیری تمرینات شخصی، مقامات "تأیید می کنند که احتمال غیرممکن بودن این امر وجود دارد."

تاکنون بیش از 70 کالج در 26 ایالت این ترم را به صورت آنلاین شروع می کنند و دیگران می گویند که در حال بررسی آن هستند. بسیاری از کسانی که این حرکت را انجام می دهند اکنون از سیستم های فصلی استفاده می کنند که زودتر از ترم هایی شروع می شوند.

بسیاری از کسانی که آنلاین می شوند در کانون های اخیر ویروس ها هستند، از جمله جورج واشنگتن، ییل و شرق کوست کلمبیا، همراه با دانشگاه ایالتی وین در دیترویت و دانشگاه نورث وسترن در نزدیکی شیکاگو. این لیست همچنین شامل بسیاری از پردیس های دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه رایس در هیوستون است.

دانشجویان دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید، ممکن است دوشنبه برگردند، اما با دو هفته کلاس های آنلاین روبرو خواهند شد. همچنین از آنها خواسته شد تا به مدت پنج روز خود را ایزوله کنند تا اینکه دو مرحله آزمایش برای ویروس را پشت سر بگذارند.

یک قدم به عقب برگردید: کالج های آمریکایی به کلاس های آنلاین باز می گردند
دانش‌آموزان در نزدیکی کتابخانه Widener در دانشگاه هاروارد در کمبریج، ماساچوست، 13 اوت 2019 راه می‌روند. دانشگاه هاروارد به دانشجویان می‌گوید که به مدت سه هفته از خانه درس بخوانند، با برنامه‌ریزی بازگشت به محوطه دانشگاه برای اواخر ژانویه، "شرایط اجازه می‌دهد". اعتبار: AP Photo / چارلز کروپا، فایل

این اولین بار از بهار گذشته است که مدرسه به طور کامل دور می شود، اما صدراعظم کیم ویلکاکس گفت این بهترین راه برای جلوگیری از شیوع ویروس پس از بازگشت دانش آموزان از سفر تعطیلات است.

او گفت: «ما آن را بازسازی حباب خود می‌دانیم. این به ما فرصتی می دهد تا همه چیز را دوباره تنظیم کنیم و سپس امیدوار باشیم که شروع کنیم."

برخی دیگر از کالج ها ترم جدید را بدون ارائه کلاس های از راه دور به تعویق می اندازند. دانشگاه سیراکیوز ترم تحصیلی خود را یک هفته به تعویق انداخته است و به این دلیل استناد کرده است که سه هفته اول ژانویه "چالش‌برانگیزترین این جهش" خواهد بود.

برخی دیگر به آموزش شخصی ادامه می دهند و می گویند خطرات سلامتی با ماسک و تزریق تقویت کننده کم است.

در دانشگاه نورث ایسترن در بوستون، یکی از تعداد فزاینده مدارسی که نیاز به تقویت کننده دارد، دانش آموزان طبق برنامه برمی گردند. مقامات گفتند که مدرسه تمرکز خود را از پیشگیری از همه موارد به پیشگیری از بیماری های جدی یا بستری شدن در بیمارستان تغییر داده است.

کن هندرسون، صدراعظم و معاون ارشد آموزش، در بیانیه‌ای به پردیس گفت: «همانطور که ما وارد این مرحله همه‌گیر همه‌گیری می‌شویم، وظیفه ما این است که به کنترل مؤثر کووید ادامه دهیم، نه اینکه اجازه دهیم کووید ما را کنترل کند.»

چارلی بیکر، فرماندار جمهوری‌خواه این اقدام را تحسین کرد و گفت کووید-19 خطر کمی برای دانش‌آموزان به همراه دارد، در حالی که "انزوای طولانی مدت یک خطر بسیار واقعی برای رشد و سلامت روان آنها است."

یک قدم به عقب برگردید: کالج های آمریکایی به کلاس های آنلاین باز می گردند
عابران پیاده در نزدیکی تابلوی دانشگاه نورث ایسترن در محوطه مدرسه بوستون، 31 ژانویه 2019 قدم می زنند. در دانشگاه نورث ایسترن در بوستون، یکی از تعداد فزاینده مدارسی که نیاز به تقویت کننده دارد، دانش آموزان طبق برنامه ریزی به محوطه دانشگاه باز می گردند. اعتبار: AP Photo / Rodrique Ngowi, File

علیرغم درخواست یک اتحادیه معلمان برای تدریس از راه دور برای سه هفته اول، دانشگاه فلوریدا قصد دارد در ابتدای ترم به یادگیری شخصی بازگردد.

پل اورتیز، رئیس بخش پردیس دانشگاه یونایتد فلوریدا، گفت که اعضای هیأت علمی مسن تر در معرض خطر بیشتری خواهند بود، به ویژه بدون استفاده از ماسک یا دستور واکسن که توسط فرماندار جمهوری خواه ران دیسانتیس ممنوع شده است.

اورتیز گفت: «ما نمی‌خواهیم دانشگاه ما به یک توزیع‌کننده فوق‌العاده تبدیل شود. "در حال حاضر عدم اطمینان زیادی وجود دارد، استرس زیادی."

در برخی از کالج ها که از راه دور شروع به کار می کنند، کارکنان می گویند که متعهد به بازگشت سریع به کلاس درس هستند.

پردیس با 50000 دانشجو در دانشگاه ایلینوی در Urbana-Champaign قصد دارد پس از یک هفته آموزش آنلاین، درس های خصوصی را از سر بگیرد. به دانش‌آموزان توصیه می‌شود در این هفته اول بازگردند تا بتوانند دو آزمایش ویروس را انجام دهند که به آنها امکان می‌دهد در صورت شکست، فعالیت‌های شخصی خود را از سر بگیرند.

رابین کاهلر، سخنگوی دانشگاه گفت: «هر ترم زمانی که دانشجویان برمی گردند، یک جهش داریم. ما می خواهیم مطمئن شویم که در بالای آن هستیم تا بتوانیم آن را در اسرع وقت شکست دهیم."


دانشگاه ایالتی کالیفرنیا به تقویت کننده های COVID-19 نیاز دارد

© 2022 آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب را نمی توان بدون اجازه منتشر کرد، پخش کرد، بازنویسی کرد یا توزیع کرد.

نقل قول: یک گام به عقب: کالج های آمریکایی به کلاس های آنلاین باز می گردند (2022، 1 ژانویه)، بازیابی شده در 1 ژانویه 2022 از https://phys.org/news/2022-01-colleges-online-classes.html

این برگه یا سند یا نوشته تحت پوشش قانون کپی رایت است. به جز هرگونه معامله منصفانه به منظور تحقیق یا مطالعه خصوصی، هیچ بخشی بدون اجازه کتبی قابل تکثیر نیست. محتوا فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه شده است.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن