۶ روش متداول از بین بردن جای جوش صورت

با کشیدن درمارولر بر روی پوست سوزنهای ریز آن بدون آسیب رساندن به پوست منافذ بسیار ریزی بر روی لایهی سطحی پوست ایجاد مینمایند. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با این شیوه جوانسازی پوست آشنا کنیم. آبلیمو با وجود قدرت زیادی که در از بین بردن تیرگیهای پوست و جای جوش دارد میتواند پوست را بهشدت خشک کند.

هرگز درمارولر خود را با دیگران درمارولر 0.5 به اشتراک نگذارید. البته نباید فراموش کرد که یک متخصص حرفه ای با معاینه شما و گرفتن شرح حال می تواند به شما در تعیین اینکه کدام نوع تزریق و چه روش هایی برای پر کردن صورت و بهبود جای اسکار برای مشکل شما مناسب است کمک کند.

به طور کلی این روش آسیب جدی ای برای پوست ایجاد نمیکنه و فقط باید با احتیاط انجام بگیره و شرایط پوستی برای دریافت این روش درمانی آماده باشه. با توجه به اینکه حساسیت پوست در هنگام انجام این کار بسیار زیاد است، بهتر است که دو الی 3 هفته قبل ازاین عمل زیبایی، مصرف هرگونه لایه برداری را قطع کنید تا پوست استحکام خود را حفظ کند.

از طرف دیگر استفاده همزمان درمارولر با داروها، کرمها و سرمهای پوستی به جذب چند برابری این مواد و گذر آنها از لایه شاخی پوست منجر میشود. در این روش از سوزن های ظریفی شبیه به سوزن های طب سوزنی، برای تزریق خون به پوست صورت استفاده میشد. چرا که در این بخش از سال، به دلیل بالا بودن میزان اشعه ماورابنفش، شرایط نگهداری از پوست سختتر می شود. یک تحقیق در سال ۲۰۱۶ چنین عنوان کرد که این آسیب های کنترل شده منجر به خونریزی سطحی خواهند شد. در واقع تزریق ژل یا همان پرکننده های صورت موقتاً در نواحی مشخص صورت انجام می گیرد.

ایندکسر