خواص قهوه گانودرما و شیر خشک

قهوه گانودرما با شیر خشک از نظر خواص آنتی اکسیدانی منحصر به فرد است، به ویژه آنهایی که در قارچ یافت می شوند.

توسط NEWSAMINS در 13 تیر 1401

قهوه گانودرما با شیر خشک از نظر خواص آنتی اکسیدانی منحصر به فرد است، به ویژه آنهایی که در قارچ یافت می شوند.

 

قهوه لاته با قارچ گانودرما دارای مقدار زیادی مواد مغذی مانند پلی ساکارید، اسیدهای آمینه و مواد معدنی است. پلی ساکارید جزء اصلی گانودرما است که می تواند به شما در بازیابی انرژی و گردش خون پس از خستگی ذهنی یا ورزش بدنی کمک کند. آمینو اسید جزء مهمی از ساختار بدن و متابولیسم است که به بهبود توانایی مطالعه نیز کمک می کند. علاوه بر این، قهوه گانودرما لاته حاوی مقدار زیادی ویتامین C و کلسیم است که به جلوگیری از بیماری کمک می کند و به راحتی جذب می شود.

قهوه لاته گانودرما یک نوشیدنی است که از قارچ گانودرما و دانه قهوه تهیه می شود. 12 اسید آمینه ضروری، اسیدهای چرب ضروری و تری ترپن های موجود در این دو ماده به حمایت از سیستم ایمنی و متابولیسم شما کمک می کنند. قهوه همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی است که ممکن است به کاهش التهاب کمک کند.

 

مزایای قهوه گانودرما لاته

 

قهوه گانودرما لاته سرشار از پلی ساکاریدها، پلی فنول ها و تانن ها است. حاوی بسیاری از مواد مغذی مانند بتا گلوکان، ویتامین ها و مواد معدنی است. این ترکیبات می توانند به کاهش سطح کلسترول خون، کاهش فشار خون و سطح قند خون، بهبود ایمنی و پیشگیری از بیماری کمک کنند.

 

قهوه گانودرما لاته از 100% دانه های قهوه عربیکا تهیه شده است که با استفاده از روش استخراج ثبت اختراع دم کرده تا خواص غنی گانودرما را استخراج کرده و در نتیجه مزایای آن را حفظ کند. سرشار از آنتی اکسیدان است و انرژی را افزایش می دهد و در عین حال سطح استرس را کاهش می دهد. قهوه گانودرما لاته همچنین برای سلامت کلی عالی است زیرا هضم غذا را بهبود می بخشد، ایمنی را تقویت می کند، عضلات و مفاصل را تقویت می کند و غیره.

 

اسپرسو گانودرما یک نوشیدنی با فواید بسیاری برای سلامتی است. این از قهوه با کیفیت بالا ساخته شده است و تضمین شده است که طعم عالی و آنتی اکسیدان هایی را برای بدن شما فراهم می کند.

 

 

آخرین مطالب