کلینیک های عالی برای متخصص پوستی در اروپا و ایران

مشکلات پوستی و انواع مختلف آن بسیار شایع است. با این حال ، این شرایط نیاز به تشخیص زودرس و درمان مناسب و به ویژه در مورد سرطان های پوستی دارد.

با کلینیک هیرسلند و تخصص آنها در پوست و پزشکان برجسته آنها با اطلاعات دانشگاهی و CV های شخصی بیشتر آشنا شوید.
جزئیات
کلینیک آرمان الهیه در زوریخ یکی از اختصاصی ترین بیمارستان های خصوصی سوئیس است. کلینیک هیرسلند بخشی از شبکه مشترک متخصصان و مراکز متخصص است. این امر به بیماران طیف گسترده ای از درمان های اختصاصی و همچنین بالاترین استانداردهای حرفه ای صنعت مراقبت های پزشکی و پرستاری را می دهد. این بیمارستان به دلیل زیرساخت های پزشکی و تخصص خود در بین محافل حرفه ای مشهور است. مسکن راحت مطمئناً بیماران خود را در توانبخشی کامل شما احساس راحتی و کمک می کند.

بهترین کلینیک پوست

کلینیک آرمان الهیه در بالای دریاچه زوریخ در منطقه آرمان الهیه واقع شده است. موقعیت بیمارستان در حومه شهر زیبا دارای منظره ای خارق العاده از زوریخ و دریاچه است و با وسایل نقلیه عمومی و یا با اتوبوس اختصاصی شاتل رایگان ما می توان به راحتی دسترسی داشت.

مشخصات

هیرسلند به لطف همکاری با پزشکان وابسته و مراکز تعالی ، لیست کاملی از خدمات و مراقبت های پزشکی ارائه می دهد. این همکاری به بیماران این امکان را می دهد تا حرفه ای ترین و برترین روش های درمانی را در صنعت دریافت کنند. با تخصص پزشکی بیمارستان حاد با پزشکان وابسته و پزشکان داخلی ، کارکنان آرمان الهیه قادر به همراهی بیماران از تشخیص تا بهبود هستند و در عین حال با ارائه مراقبت های فردی به هر بیمار.

زمینه های تخصص

گروه Hirslanden با بیش از 50 موسسه و مرکز تعالی پزشکی یک گروه برتر میدانی است که دارای تخصص و تجربه بی نظیر است. تمرکز اصلی در قلب و عروق ، جراحی احشایی ، علوم اعصاب ، ارتوپدی ، زنان و زایمان است. واحد فوریت های کلینیک 24-7 در دسترس است.

آمار و ارقام

Klinik Hirslanden که در سال 1932 تأسیس شد ، امروز 330 تختخواب ، 14 سالن بهره برداری و 3 اتاق تحویل دارد. بیش از 510 پزشک معتبر و پزشک متخصص داخلی با تجربه و تخصص مشهور و حدود 1800 کارمند باتجربه به بهزیستی هر بیمار اختصاص داده شده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>