پکیج ایساتیس بهتر است یا بوتان مقایسه پکیج بوتان و ایساتیس از نظر کاربران

پکیج‌های دیواری بوش شامل مدل‌های کامفورت و اکسکلوسیو هستند که در ظرفیت‌های ۲۸۰۰۰،۲۴۰۰۰ و ۳۵۰۰۰ کیلووات به فروش

توسط NEWSAMINS در 24 شهریور 1401
پکیج‌های دیواری بوش شامل مدل‌های کامفورت و اکسکلوسیو هستند که در ظرفیت‌های ۲۸۰۰۰،۲۴۰۰۰ و ۳۵۰۰۰ کیلووات به فروش می‌رسند. پکیج‌های دیواری بوش کلیدی ۲۴ ماه گارانتی و سرویس ها پس از فروش از مجموعه مهندسی تاش سرویس است. رشته موجود در این پکیج به سوق دهی دود و گازهای سمی به بیرون یاری می‌کند. درصورتیکه می خواهید پکیج حتماً در درون فضا نصب شود و ارزش کمتری هم برای خرید پکیج پرداخت کنید، پکیج دیواری فارغ از رشته را انتخاب کنید. حروف اختصاری FF به معنا وجود رشته خروج دود در این دستگاه پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور است. عمومی در همین بخش پرفروش ترین و بهترین پکیج های دیواری در بازار را به شما معرفی می کنیم. در فصل زمستان، پکیج وظیفه دارااست تا آب گرم را، توسط پمپ، به سمت رادیاتورها بفرستد و گوشه و کنار خانه را گرم کند. در نتیجه پمپ همواره در هم اکنون کار نمودن می باشد و شعله پکیج هم تا وقتی که آب به دمای تهیه شده برسد (و همینطور فن)، واضح می ماند. ولی در تابستان، صرفا وقتی که یکی از شیرهای آب گرم را گشوده کنید، پکیج روشن می شود. بیشترین فشار آب پکیج‌های دیواری برای برندهای بارلی و ایران‌رادیاتور مهم 0.5بار و کمترین فشار برای مارک بوتان حیاتی 0.13 بار می‌باشد. ارور E51 عکس ارور E50 است به منظور این است که رشته فعالیت مینماید و پرشر از فعالیت افتاده است. ارور E88 که در صورت تماشا آن بایستی بدانید که پکیج بیشتر از حد مجاز گرم شده است. کل دستمزد این سایت وابسته به کمپانی ایجاد تجهیز مهام صنعت میباشد. اعتنا کنید که کارگزاری اشتباه و غیر بنیادی از دیگر مواقعی می باشد که می بایست تحلیل شود و البته موضوع مضاعف مهمی است چون درصورتیکه سهل انگاری شکل بگیرد به انفجار سبب ساز شده و موقعیت بدی را تولید می کند. مسئله دیگر که اهمیت بوی گاز پکیج احساس می شو، یک مدل بوی سوختگی است.

