نمایندگی محصولات سیماران

در این مطلب میخواهیم نگاهی دقیق و کاربردی به تاریخچه شرکت سیماران و خط تولید محصولات این کارخانه داشته باشیم.د

توسط NEWSAMINS در 8 تیر 1400

در این مطلب میخواهیم نگاهی دقیق و کاربردی به تاریخچه شرکت سیماران و خط تولید محصولات این کارخانه داشته باشیم.
در حال حاضر این شرکت به تولید پک کامل آیفون تصویری سیماران و جک اتوماتیک سیماران در ادامه با ما همراه باشید.
 تا به تولیدات این کمپانی قدیمی و خوشنام ایرانی بپردازیم.
شرکت سیماران حدود نیم قرن پیش در یک کارگاه کوچک شروع به تولید یک سری محصولات مثل آنتن برای تلویزیون های سیاه سفید کرد کرد.

و رفته رفته با ورود تکنولوژی ساخت محصولات برقی که توسط این شرکت به ایران آمد.
توانست خط تولید محصولات خود را گسترش بدهد و تنوع محصولات خود را بیشتر کند.
و همچنین برای فروش بیشتر محصولات خود عرضه ی مستقیم محصولات به سراسر ایران تیم بازاریابی و فروش این شرکت به فکر دایر کردن نمایندگی های فروش در سراسر ایران شدند و نمونه هایی از این نمایندگی ها را برای شما آورده ایم
نمایندگی سیماران تهران و نمایندگی سیماران کرج و همچنین نمایندگی های فروش محصولات خود را به شهر های اطرف تهران نیز گسترش داد.
و نمایندگی سیماران اسلامشهر را دایر کرد. در شهریار و احمد آباد مستوفی تا نمایندگی سیماران در قم
اما موضوع به همین جا ختم نشد شرکت سیماران که حالا روز به روز کیفیت محصولات خود را گسترش میداد حالا در صدد گسترش نمایندگی های فروش خود بود پس به سراغ کلانشهر های  ایران رفت و دست گذاشت روی شهر های مشهد و اصفهان رفت و
نمایندگی سیماران مشهد و نمایندگی سیماران اصفهان و در شمال ایران نیز در استان مازنداران نیز یک نمایندگی سیماران مازنداران را ایجاد کرد. تا به راحتی به هموطنان عزیزمان در شمال ایران خدمت رسانی کند.
شما از نمایندگی فروش سیماران در کرج میتوانید آیفون سیماران کرج را خریداری کنید.
و از بزرگترین نمایندگی فروش سیماران در ایران که در شهر تهران و خیابان در خیابان لاله زار جنوبی فعالیت دارد
 یعنی فروشگاه بزرگ سیماپیک میتوانید جک سیماران تهران را خریداری کنید.
صحبت از جک های درب پارکینگ سیماران شد پس بیایید به دقت نگاهی به ساختار یکی از بهترین تولیدات شرکت سیماران یعنی
جک پارکینگی سیماران دولنگه مدل  faraz 4sبیاندازیم


خب همین طور که از مدل این جک مشخص است این جک برای درب های اتوماتیک که دارای دو لنگه هستند استفاده میشود. و در ساخت این جک از بهترین قطعات با مشارکت یک شرکت ایتالیایی به نام پرتکو استفاده شده است

اما غیر از جک های درب پارکینگ سیماران از دیرباز دستی پرتوان در تولید آیفون ها داشت.
از آیفون های صوتی بگیر تا آیفون تصویری هوشمند سیماران و آیفون تصویری بیسیم سیماران و درب بازکن های کارتی سیماران برای دیدن و دانلود کاتالوگ آیفون سیماران میتوانید رو لینک کلیک کنید.

و اگر هم به دنبال قیمت اف اف تصویری سیماران هستید باز هم میتوانید به فروشگاه سیماپیک مراجعه کنید.

اگر هم نیاز به نصب آیفون تصویری سیماران تک واحدی و چند واحدی دارید حتما در آموزش های بعدی به شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

حال که نگاهی دقیق به تولیدات این شرکت داشتیم باید بگوییم که دامنه ی تولیدات این شرکت به همینجا ختم نمیشود و در فاز های بعدی به دنبال ساخت سیستم های اعلام حریق با برند سیماران است. و همچنین در تولید لامپ نیز محصولاتی را داراد میباشد.

فروشگاه های زیادی علاوه بر سیماپیک محصولات سیماران را به فروش میرسانند مثل لایت هوم ولی نمایندگی رسمی نیستند و قیمت های به نسبت بالاتری دارند.

اما یکی از مهم تریم موضوعاتی که محصولات کمپانی سیماران را از دیگر شرکت های داخلی به طور کلی جدا میکند و گوی سبقت را از دیگر شرکت ها رباییده است.
بحث گارانتی و ضمانت محصولات این شرکت است. شرکت سیماران با اقتدار تمام و اعتماد به نفس کامل با تکیه به کیفیت محصولات خود گارانتی های طولانی مدت سه تا ده یاله را بسته به نوع محصول در نظر گرفته است . که این فوق العاده است. یعنی اگر به هر دلیلی مشکل فنی در محصولات خریداری شده توسط مشتری وجود داشته باشد. باز این شرکت در کنار مشتریان عزیز خود در سراسر کشور است و به راحتی محصول را برای مشتریان تعویض میکند.

آخرین مطالب