لس آنجلس در حال بررسی کاهش تدریجی حفاری نفت و گاز است

[ad_1]

اعتبار: CC0 دامنه عمومی

محله دانشگاه پارک لس آنجلس اشتراکات زیادی با مناطق شهری در ایالات متحده دارد: جمعیتی متراکم با مشاغل و خانه های بسیار. مجموعه ای از نمایندگی های خودرو. تعدادی رستوران مدارس و مرکز اجتماعی

اما در یک جامعه عمدتاً لاتین تبار چیزی است که در مناطق شهری خارج از کالیفرنیا نادر است: یک میدان نفتی.

پت دیاز، یک فعال 65 ساله و ساکن پارک دانشگاه که در نزدیکی یک تقاطع شلوغ بزرگ شد، از کودکی حضور میدان را احساس کرد.

او به یاد می‌آورد که زیرزمین خانه خانوادگی‌اش که اکنون مالک آن است، بوی قیر می‌داد و مادرش دچار خونریزی‌های خود به خود و سردردهای مداوم می‌شد.

وقتی دیاز در سال 2009 به عنوان یک بزرگسال به محله بازگشت، گفت که دچار سرفه مزمن شده و حس چشایی خود را از دست داده است. با مقایسه یادداشت‌ها با همسایگان در سال 2011، او متوجه شد که چنین بیماری‌هایی یک مشکل گسترده است که ساکنان آن را به دلیل زندگی در نزدیکی میادین نفتی که اخیراً توسط AllenCo Energy اداره می‌شود، سرزنش می‌کنند.

او گفت: “این نفرین دوران کودکی من بود.”

پس از یک دهه شکایت از سوی ساکنینی مانند دیاز، شورای شهر لس آنجلس انتظار می‌رود هفته آینده به زودی در مورد طرحی رای‌گیری کند که بر اساس آن چاه‌های نفت و گاز جدید در دومین شهر پرجمعیت کشور ممنوع شده و چاه‌های موجود برای یک دوره پنج‌گانه تعطیل می‌شود. -دوره سال

صدها چاه

چاه های نفت AllenCo Energy تنها چند مورد از صدها چاه واقع در لس آنجلس است، جایی که بیشترین تمرکز میدان های نفتی شهری کشور در آن قرار دارد. بر اساس گزارش کنترل شهر با استناد به داده های وزارت امور خارجه نفت، گاز و منابع زمین گرمایی، تقریباً 1000 چاه فعال یا غیر عملیاتی در این شهر وجود دارد.

هیچ پمپی در لس آنجلس وجود ندارد که در بیابانی مانند غرب تگزاس پراکنده باشد. عملیات نفت و گاز آن نزدیک به محل زندگی و تجمع مردم است. تأسیسات آلن کو انرژی کمتر از 10 دقیقه با ماشین از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، سالن یادبود لس‌آنجلس، موزه تاریخ طبیعی شهرستان لس آنجلس و تالار حرم فاصله دارد.

در حالی که این بناهای دیدنی منعکس کننده درخشش، زرق و برق و تاریخ لس آنجلس هستند، دانشگاه پارک محله ای متنوع طبقه کارگر در سایه میدان نفتی است.

مارتا دینا آرگوئلو، مدیر اجرایی دپارتمان مسئولیت اجتماعی لس آنجلس، گفت که آلودگی هوا از میادین نفتی در لس آنجلس به طور نامتناسبی بر مناطقی که عمدتاً لاتین یا سیاهپوست هستند تأثیر می گذارد.

ما درگیر شدیم زیرا از جوامعی شنیدیم که اثرات سلامتی داشتند، زیرا آنها در کنار این میادین نفتی زندگی می کردند. و چیزی که متوجه شدیم این بود که در جوامع کم درآمد و رنگین پوست از حمایت کمتری برخوردار بودیم، “آرگئولو گفت. سازمان غیرانتفاعی او، یک سازمان بهداشت عمومی، بخشی از ائتلافی است که برای مقررات سختگیرانه تر یا حذف چاه های نفت و گاز شهر تلاش می کند.

