واقعا از خرید با این قیمت راضیم – از وزنش شروع میکنم : شاید وزنش نسبت به خیلی پاور بانک ها زیاد باشه ولی من به شخصه وقتی توی دستم گرفتمش حس رضایت خاصی پیدا کردم ؛ خلاصه کلام وزنش توی ذوق نمیزنه اصلاااا… اگر کابلش بلند بود میشد حتی زمانی که مثلا پاوربانکو توی کیف گذاشتی ازش استفاده کنی که البته من از کابل شارژر گوشی خودم دارم استفاده میکنم زمان شارژ گوشیم (برای شارژ خود دستگاه از کابل خودش استفاده میکنم) و هیچ مشکلی ندارم باهاش همه چیز اوکیه. من خریدمش ازش راضیم به این زودیا شارژش تموم نمیشه فقط یه خرده سنگینه ولی خب میارزه.

پاور بانک جاسوسی و اما مسئله مهم به اسم توان خروجی: خوشبختانه هم حالت Qc3 و هم Pd رو ساپورت میکنه که واقعا فوق العاست، بخصوص pdکه برای اولین بار بود استفاده میکنم ازش و از Qcخیلی بهتر عمل کرد، توان های خروجی در حالات مختلفش رو با برنامه ampere بررسی کردم، نسبت به پاور های مشابه اگر بهتر نبود و آمپر خروجیش بیشتر نباشه(که هست)به هیچ عنوان کمتر نیست! عموما برد پاور بانک شیائومی بدون نمایشگر میباشد. اغلب با توجه به اندازه ظرفیت و نوع برند، قیمت پاوربانک دستخوش نوسانات میگردد دارا بودن پاوربانک از امتیازاتی همچون شارژ شدن توسط خورشید یا استارتر ماشین، بر بالا رفتن قیمت پاور بانک تاثیر می گذارد.

کیفیت ساخت:از ده به کیفیت ساختش۹میدم،کیفیت ساخت خوبی داره و وقتی تو دست میگیری حس خوبی به آدم منتقل میکنه،وزنش نسبت به حجمش مناسبه،شاید برا کسایی که تاحالا از پاور بانک های ظرفیت بالا استفاده نکردند ویکم سنگین به نظر بیاد ولی برای من که راضی کننده بود. همراهش یه کابلPd هم بود که هر چند زیاد باکیفیت نیست ولی خیلی جاها بکار میاد در کل اگر ظرفیتش براتون زیاد نیست و به ظرفیتهای پایینتر راضی نمیشید، و از طرفی نیاز به خروجی بیشتر از۱۸وات ندارید به نظرم کاملا مورد مناسبیه برا خرید… وقتی دستم رسید 80% شارژ داشت و من توی چند دقیقه با Fast Charge به 100% رسوند و قدرتشو بهم ثابت کرد… نمایشگر ساده دیجیتالی داره که زمانی که درحال شارژ کردن پاوربانک باشید عدد یکان شارژ به حالت چشمک زن در میاد ولی توی شارژ کردن گوشی یا هر وسیله ای فقط درصد ظرفیت باقی مانده پاوربانک را نشون میده.

پاور بانک لپ تاپ ایسوس
درکل از خریدش راضیم، گوشیمو تو نیم ساعت حداقل شصت درصد شارژ میکنه، تکنولوژی شارژ هوشمند داره میتونید هر چیزی که شارژ میخواد بهش وصل کنید خودش آمپرشو کم یا زیاد میکنه تا دستگاهتون آسیب نبینه. نمایشگر دقیق داره همزمان میتونید از خروجی هاش استفاده کنید… دو پورت USB خروجی و یک درگاه USB تایپ C که هم ورودی است و هم خروجی، دارد؛ پورت USB تایپ سی آن قابلیت پاور بانک آیفون 7 PD نیز دارد. این منبع تغذیه همچنین برای گجتهای کوچک مانند ساعتهای هوشمند یا ایربادزهای بلوتوثی که برای شارژ با برخی از پاوربانکها مشکل دارند، دارای حالت کمجریان نیز هست. این پاوربانک گوشیهای با باتری کوچکتر مانند آیفون SE (ظرفیت 1821 میلی آمپرساعت) را حتی میتواند بیش از 10 بار شارژ کند. پس اینکه شما به یک فروشگاه بروید و پاوربانکی با بالاترین ظرفیت و بیشترین قیمت را بخرید به معنای انتخاب درست پاوربانک نیست و ممکن است بعد از مدت کوتاهی به این نتیجه برسید که انتخابتان اشتباه بوده است.