مقایسه پارس با موتور زانتیا و پارس با موتور Xum – کارنت

همزمان با به آخر خط رسیدن تولید زانتیا در کشور فرانسه، شرکت سایپا طبق رویه معمول به سراغ یک محصول نه چندان بهروز از یک کمپانی معتبر بین المللی رفت و خط تولید سیتروئن زانتیا را که در کشور مبدا وارد وادی بازنشستگی شده بود، به ایران آورد تا آن را در فاصله زمانی سالهای ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۰ در سبد تولیدات خود جای دهد. بعد از چند سال یکه تازی، با رسیدن به میانه های دهه ۸۰ شمسی و ورود رقبایی مثل مزدا ۳ و رنو مگان عرصه بر این فرانسوی خوش استیل تنگ شد. تولید گردید و خط تولید آن در سال ۲۰۰۱ میلادی متوقف گردید. مدلهای پنج در لیفت بک میان سالهای ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۱ در خط تولید سیتروئن در شهر رن فرانسه تولید و مدلهای استیشن میان سالهای ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۲ در خط تولید شرکت هولیز (Heuliez) در شهر سوریز فرانسه تولید گردید و تا سال ۲۰۰۹ در ایران تولید شد.

شما یک عامل اصلی رو نادیده گرفتید و فقط چسبیدید به قیمت بنزین در حالیکه قطعات پارس سال نسبت به بقیه مدل ها در هنگام خرابی ارزون تره به عنوان مثال تسمه تایم پارس سال 18000 تومان وبرای پارس سفارشی یا elx حدود 40000 تومانه که بهترین خودرو از لحاظ قطعات ارزان پارس ساله. در نهایت و به عنوان جمعبندی میتوان اظهار داشت سیتروئن زانتیا یکی از چالاکترین خودروهای نه چندان گرانقیمت و مدرن تولید داخل است که هیجان رانندگی بسیار مطلوبی را به کاربران خود، به خصوص نسل جوان در ازای پرداخت مبالغ بسیار کمتر از محصولات روز ارائه میدهد. سیتروئن زانتیا یکی از محبوب ترین خودروهای فرانسوی تاریخ ایران است. این خودرو فرانسوی دارای موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ و حجم موتور ۲۰۰۰ سی سی است. موتور ۱۸۰۰ و ۲۰۰۰ سی سی همراه با ۱۶ سوپاپ! اگر شما عشق سرعت سرعت زیاد و شتاب خیلی زیاد را دارید پیشنهاد من به شما پژو پارس ELX با موتور زانتیا است که این موتور ۲۰۰۰ سی سی ۱۶ سوپاپ است. با L4 یا همان پارس قدیمی با موتور 1.8 لیتری 110 اسب بخاری آزمایش را آغاز میکنیم؛ خودرویی که مدتها نظر جوانان را به خود جلب کرده بود؛ رقیبی جدی برای پژو 206 تیپ 5 در میان عاشقان سرعت.

بحث دیگر این است که اکثر زانتیاها کاپوت و گلگیر جلوی آنها تعویض شده که این نشان می دهد به دلیل اینکه با زانتیاهاشتاب و سرعت زیادی را تجربه کرده اند اکثرا طعم تلخ تصادف را چشیده اند. سرتونو درد آوردم که بگم، من اکثر مدل های ماشینای توی ایران رو شخصا داشتم. این اتفاق شکاف عمیقی بین خودروهای وارداتی و خودروهای داخلی ایجاد نمود؛ در نتیجه اکثر گزینه ها از جمله مزدا ۳ که زانتیا را به گوشه رینگ برده بود از توان خرید بسیاری از افراد جامعه فاصله گرفت. خوشبختانه سی4 جدید شماری از ویژگیهای لازم برای موفقیت اینچنینی را دارد و به رغم ظاهر نه چندان پیشرو، در بررسی آن نقاط قوت بسیاری به چشم میخورد. برای بررسی سطح روغن زانتیا، این میله را به کمک حلقهی آن خارج کرده و با یک تکه پارچه یا لنگ تمیز کنید تا تمام روغن موجود روی آن پاک شود. این اتومبیل که در رده سدانهای سایز سی شهری و کوچک قرار دارد، اخیرا توسط یک وب سایت روسی مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته که چکیدهای از آن را اینجا آوردهایم. فرمان هیدرولیکی این سواری محبوب فرانسوی بسیار نرم است و رانندگی در ترافیک و محیط شهری را لذتبخش میکند.

زانتیا 2000 با موتور XU10J4R در سایپا و فرانسه با موتور یکسان تولید شده ولی ضرایب گیربکس بر خلاف نظر شما متفاوته و همونطور که گفتم ضرایب کل مدلهای فرانسوی سبکتره. اولین سری این خودرو در اروپا و فرانسه سال موتور زانتیا ۱۹۹۳ عرضه شد! به همین خاطر فروش زانتیا با وجود گذشت ۷ سال از پایان تولید آن در بازار ایران ادامه دارد. بنابراین در سال ۲۰۱۵، انتخاب خودرویی با طراحی سال ۱۹۹۳ اصلا منطقی به نظر نمیرسد! آوانته؛ خودرویی قدیمی، کمآپشن، کرهای و از نظر برخی بدقیافه است. یکی از نکات مثبت زانتیا سیستم تعلیق هیدرولیک و قابلیت تنظیم ارتفاع آن است. دو ارتفاع دیگر حداقل برای سرویس و تعمیرات خودرو و حداکثر برای تعویض چرخها میباشد و نمیتوان از آنها برای حرکت با خودرو استفاده نمود. با سلام ودرود خدمت دوستان بزرگوار! من به استاندارد ماشین دست نمی زنم چون قبلا از این کارها کردم و فقط پول بی خودی بوده که دادم هیچ فرقی که محسوس باشه توشون ندیدم و فهمیدم با این موضوع باید به صورت منطقی رفتار کرد نه هیجانات خیالی .

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıMobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themes