شکایات بهداشتی جامعه

طبق مطالعه سال گذشته در مجله Environmental Research، آلودگی ناشی از این تأسیسات با اثرات مزمن سلامتی مرتبط است. محققان USC دریافتند افرادی که در نزدیکی چاه‌ها در محله دیاز و پارک جفرسون در نزدیکی آن زندگی می‌کنند، نسبت به همسایه‌هایی که دورتر زندگی می‌کنند، به طور قابل‌توجهی سطوح بالاتری از خس‌خس، سوزش چشم و بینی، گلودرد و سرگیجه را گزارش کرده‌اند. محققان آسیب های تنفسی ناشی از زندگی در نزدیکی میدان های نفتی را به قرار گرفتن روزانه در معرض دود دست دوم یا دود خروجی از یک بزرگراه شلوغ تشبیه کردند.

اگرچه اثبات ارتباط مستقیم دشوار است، اما نویسنده اصلی، جیل جانستون، گفت این یافته‌ها تاییدی بر شکایات دیرینه جامعه در مورد مشکلات سلامتی است که به میادین نفتی نسبت می‌دهند.

دیاز و همسایگانش با شورای شهر، آژانس های محلی و آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده لابی کردند تا کاری در مورد چاه های نفت انجام دهند.

این اقدام لس آنجلس توسط اعضای شورا، نوری مارتینز و پل کرکوریان در دسامبر 2020 پس از سال ها شکایت ساکنان در مورد تأثیر چاه های نفت بر جوامع خود معرفی شد.

تلاش‌ها برای بستن چاه‌های شهری بخشی از تلاش‌های منطقه‌ای برای بیرون راندن حفاری نفت و گاز از شهرستان لس‌آنجلس است. در سال 2021، اقدامات مشابهی برای ممنوعیت حفاری در شهر کالور و بخش‌های غیرمجاز این شهرستان انجام شد.

هشدارها برای صنعت ممنوعیت

صنعت نفت و گاز با اقداماتی که برای رهایی منطقه از حفاری انجام می شود مخالفت کرده و گفته است که این اقدام باعث افزایش قیمت گاز، حذف مشاغل و وابستگی بیشتر منطقه به نفت خارجی می شود.

راک زیرمن، مدیر اجرایی انجمن مستقل نفت کالیفرنیا، یک گروه صنعتی که تقریباً 400 شرکت نفت و گاز را نمایندگی می کند، گفت که در صورت تصویب این اقدام احتمالاً چالش قانونی وجود خواهد داشت و گفت که این یک “دعای غیرقانونی و جبران نشده است. املاک خصوصی”. “

ری واتسون، یک کارگر صنعتی که در جلسه اخیر شورای شهر صحبت کرد، گفت: “ما جزیره انرژی هستیم.” «هیچ خط لوله جادویی وجود ندارد که برای تحویل نفت به جای دیگری در ایالات متحده به کالیفرنیا برود. اگر ما آن را در اینجا تولید نکنیم، به ابرتانکرهای کثیف رژیم های مستبدی مانند عربستان سعودی می رسد.

فشارهایی در سراسر کشور برای تشدید مقررات تولید فسیل وجود دارد. در ماه اکتبر، دپارتمان مدیریت انرژی زمین‌شناسی کالیفرنیا، تنظیم‌کننده نفت و گاز ایالت، ممنوعیت چاه‌های نفت و گاز جدید در فاصله 3200 فوتی (975 متری) مدارس، خانه‌ها و بیمارستان‌ها را پیشنهاد کرد.

اگر این قوانین پیشنهادی به سیاست عمومی تبدیل شوند، چاه‌های موجود باید کنترل آلودگی جدید را معرفی کنند، نه اینکه بسته شوند. با این حال، اقدام پیش روی شورای شهرداری لس آنجلس حفاری نفت و گاز را به طور کامل حذف خواهد کرد.

خاویر مارتینز که در سه بلوک دورتر از میدان نفتی آلن کو انرژی زندگی می کند، از تلاش های فرماندار گاوین نیوسام و دیگران برای حذف تدریجی و ممنوعیت تولید نفت و گاز تحسین کرد.