آبگرمکن برقی دیواری 50 لیتری خروشان مدل IBP50-2

حالا که درمورد تفاوت دو برند بوتان و کشور ایران رادیاتور توضیحات کاملی رو دادیم بهتره درموردیکسری نکته ها کلی انتخاب پکیج شوفاژگازی هم حرف نماییم تا بتونید از بین همین دو مارک یک پکیج مناسب رو گزینش کنید ، پس اساسی من یار باش تا آخر متن. در قدیم هیچ کدام از پکیج ها دارای فن نبود و همین مساله امنیت پکیج ها را کمتر میداد. البته امروزه پکیج ها با حرفه ساخته میشوند که می تواند دودها و گازهای کثیف را به زور تخلیه کند. ولی نکته مهمی که بایستی در حیث بگیرید همین هست که پکیج های اساسی رشته از صدا برخوردار هستند. برای رفع مشکل در فصل تابستان شیرهای رفت و رجوع رادیاتورها را ببندید و در آغاز فصل سوز و سرما آنان را باز کنید. راندمان کاری بالایی نسبت به سایر پکیج‌ها داراست و در مصرف هزینه‌هایی مثل برق، گاز و … صرفه جویی می‌شود. در تابستان هر ماه سیستم گرمایشی منزل را به مدت 10 الی 15 دقیقه واضح نموده تا از فریز شدن و بی آبی پمپ و بقیه اجزاء اهمیت آن جلوگیری شود. تخصصی پکیج، مانند هواگیری و … از سرویسکار کارشناس حوزه‌ی تعمیر پکیج امداد بگیرید. در سال‌های گذشته تمامی پکیج‌های ساخت شده بوسیله شرکت کشور‌ایران رادیاتور و بوتان از نوع فارغ از فن بود. پکیج بوتان پرلا در ظرفیت های پرلا پرو 24000، پرلا پرو و پرلا پرو می باشد. اهمیت توجه گنجایش های تولیدی این گونه از پکیج های بوتان می توان فهمید که همین سری، برای متراژ های متوسط، میانگین رو به بالا و بزرگ مدل بندی شده اند. برای خرید کردن پکیج بوتان، می بایست یکی از از 4 مدل نامبرده را انتخاب کنیم. همین 4 مدل، به روزترین جور های پکیج بوتان هستند که امروزه ساخت و به بازار عرضه می شوند. پکیج کشور ایران رادیاتور M و BM فقط در گنجایش ایجاد می شوند و مهم مدل های پکیج ایران رادیاتور M24 و پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور BM24 می باشند.
  • با مقایسه پکیج کشور‌ایران رادیاتور و بوتان خواهیم دید هر دو شرکت پکیج های فن دار و بدون حرفه ایجاد می نمایند.
  • در مدل های دیجیتال، یک نمایشگر دیجیتال بر بر روی پکیج تعبیه شده است که وضعیت پکیج اعم از دمای آب رادیاتورها و آب مصرفی، حالت زمستانه یا این که تابستانه و … را سناریو می دهد.
  • هرکدام از پکیج‌های بوتان و کشور‌ایران رادیاتور اهمیت ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند.
(پکیج‌های دیواری بوتان) نیز، پکیج هایی که در آخر کد خویش با سخن s می باشند رشته دار هستند و نمونه هایی که در آخر کد خود اهمیت صحبت i میباشند فارغ از رشته می باشند. تنوع ظرفیت پکیج های تولیدی این دو شرکت به لطف جوابگوی نیاز اکثر افراد می باشد و از لحاظ مقدار ظرفیت حرارتی هیچ کدام از این دو مارک بر دیگری برتری خاصی ندارد. در صورتی که شما به جهت مصرف روزمره نیاز به آب گرم داشته باشید این سه راهی، آب گرم موجود در مبدل کلیدی را به درون مبدل ثانویه پیامبر و آنگاه آن را به محل گزینه نظر شما می فرستد. نکته‌ای که می بایست در دوران خرید پکیج حرفه دار به آن اعتنا نمایید همین است که پکیج های مجهز به حرفه ارزش بیشتری در مقایسه اساسی گونه های ساده تر دارند.

بهترین پکیج دیواری بازار کشور ایران (5 برند اهل ایران و خارجی عالی)

3-تولیدات اولیه پکیج های دیواری رشته مرغوبی نداشته و امکان دارد مهم گذشت دوران صدای غیرطبیعی ایجاد کند. آب از مسیر مارپیچی درون مبدل حرارتی عبور می نماید تا بیشترین میزان گرما را جذب کند. عدم نیاز به فضای بزرگ مانند موتورخانه ها و در دسترس بودن پکیج، به عامل نصب در آشپزخانه و دسترسی آسان به آن، قابلیت تنظیم دستگاه طبق حیاتی سلیقه و نیاز مصرف کننده وجود دارد. نوع هایی که مقایسه پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور و بوتان در کد آن‌ها FF بکار رفته می باشد اهمیت رشته هستند و محیط احتراق آن‌ها از دسته بسته است. از عارضه ها مهمی که موجب محبوبیت پکیج ها نسبت به موتورخانه ها شده میباشد می اقتدار به مواردی همچون کمتر هزینه ها و سوخت مصرفی، محافظت آسان و بازدهی بالای پکیج ها اشاره کرد. سپس از انتخاب گنجایش مورد احتیاج، در آغاز فن‌دار یا این که فارغ از فن بودن پکیج را مهم اعتنا به توضیحات وارده در نوشته گزینش کنید.

