ژنتیک حرف آخر

مبحث ژنتیک ، به همراه مبحث گیاهان ، در بین رشته های زیست شناسی کنکور ، مقام اول را به خود اختصاص داده و از طرف دیگر ، بودجه بندی این مباحث به گونه ای است که داوطلب بدون توجه به مطالعه ، هر تعداد سوال را از دست می دهد این مباحث ضروری هستند در بخشهای قبلی ، ما بهترین منبع آموزش زیست شناسی گیاهی را به شما معرفی کردیم و امروز تصمیم گرفتیم موارد زیر را برای مبحث ژنتیک انجام دهیم ، بنابراین داوطلب می تواند کل مبحث ژنتیک را فقط با الگو و انیمیشن و بدون حفظ حتی یک کلمه ، کل موضوع. با تدریس ژنتیک harfeakhar ، یکی از اساتید زیست شناسی در این مجموعه ، بیاموزید و در کمترین زمان به سوالات خود در مورد سوال پاسخ دهید.

رونمایی از جدیدترین سبک آموزش ریاضی در ریاضی موسسه حرف آخر

ژنتیک به دلیل گستردگی مطالب و همچنین طراحی سنگین سوال برای داوطلبان کنکور نقش مثبتی ندارد و آنها اغلب با چنین مباحثی مشکل دارند. اما امروز سبک آموزشی جدیدی برای شما رونمایی خواهد شد که تمام این مشکلات را برای داوطلب برطرف می کند. سبکی آموزشی که در آن دیگر خبری از حفظ و دیگر خبری از فرمول و فقط برای درس زیست شناسی بلکه برای تدریس کلیه دروس کنکور نیست. موسسه حرف آخر با آموزش شگفت انگیز ، تحصیل در همه را بسیار آسان کرده است و دیگر فرقی نمی کند امسال داوطلب از مدرسه فارغ شده باشد یا سال ها از کنکور دور باشد. آموزش آسان این موسسه خواست همه دانشجویان است. به عنوان مثال ، در ریاضیات ، موسسه حرف آخر استاد منتظری از سبک جدید آموزش برای داوطلبان رونمایی می کند. در ادامه می توانید ادبیات موسسه حرف اخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

مطابقت سوالات کنکور با ریاضی حرف آخر جنجال  برانگیز شد

در این درس ، استاد منتظری داوطلب را در درس ریاضی به شهود معرفی می کند و اولین چیزی که دانش آموز یاد می گیرد حل مسائل ریاضی سوال با کمک نمودارها و فرمول ها است. این سبک آموزشی برای دانش آموز باعث می شود داوطلب این بار ریاضیات را به جای حفظ ، کاملاً مفهومی بیاموزد. همچنین ، نکته مهمی که در این مجموعه آموزشی رخ داده است توجه بیشتر به حل سوال و تست های خود است. در زبان عامیانه ، در یک ساعت تدریس در این موسسه آموزشی ، می توان 20 دقیقه برای تدریس کتاب درسی و 40 دقیقه برای حل آزمون ، وقت صرف کرد. آموزش کوتاه و حل تمام تست های 10 سال آخر کنکور با همین آموزش باعث اتفاق عجیبی شده است که سوال کنکور با ریاضیات حرف آخر مطابقت دارد و در سال 1998 این مکاتبات 97٪ بوده است. دوستانی که متوسطه اول هستند می توانند از علوم پایه هفتم حرف اخر استفاده بکنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>