طوفان قدرتمند فیلیپین را درنوردید، نزدیک به 100000 نفر تخلیه شدند

[ad_1]

در این عکس که توسط گارد ساحلی فیلیپین ارائه شده است، امدادگران به ساکنان کمک می کنند تا در روز پنج شنبه، 16 دسامبر 2021، از یک پل عبور کنند و آنها را به زمین های بالاتر در شهر توبای، آگوسان دل نورته، جنوب فیلیپین منتقل کنند. ده ها هزار نفر تخلیه شدند. به گفته مقامات فیلیپین، همزمان با نزدیک شدن طوفان پارادایس به روز پنجشنبه، در مکانی امن در جنوب و مرکز فیلیپین، مقامات گفتند که مقامات به مردم هشدار دادند که پس از گزارش اولین عفونت های ناشی از سویه omcron ویروس کرونا در این کشور از تجمع خودداری کنند. اعتبار: گارد ساحلی فیلیپین از طریق AP

به گفته مقامات، یک طوفان قدرتمند روز پنجشنبه جنوب شرقی فیلیپین را درنوردید و به استان های جزیره ای منفجر شد، جایی که نزدیک به 100,000 نفر از مناطق پرخطر که ممکن است توسط سیل ناگهانی، رانش زمین و امواج جزر و مدی ویران شوند، تخلیه شده اند.

پیش‌بینی‌ها می‌گویند طوفان پارادایس که بادهای 185 کیلومتری (115 مایل) در ساعت و تندبادها تا 230 کیلومتر در ساعت (143 مایل در ساعت) طول کشید، از اقیانوس آرام به جزایر سیارگائو می‌وزید. هنوز گزارشی مبنی بر تلفات یا خسارات عمده گزارش نشده است، اما نیروهای امدادی ارتش و گارد ساحلی در حال کمک به ساکنان مسدود شده توسط آب های بالا هستند.

مقامات واکنش در بلایا گفتند که حدود 10,000 روستا در مسیر پیش بینی شده طوفان قرار دارند که 400 کیلومتر (248 مایل) بارندگی دارد و یکی از قوی ترین روستاهایی است که امسال کشور را درنوردیده است.

گارد ساحلی فیلیپین اعلام کرد که تمامی کشتی‌ها را متوقف کرده و نزدیک به 4000 مسافر و کارگر در کشتی‌ها و کشتی‌های باری را در ده‌ها بندر جنوبی و مرکزی مسدود کرده است. چندین رشته عمدتاً داخلی لغو شده و مدارس و مشاغل در آسیب پذیرترین مناطق بسته شده اند.

آژانس دولتی واکنش در بلایای طبیعی اعلام کرد که بیش از 98000 نفر به مکان امن منتقل شده اند. تجمع در مراکز تخلیه، تلاش‌ها برای ایمن نگه‌داشتن مردم را پس از کشف اولین عفونت‌های کشور ناشی از نوع omcron ویروس کرونا، پیچیده‌تر کرده است. افزایش واکسیناسیون نیز در استان هایی که احتمال آب و هوای طوفانی وجود دارد، متوقف شده است.

طوفان قدرتمند فیلیپین را درنوردید، نزدیک به 100000 نفر تخلیه شدند

در این عکس که توسط گارد ساحلی فیلیپین ارائه شده است، یک امدادگر به دختری کمک می کند که در حال عبور از سیل ناشی از طوفان پارادایس در Cagayan de Oro، جنوب فیلیپین در روز پنج شنبه، 16 دسامبر 2021. ده ها هزار نفر برای تخلیه تخلیه شده اند. به گفته مقامات، با نزدیک شدن طوفان پارادایس به مردم فیلیپین در جنوب و مرکز فیلیپین، پس از گزارش اولین عفونت‌های ناشی از سویه omcron ویروس در این کشور، مقامات به مردم هشدار دادند که از تجمع جمعیت خودداری کنند. اعتبار: گارد ساحلی فیلیپین از طریق AP

فیلیپین یکی از بدترین کشورهایی است که در آسیای جنوب شرقی تحت تأثیر این بیماری همه گیر قرار گرفته است، با بیش از 2.8 میلیون عفونت تایید شده و بیش از 50000 مرگ و میر. محدودیت‌های قرنطینه کاهش یافته و کسب‌وکارهای بیشتری در هفته‌های اخیر پس از تشدید کمپین واکسیناسیون که به کاهش عفونت‌ها از بیش از ۲۶۰۰۰ در سپتامبر به چند صد نفر کمک کرد، اجازه بازگشایی داده‌اند. با این حال، کشف موارد Omicron در این هفته نگرانی‌هایی را برانگیخته است و دولت مجدداً از مردم خواسته است تا از تجمع خودداری کنند و فوراً واکسینه شوند.