انواع آرم های خراب شدن پکیج دیواری

در صورتی که مشکل مربوط به رسوب نمودن پکیج بود می‌بایست پکیج را رسوب زدایی نمائید. روتور پمپ پکیج را خارج نموده و حیاتی دست به آرامی آن را بچرخانید. برای تهیه پمپ پکیج در آغاز می‌بایست پیچ‌های پمپ را باز نمائید. در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد بی تردید شماره خویش را وارد کنید تا کارشناسان ما اهمیت شما تماس حاصل نمایند. از پکیج های دیواری غالبا در آپارتمان های مسکونی و اداری کوچک استفاده می شود. هواگیری پکیج را باید به صورت سالانه انجام بدید چون چنانچه در اول فصل تحلیل نشه هوای باقی باقی‌مانده سبب اختلال در کارکرد پکیج می شه. بنابراین ابتدا تکنولوژی استعمال شده در پکیج را تفسیر میدهیم و بعد از آن دو برند معروف را حساس نیز مقایسه می‌کنیم، پس در آغاز می بایست ببینیم پکیج با بهترین امکانات مورد حیث ما کدام است. برای فهم خوب تر این دو شرکت، اجازه بدهید پیشینه همین دو شرکت پهناور را به شما ارائه دهیم. شرکت بوتان او‌لین آبگرمکن گازی دیواری ایران را در سال 1367 ساخت و اولی پکیج دیواری خویش را در سال 1372 به بازار کشور‌ایران عرضه کرد. از همین رو کمپانی بوتان سابقه طولانی در راستا تولید پکیج داراست و این سابقه اعتماد ساز است. مزایا، ویژگی‌ها و شناخت برندها می تواند خرید کردن را به جهت شما آسان تر و اهمیت کیفیت‌تر کند. پمپ پکیج بوتان، قطعه ای میباشد که به خواسته دوری از افت فشار مدار گرمایش در رادیاتورها و مبدل برگه ای از یک پمپ گردشی (سیرکولاسیون) در یک مدار بسته استعمال می شود. پکیج های دیواری، عمدتا از دو برند گرندفوس Grandfoss و یا این که ویلو Wilo می باشند که حداکثر ارتفاع پمپ ۶ متر می باشند. مهمتر این‌که در صورتی که در پکیجی پمپ هم نام اهمیت پکیج بود مطمئن باشید که پوسته پمپ به رخ سفارشی و به جهت آن شرکت ساخت شده است.

تعمیر پکیج را قبل از خرید در نظر بگیرید.

قدرت فن دستگاه پکیج فن دار، برای طول دودکش 4 متر طراحی شده میباشد و برای طول دودکش کمتر، می بایست در جداره خارجی که مخصوص مکش اکسیژن از خارج هست تغییراتی بوسیله نصاب داده شود. شما با امداد دستگاه تصفیه (فیلتر پلی فسفات) می‌توانید از ایجاد رسوب تا حد متعددی جلوگیری کنید. سپس از کارگزاری و روش اندازی دستگاه، فیلترهای تصفیه پلی فسفات را بر روی آب سرد ورودی نصب نمایید تا از ورود املاح موجود درآب به پکیج پرهیز کند.

جزئیات فنی و عملکرد  قطعات :

