خرید کتاب پزشکی

خرید کتاب های پزشکی برای پزشکان، دانشجویان، محققان و … در برخی مواقع ممکن است، مشکل باشد. برخی از کتاب های پزش

توسط NEWSAMINS در 24 آذر 1399
خرید کتاب های پزشکی برای پزشکان، دانشجویان، محققان و … در برخی مواقع ممکن است، مشکل باشد. برخی از کتاب های پزشکی کمیاب هستند و برای یافتن آن ها باید ساعت ها دنبال آن ها بگردیم. کتب پزشکی کمیاب معمولا به صورت نسخه های اورجینال و به زبان اصلی است. خرید کتاب پزشکی اورجینال از سایت های ایرانی همیشه بدون مشکل انجام می شود، حتی برخی از این سایت ها نسخه های الکترونیکی کتاب های پزشکی را به صورت رایگان در اختیار کاربرانشان قرار می دهند. اما در مورد برخی از کتاب های پزشکی وضعیت متفاوت است.
خرید کتاب پزشکی
خرید کتاب پزشکی
  این کتاب ها به دلیل آنکه به صورت نسخه های اورجینال و نوشته شده توسط نویسندگان غیر ایرانی هستند، برخی از این ناشران و نویسندگان اجازه فروش آن ها را به سایت های دیگر نمی دهند. این کتاب ها معمولا در سایت های خارجی به فروش می رسند.

نحوه خرید کتاب پزشکی از سایت های غیر ایرانی

این موضوع ممکن است برای کاربران ایرانی کمی مشکل باشد. کاربران ایرانی معمولا نمی توانند خرید از سایت های خارجی را انجام دهند، چرا که باید حتما دارای حساب بانکی بین المللی باشند. اگر وارد سایت های ایرانی به عنوان مثال سایت آمازون شوید. متوجه این موضوع خواهید شد. با پیدا کردن نسخه الکترونیکی کتاب پزشکی مورد نظرتان و انتخاب گزینه پرداخت، وارد صفحه پرداخت می شوید که با کارت های بانکی معمولی قابل اجرا نیست.

دانلود کتاب پزشکی از سایت ایران پپیر به صورت رایگان

این موضوع حقیقت دارد! بسیاری از کتاب های پزشکی که به صورت نسخه های الکترونیک در سایت ایران پیپر در دسترس هستند، نیازی به پرداخت هزینه ندارد. حتی نسخه های کمیاب… ایران پپیر، آرشیوی ۶ میلیونی از کتب اورجینال را در خود نگهداری می کند. این کتاب ها در موضوعات مختلف بوده و در دسترس شما هستند. کافی است سری به این سایت با آدرس https://iranpaper.ir بزنید و با وارد کردن کتاب مورد نظرتان آن را دریافت کنید. کتاب های رایگان مربوط به نیمی از کتاب هایی است که در سایت ایران پیپر موجود هستند. برای دست یافتن به آرشیو کتاب های رایگان ایران پیپر باید نام کتاب مورد نظرتان را در قسمت مربوط به جست و جو وارد کنید. در این بخش منویی نیز وجود دارد که می توانید، با انتخاب آن به کتاب های رایگان دست پیدا کنید.  

خرید کتاب های پزشکی با کمترین قیمت

بخش دیگری از کتاب ها، مربوط به کتاب های پزشکی پولی است. این کتاب ها را نیز با جست و جو کردن در همان بخش پیدا می کنید. البته کتاب های پولی را می توانید با انتخاب سایر کتاب ها پیدا کنید. در این موقع لیستی از کتاب های مربوط به عبارت درخواستی شما پدیدار می شود. با انتخاب کتاب و اضافه کردن به سبد خرید، می توانید آن را خریداری کنید.
خرید کتاب از آمازون
خرید کتاب از آمازون
  خرید کتاب از سایت ایران پیپر، نیاز به داشتن مستر کارت و یا ویزا کارت نداشته و همانند دیگر سایت های فروش اینترنتی ایرانی می توانید آن ها را خریداری کنید.

سفارش خرید کتاب پزشکی از ایران پیپر:

اگر کتاب پزشکی مورد نظر شما در سایت ایران پیپر موجود نبود، می توانید آن را به سایت ایران پیپر سفارش دهید. برای سفارش پس از جست و جوی نام کتابتان، با گزینه سفارش کتاب، متوجه می شوید که کتاب مورد نظر شما در سایت موجود نیست. برای سفارش بر روی این گزینه کلیک می کنید و در صفحه مربوط به سفارش کتاب، مشخصات آن را وارد می کنید. سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر، کتاب شما را از سایتی که نسخه الکترونیک آن ها موجود است، تهیه کرده و قیمت آن را در اختیار شما قرار می دهد. پس از پرداخت هزینه می توانید لینک دانلود را دریافت کنید.  
دانلود کتاب از آمازون با ایران پیپر
دانلود کتاب از آمازون با ایران پیپر read more
آخرین مطالب