معرفی بهترین ضد آفتاب رنگی خارجی و ایرانی برای پوست چرب و خشک

ضد آفتاب رنگی باباریا همراه با عصاره آلوئه ورا و SPF50 یکی دیگر از بهترین کرم های ضد آفتاب است که می توان در فصل های بهار و تابستان مورد کرم ضد آفتاب رنگی سینره استفاده قرار داد. این برند فرانسوی است که میتوان برای روزهای گرم آفتابی بخصوص فصل تابستان از آن استفاده کرد. ضد آفتاب های ژنوبایوتیک از پوست شما در برابر اشعه های UVA و UVB که باعث ایجاد بیماری هایی مانند آفتاب سوختگی، لک های پوستی و سرطان پوست هستند، محافظت می کنند.

این کرم میتواند از پوست دربرابر اشعههای UVA، UVB و IR از پوست محافظت کند. در ترکیبات این محصول از موادی مانند عصاره آلوئه ورا، ویتامین E، عصاره مغربی، و ویتامین C بهره گرفته شده تا بیشترین سازگاری را با پوست های خشک داشته باشد. این محصول را می توان بهترین کرم ضد آفتاب رنگی برای پوست خشک دانست؛ چراکه به دلیل وجود ویتامین C و عصاره آلوئه ورا در ترکیبات خود برای پوست خشک مناسب است. این محصول برای تمامی انواع پوست مخصوصا چرب و مختلط مناسب بوده و فاقد پارابن است. این کرم فاقد پارابن و هرگونه ماده نگهدارنده شیمیایی است.

این کرم ماتکننده و بدون چربی به رنگ بژ ارائه شده است و میتواند انواع لک و جای جوش را بپوشاند. رنگدانه های این کرم به گونه ای است که می تواند انواع جوش و جای لک را پوشش داده و شما را از استفاده روزانه کرم پودر بی نیاز کند. برای از بین بردن لکهای صورت، جلوگیری از افزایش لکها و حتی در برخی موارد تغییر رنگ پوست، کرمهای متفاوتی تولید شده است اما شرکت «پرایم» (Prime) کرم ضدآفتابی را تولید و طراحی کرده که هر 3 ویژگی را باهم دارد.

نکته بعدی که باید به آن توجه کنید، میزان SPF کرم ضد آفتاب است. علاوه بر این، موارد حائز اهمیت دیگری نیز وجود دارد که در هنگام خرید ضد آفتاب باید به آن توجه کنید. اگر با توجه به شدت آفتاب محل مورد نظر و طول زمانی که در آفتاب هستید، اس پی اف (فاکتور محافظت در برابر آفتاب) 50 عدد مناسبی برای انتخاب یک ضدآفتاب مناسب شما است، این نوع کرم با مزایایی که در ادامه به آن میپردازیم انتخابی عالی برای شما به شمار میرود.

ایندکسر