باید ذکر کرد که سرویس ها و سرویس‌دهی کمپانی بوتان در سراسر مرز و بوم شکل می‌گیرد. ● تنوع پکیج‌های بوتان فراوان زیاد است به طوری که اشخاص اصلی سلیقه‌های گوناگون را تحت پوشش قرار می‌دهد. محصولاتی که در عنوان مدل آن‌ها واژه CF به کار رفته، از گونه فارغ از فن می‌باشند. هر دو کمپانی تایید شده میباشند و پکیج هایی که ساخت مینمایند اصلی نشان استاندارد و گزینه تایید میباشد. یک واحد ویلایی دوبلکس به متراژ ۸۰ متر همکف و ۸۰ متر بالای همکف کلیدی محل قرارگیری پکیج در همکف و حساس دودکش حدود ۵ متر بصورت عمودی به طرف پشت بام و حالت شمالی خانه واقع در ارومیه چه جور پیشنهاد میکنید. دارای عرض درود وخسته نباشید خدمت مهندسین گرامی به جهت خانه ویلایی دوبلس ۱۳۰متری ملازم گرمایش کف و۴عدد رادیاتور وطبقه دوم۴۰متری گرمایش کف وسه رادیاتور ایا یک پکیج کفایت می کند ؟چه مدلی؟یا می بایست دو پکیج کار شود . ولی درحال حاضر سیستم گرمایش و آب گرم از موتور خونه تامین میشه البته خواستم برای واحد خودم مجزا پکیج بذارم، به هیچ عنوان همین مسئله قابلیت پذیر هس.. حداکثر دمای آبگرم گرمایش در همین پکیج ها 85 سکو سانتیگراد می باشد، ضمن این که حداکگثر فشار آبسرد محل ورود آنها 10 bar است. با گذشت زمان، پکیج هایی به بازار آمد که مجهز به رشته جهت تخلیه اجباری دود و گازهای تولیدی پکیج به بیرون بود. در این نحوه پمپ اسید شویی را درون پیاله اسید می‌گذارند و به یک طرف مبدل خروجی پمپ را وصل کرده و از طرف دیگر آن را بوسیله یک شلنگ به پیاله وصل می‌کنند. رسوب زدایی سپس از این که اسید باطن مبدل را پمپاژ کردن انجام می‎شود و اهمیت کمک به عبارتی شلنگ رسوبات از دستگاه بیرون می‌شود. در مرحله آخری هم آب داخل مبدل را پمپاژ کرده و درون دستگاه را به مهربانی شستشو می دهند تا تمام اسید ها از دستگاه خارج شوند. این جور پکیج‌های بوتان حساس پسوندهای هستند که همین پسوندها به جهت همین به کار گیری میشوند که به شما بگویند که پکیج فن دار یا بدون فن است. خراب شدن ترموستات پکیج، رسوب گرفتن پکیج و مسدود شدن شیر ورودی آب، خراب شدن پمپ، هوا داشتن پکیج برخی از دلایلی هست که منجر خاموش شدن خویش به خود پکیج می شود. به جهت از بین بردن این ایراد رسوب گیری و هواگیری از بهترین خط مش حل ها می باشد. پکیج ایران رادیاتور بهتره یا بوتان؟ همین دغدغه بخش اعظمی از کسانی هست که قصد خرید کردن پکیج را دارند. همانطور که می‌دانید برندهای کشور ایران رادیاتور و بوتان پرفروش‌ترین برندها در در میان تولیدکنندگان داخلی میباشند و رقابت حیاتی به جهت فروش پکیج، میان این دو حریف کهن شکل می‌گیرد. این امکان به عنوان یکی از از امتیازات پکیج های مدرن دیواری و زمینی مطرح شده است. این قطعه مضاعف کاربردی از استهلاک زود زمان پکیج ها به علت سرویس به موقع و مطلوب خودداری کرده و بروز هر گونه عیب و محدودیتی در کارکرد پکیج را به شما گزارش می دهد. امروز برخی از گونه های مدل های ایران رادیاتور و بوتان مجهز به این سیستم می باشند. در صورتی که ناحیه گزینه حیث یک منطقه سردسیر باشد سیستم ضد یخ زدگی پکیج نیز مطرح می گردد به این ترتیب قبل از خرید کردن پکیج بوتان و کشور ایران رادیاتور حتما به این مورد قضیه توجه کنید. در این مقاله قصد داریم به تقاوت های دو پکیح دیواری از دو برند معتبر بپردازیم. مقایسه پکیج بوتان و ایران رایاتور می تواند برای افرادی که قصد خرید پکیج دیواری اصلی کیفیت اهمیت طول عمر بالا دارا‌هستند فراوان سودمند باشد. در جدال بوتان یا جمهوری اسلامی ایران رادیاتور خریداران می بایست محصولی را خریداری کنند که علاوه بر کیفیت و طول عمر مناسب، فاقد آلودگی های صوتی و هر دسته بی نظمی در ارسال اب گرم باشد و همینطور میزان رسوبات عده شده در ان تحت باشد. پکیج کشور ایران رادیاتور یا بوتان را باید متناسب کلیدی خانه و احتیاج خویش خریداری کرد. در سال 1383 اصلی اعتنا به نیاز بازار به پکیج دیواری شرکت جمهوری اسلامی ایران رادیاتور تصمیم به تحقیق و تحلیل در مورد تولید پکیج دیواری گرفت .

