بدون شک مجاورت و نزدیکی پروژه‌های ساختمانی منطقه 22 (چیتگر) به دریاچه چیتگر و مجتمع تفریحی و توریستی آن از جمله معیارهایی است که هنگام خرید مسکن در آن منطقه سنجیده شده و امتیازی مثبت به شمار می‌آید بدین صورت که هر چه برج یا مجموعه ساختمانی مسکونی یا تجاری به دریاچه نزدیک تر باشد ارزش و بهای بیشتری خواهد داشت. به همین سبب برای بررسی و معرفی برج‌های اطراف دریاچه آن‌ها را به 4 دسته شمالی، جنوبی، شرقی و غربی تقسیم کرده ایم تا بررسی آن‌ها آسان‌تر باشد. در این مطلب به معرفی برخی از برترین برج‌های غرب دریاچه چیتگر می‌پردازیم.

البته ما در لینک http://www.tejaratefarda.com/بخش-وب-گردی-65/36884-بررسی-آشنایی-با-محبوب-ترین-املاک-چیتگر-معرفی-برج-های-برتر-این-منطقه به معرفی محبوب ترین برج های منطقه 22 پرداخته ایم.

برج لبخند

برج لبخند، برجی مجلل و بسیار زیبا با امکانات رفاهی کامل است که در ضلع غربی دریاچه (بخش شمال غربی)واقع شده است. این برج دارای 20 طبقه می باشد که 14 طبقه‌ی آن مسکونی، 4 طبقه آن پارکینگ، 1 طبقه آن رستوران و یک طبقه ی دیگر آن برای واحدهای تجاری و همچنین لابی برج مورد استفاده قرار می‌گیرند. در هر یک از طبقات مسکونی برج لبخند هفت واحد آپارتمان با متراژهای مختلف یک تا سه خوابه وجود دارند که از نورگیری بسیار خوبی بهره‌مند می‌باشند.

برج میلان

پروژه بقیه الله یا برج میلان یکی دیگر از برجهای زیبای بخش غربی دریاچه با موقعیت جغرافیایی بسیار خوب است.این برج مسکونی می باشد و از26 طبقه تشکیل شده است که در هر طبقه ی آن چهار واحد مسکونی با متراژهای متفاوت و تعداد اتاق خواب دو و سه خوابه وجود دارد. لابی شیک و زیبا، سیستم امنیتی و ایمنی قوی، سالن همایش یا اجتماعات، هلی پد و سالن ورزشی تنها برخی از امکانات این برج مجلل با تعداد واحدهای مسکونی کم است.

برج تریتیوم

از دیگر برج‌های زیبا و لوکس بخش غربی دریاچه چیتگر، برج 26 طبقه‌ای تریتیوم می‌باشد. این برج که شرکت نیکان سازه سدید ساخت آن را به عهده گرفته است ویو و چشم اندازی عالی به دریاچه و همچنین مجتمع مشهور ایران مال دارد و از امکانات رفاهی و تفریحی کاملی برخوردار می باشد که روف گاردن، سیستمهای برودتی و حرارتی، استخر، جکوزی، سونا، سالن همایش و اجتماعات، آب نمای بسیار زیبا،لابی و لابی من، درب و چارچوب‌های تمام چوب، دسترسی تمامی واحدها به تراس، سالن چند منظوره، پارکینگ و انباری، برخورداری از سقف وافل تنها برخی از آن‌ها می باشند.بیان شده که این برج در نیمه اول سال جاری به اتمام رسیده و به مشتریان تحویل داده می شود.