مارتینز گفت: زمانی که سایت آلن کو انرژی فعال بود، دود ناشی از فریادهای پمپاژ خیابان‌های مجاور «بوی بسیار بدی می‌دهد، … شبیه چیزی که سوخته است»، و افزود که او و همسایگان از تحریک بینی شکایت می‌کنند. «مشکل اینجا این است که بر سلامت مردم تأثیر می گذارد و مردم در نزدیکی چاه زندگی می کنند.

وکلای AllenCo Energy می گویند که آنها معتقد نیستند که چاه ها باعث ایجاد مشکلات بهداشتی برای ساکنان شده است. کارمن تروتانیک، یکی از وکلای این شرکت گفت: «از سال 2013 یک گالن روغن از این سایت بیرون نیامده است، اما همسایگان از سردرد و خونریزی بینی شکایت دارند. “من فکر می کنم ممکن است دلیل دیگری برای آنچه در آنجا اتفاق می افتد وجود داشته باشد.”

برای آینده بدون چاه بجنگید

با این حال، طرفداران توقف تدریجی حفاری نفت در لس آنجلس می گویند که ساکنان نمی خواهند در نزدیکی چاه ها زندگی کنند.

دیاز گفت که در تلاش است تصمیم بگیرد که آیا خانه دوران کودکی خود را بفروشد و نقل مکان کند. او گفت که اگر شهر حفاری برای نفت و گاز را متوقف کند، “شگفت انگیز” خواهد بود و اشاره کرد که این محله قبلا طعم زندگی بدون چاه های نفت را چشیده است.

چاه های آلن کو انرژی از زمانی که بازرسان آژانس حفاظت از محیط زیست در سال 2013 با بخارات موجود در این ملک بیمار شدند، از کار افتاده است. دیاز گفت هوا بهتر شده، سرفه اش قطع شده و حس چشایی اش برگشته است. وکلای AllenCo Energy گفتند که دیگر علاقه ای به استخراج نفت از این سایت ندارند.

علیرغم تعطیلی، یک مطالعه USC نشان داد که مردم در محله‌های نزدیک چاه‌های نفت اثرات منفی بر سلامتی خود را در اوایل سال 2019 گزارش کرده‌اند. و شهر در سال 2020 علیه این شرکت به اتهام ناتوانی در رها کردن درست چاه‌ها به درستی اقدام کرد. وکلای AllenCo Energy می گویند شهر و اسقف نشینی کاتولیک لس آنجلس که مالک زمین است، مسئول بستن صحیح سایت هستند.

مقامات شهر می گویند که تاسیسات نفت و گاز لس آنجلس احتمالاً به سالها اصلاح نیاز دارند تا از آلودگی جامعه جلوگیری شود. و اگرچه تنها چند صد شغل به سایت‌ها پیوند داده شده‌اند، افرادی مانند دیاز، یک سازمان‌دهنده سابق نیروی کار، می‌خواهند این مشاغل جایگزین شوند.

دیاز گفت: “من واقعاً معتقدم که اگر آنها تحصیلات انتقالی بگیرند، شغلی پیدا خواهند کرد.” و در حالی که او نگران افزایش قیمت بنزین پس از ممنوعیت بود، گفت که این یک ناراحتی موقت است.

او گفت: “ما باید استفاده از سوخت های فسیلی را متوقف کنیم. ما به زمین آسیب می زنیم.” ما باید امروز را فدای فرزندان فردا کنیم.»


شهرستان لس آنجلس به حذف تدریجی حفاری نفت و گاز رأی داده است


© 2022 آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب را نمی توان بدون اجازه منتشر کرد، پخش کرد، بازنویسی کرد یا توزیع کرد.

نقل قول: لس آنجلس تعطیلی تدریجی حفاری نفت و گاز را تخمین می زند (2022، 21 ژانویه)، استخراج شده در 21 ژانویه 2022 از https://phys.org/news/2022-01-los-angeles-phasing-oil -gas.html

این برگه یا سند یا نوشته تحت پوشش قانون کپی رایت است. به جز هرگونه معامله منصفانه به منظور تحقیق یا مطالعه خصوصی، هیچ بخشی بدون اجازه کتبی قابل تکثیر نیست. محتوا فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه شده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagrabuy stripe accountsınırsız escort kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü