چگونه از سایت معتبر موجو شاپ یوسی پابجی بخریم؟

Pubg Mobile یکی از بازی هایی است که توانست در مدت کوتاهی پس از انتشار ، سر و صدای زیادی ایجاد کند و جوایز بسیار ارزشمندی کسب کرد. این بازی برای کلیه دستگاه های Android که دارای Android 5.1.1 و بالاتر هستند مناسب است.
به گزارش گروه تجاری خبرگزاری تسنیم ، در بازی Pabji Mobile ، برای اینکه بتوانید چهره خود را سریعتر به روز کنید ، می توانید با پرداخت درون برنامه و خرید UCI Pabji ، برخی تجهیزات را خریداری کنید ، اما متأسفانه در ایران این امکان وجود ندارد. فروشگاه این امکان را برای شما فراهم کرده است که در کمتر از 10 دقیقه تمام محصولات Pabji Mobile را خریداری کرده و از آنها در بازی استفاده کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به بخش محصولات وب سایت فروشگاه موجو بروید و هر آنچه را که لازم دارید خریداری کنید. صبر کنید تا طی کمتر از 10 دقیقه تمام سفارشات شما فعال شود.

Pubg Mobile یکی از بازی هایی است که توانست در مدت کوتاهی پس از انتشار ، سر و صدای زیادی ایجاد کند و جوایز بسیار ارزشمندی کسب کرد. این بازی برای کلیه دستگاه های Android که دارای Android 5.1.1 و بالاتر هستند مناسب است.

کمی در مورد Pabji Mobile بیاموزید

اگر می خواهیم در مورد گیم پلی بازی Pabji Mobile صحبت کنیم ، باید بگوییم که این بازی حالت های مختلفی دارد و شما باید با سایر کاربران در سراسر جهان به رقابت بپردازید.

اگر می خواهیم به طور خاص در مورد Pabji Mobile صحبت کنیم ، باید بگوییم که در این بازی چندین نقشه مختلف وجود دارد ، در هر یک از این نقشه ها شما در شرایط آب و هوایی و مکان های مختلفی قرار دارید و باید با سایر کاربران در تعامل باشید. رقابت

در هر نقشه مجموعه ای از موارد وجود دارد که می توانید آنها را جمع کنید تا سطح بازی خود را ارتقا دهید و سطح دستاوردهای خود را تا حد ممکن بالا ببرید ، در واقع اگر بتوانید دستاوردهای خود را ارتقا دهید ، بازی را روی تجهیزات ادامه دهید که تأثیر آن را خواهید داشت. .

در بازی Pabji Mobile ، سلاح های مختلفی برای شما در دسترس خواهد بود که هر کدام قدرت و توانایی های خاص خود را دارند. برای خرید این سلاح ها باید UCI داشته باشید. اگر می خواهید اسلحه بیشتری داشته باشید می توانید با مراجعه به سایت MojoShop در MojoShop.ir هر بسته مورد نیاز خود را تهیه کنید.

توجه داشته باشید که تمامی سلاح های Pabji Mobile برای نبردهای خاص طراحی شده اند و شما نمی توانید از همه سلاح ها در هر نبرد استفاده کنید زیرا به جای اینکه نتیجه مثبتی داشته باشید ، نتیجه مخالف خود را به دست خواهید آورد ، بنابراین باید هنگام انتخاب سلاح دقت کنید. شما دارید

علاوه بر اسلحه در بازی Pabji Mobile ، می توانید وسایل نقلیه قدرتمندی نیز مشاهده کنید. اگر می توانید در طول بازی از وسایل نقلیه استفاده کنید ، شانس برنده شدن خود را دو برابر کرده اید زیرا در بعضی موارد می توانید از ماشین مورد نظر خود استفاده کنید. شما به راحتی از بازیکنان دیگر عبور کرده و آنها را از بازی حذف کرده اید. سعی کنید تا بتوانید از استراتژی ها و تاکتیک های مختلف استفاده کنید.

طراحان بازی Pabji Mobile توجه بسیاری به نیازهای کاربران خود دارند. در حقیقت بازی Pabji Mobile هر فصل تغییر می کند و برای این که بتوانید تا پایان فصل امتیازات و تجهیزات خود را به روز کنید ، باید ماموریت هایی را که قبلاً برای شما تعیین شده است ، به اتمام برسانید. با انجام این مأموریت ها ، نه تنها دستاوردهای خود را بهبود خواهید بخشید بلکه توانایی خود را نیز بهبود می بخشید.

شما می توانید بازی را با هم تیمی های خود و به صورت گروهی انجام دهید و اگر هم تیمی های شما در طول مسابقه آسیب دیدند ، می توانید به آنها در بهبودی و بازگشت به بازی کمک کنید.

اگر بخواهیم در مورد نقشه های بازی Pabji Mobile صحبت کنیم ، همانطور که در بالا گفته شد ، در هر نقشه با آب و هوای متفاوتی روبرو خواهید شد ، اما علاوه بر این ، در نقشه های بازی Pabji Mobile موارد پنهانی وجود دارد. اینکه شما بتوانید آنها را پیدا کنید ، به خصوص در فصل سیزدهم Pabji Mobile ، ویژگی های بسیار مهیج به بازی اضافه شد.

این بازی محبوب حالت ها و حالت های مختلفی دارد ، رقابت در هر کدام از آنها با دیگری متفاوت است و اگر نتوانید ترفندهای هر یک از آنها را پیدا کنید ، ممکن است به راحتی در این بازی در مقابل سایر کاربران شکست بخورید.

و سرانجام ، با توجه به گرافیک و صدای بازی Pabji Mobile ، باید بگویم که گرافیک های سه بعدی و فوق العاده این بازی جذابیت آن را چند برابر کرده و با توجه به اینکه جلوه های ویدیویی بازی Pabji Mobile تمام جزئیات را برای کاربران به خوبی نشان داده است. . همه چیز بسیار واقعی به نظر می رسد. باید بگوییم درست مانند جلوه های بصری جلوه های صوتی بسیار خوب هستند.

سایت منبع