. پکیج تک مبدله یا پکیج دو مبدله

لذا می‌توانید حساس مشورت دارای کارشناسان ما نیاز خویش را به جهت تهیه و تنظیم سیستم آیتم نظر خود برطرف کنید. یک خرید کردن ایمن و باکیفیت را می‌توانید اساسی رجا تاسیس تجربه کنید. مقایسه خصوصیات مختلف پکیج‌های دومبدل و تک‌مبدل، می‌توانیم تصمیم بگیریم که فی مابین پکیج تک‌مبدل یا این که دومبدل کدام را انتخاب کنیم. صدای ایجاد شده به گفته همین وبسایت معتبر به استدلال کارکرد مشعل دستگاه، در همه‌ی دستگاه‌ها وجود دارد ولی بستگی به میزان مرغوب بودن سوله تولیدکننده و خدمت به موقع پکیج، میزان این صدا در پکیج‌ها مختلف است. همین سیستم که به تازگی در بعضی پکیج ها استعمال می شود، منجر می شود پکیج دیرتر در گیر رسوب شده و ایراد رسوب گیری را برای شما کمتر می کند. این کمپانی در نخست اهمیت ایجاد بخاری های گازی، اجاق گاز و سیلندر گازی پا به عرصه ارگان و هم درحال حاضر محصولات همین برند نام آشنا در زمینه انواع اسباب خانگی و تجهیزات گرمایشی جزو بهترین و باکیفیت ترین محصولات به شمار می آید. کمپانی بوتان در سال 1367، اولیه آبگرمکن دیواری گازی کشور‌ایران را روانه بازار سرزمین نمود و به تیتر اول ساخت کننده ایرانی، اولین پکیج شوفاژ دیواری میهن را در سال 1372 ساخت نمود. محصولی که اهمیت گذشت ناچیز وقتی به متاع محبوب خانواده های ایرانی به جهت تامین آب گرم و گرمایش منزل ها تبدیل شد. ایرانی دارید، ممکن می باشد زمان خرید در میان دو مارک اهل ایران لورچ و بوتان، ندانید که کدام را گزینش کنید یا این که مهم خودتان بگویید پکیج لورچ خوب تر است یا بوتان. مقایسه پکیج بوتان و لورچ به شما امداد می نماید که بتوانید بین همین دو جنس بهترین آن را تعیین کنید. بایستی بدانید هر دو برند لورچ و بوتان جزو محصولات باکیفیت اهل ایران هستند که با سال ها تجربه و امتحان خطا، همواره کلیدی رقبای خارجی خود در هم اکنون رقابت هستند و سعی دارا‌هستند به کیفیتی نظیر آن ها دست پیدا کنند. اگر یکی از قطعات برد سوخته باشد و یا این که گزیده از پلاستیک نیز دچار حریق شده باشد همین نقص‌ صورت می دهد. علت بوی سوختگی از پکیج و یا این که بوی بدن آن به واسطه به کار گیری نکردن از دستگاه برای مدت دست‌کم تعدادی ماهه است. در همین شرایط نیاز هست که اتصال دودکش دوباره و حساس دقت صورت بگیرد. یکی از دیگر از عوامل موثر در هزینه کارگزاری پکیج و رادیاتور ارزش اسباب جانبی آیتم نیاز به جهت کارگزاشتن پکیج است. با دقت به توضیحات همکار گرامی ما، مراد پکیجهای تام می باشد سیستم تمام پکیج. به جهت آپارتمانی نو اصلی متراژ ۱۲۵ متر طبقه چهارم ماقبل طبقه آخر در تبریز پکیج مطلوب می خواستم . هر سوالی دارید میتوانید همینجا پرسش کنید تا کارشناسان فنی جواب دهند. حتمآ ۲۴۰۰۰به بالا باشد و درصورتیکه آبگرم بهتری می خواهید ۲ مبدل باشد و در اصطلاح ۲۴ff میگویند. در مطلب بعدی پکیج دیواری دیتاها مهمی را درباره عیب‌یابی پکیج‌ها و روش رفع این ایرادات در اختیار شما می‌گذاریم. مدلهای پارما، پرلا، بیتا و پاویا شرکت بوتان را از گلستان تاسیسات(نمایندگی بوتان در گرگان) تهیه و تنظیم کنید. توجه داشته باشید که با شروع فصل زمستان حتماً برای هواگیری پکیج بوتان اقدام کرده و به این ترتیب عملکرد آن را بهبود بخشید. درصورتیکه با نقص‌ سرد و گرم شدن آبگرمکن مواجه میباشید قطعا مقاله ما را مطالعه کرده و دارای به کار گیری از راهکارهای گفته شده برای از بین بردن نقص‌ اقدام کنید.
آخرین مطالب