بن اواردون، فرماندار استان سامر شرقی گفته است که واکسیناسیون را در منطقه نزدیک به نیم میلیون نفری خود به دلیل طوفان متوقف کرده است. بیش از 70 درصد از روستاییان این استان حداقل یک بار تزریق کرده اند و اواردون ابراز نگرانی کرده است که برخی از واکسن های ذخیره شده در شرق سامر تا چند ماه دیگر منقضی می شود.

او گفت که ازدحام بیش از حد در تعداد محدودی از مراکز تخلیه در استان وی که بیش از 32000 نفر به مکان امن منتقل شده اند، اجتناب ناپذیر است.

 • طوفان قدرتمند فیلیپین را درنوردید، نزدیک به 100000 نفر تخلیه شدند

  در این عکس که توسط گارد ساحلی فیلیپین ارائه شده است، امدادگران ساکنی را در خیابان سیل‌زده ناشی از طوفان پارادایس در حالی که در روز پنج‌شنبه، 16 دسامبر 2021 به مناطق بالاتر در شهر کاگایان د اورو، در جنوب فیلیپین تخلیه می‌شوند، حمل کردند. ده‌ها هزار نفر مقامات اعلام کردند که با نزدیک شدن طوفان پارادایس به مردم فیلیپین در جنوب و مرکز فیلیپین به امن منتقل شدند، زیرا مقامات به مردم هشدار دادند که پس از گزارش اولین عفونت ناشی از سویه ویروس کرونا در این کشور از تجمع خودداری کنند. اعتبار: گارد ساحلی فیلیپین از طریق AP

 • طوفان قدرتمند فیلیپین را درنوردید، نزدیک به 100000 نفر تخلیه شدند

  در این عکس ارائه شده توسط گارد ساحلی فیلیپین، ساکنان در حال عبور از سیل ناشی از طوفان پارادایس هستند که در روز پنجشنبه، 16 دسامبر 2021 به مناطق مرتفع در شهر کاگایان د اورو، در جنوب فیلیپین تخلیه می شوند. ده ها هزار نفر به گفته مقامات فیلیپین، همزمان با نزدیک شدن طوفان پارادایس به مردم فیلیپین، در مکانی امن در جنوب و مرکز فیلیپین تخلیه شد، زیرا مقامات به مردم هشدار دادند که پس از گزارش اولین موارد عفونت ناشی از سویه Omicron ویروس کرونا در این کشور، از تجمع خودداری کنند. اعتبار: گارد ساحلی فیلیپین از طریق AP

 • طوفان قدرتمند فیلیپین را درنوردید، نزدیک به 100000 نفر تخلیه شدند

  در این عکس که توسط گارد ساحلی فیلیپین ارائه شده است، ساکنان در حال رانندگی با یک قایق در سیل ناشی از طوفان پارادایس هستند که در روز پنجشنبه، 16 دسامبر 2021 به مناطق مرتفع در شهر کاگایان د اورو، در جنوب فیلیپین تخلیه می‌شوند. ده‌ها هزار نفر به گفته مقامات فیلیپین، با نزدیک شدن طوفان رای به روز پنجشنبه، در حالی که مقامات به مردم هشدار دادند که پس از گزارش اولین عفونت ناشی از سویه omcron ویروس کرونا در این کشور، از تجمع مردم خودداری کنند، مردم را به ایمن در جنوب و مرکز فیلیپین منتقل کردند. اعتبار: گارد ساحلی فیلیپین از طریق AP

 • طوفان قدرتمند فیلیپین را درنوردید، نزدیک به 100000 نفر تخلیه شدند

  تخلیه‌شدگان در روز پنجشنبه، 16 دسامبر 2021 به مجتمع ورزشی سیارگائو در داپا، جزیره سیارگائو، استان سوریگائو دل نورته، فیلیپین جنوبی می‌رسند. با نزدیک شدن طوفان رای، ده‌ها هزار نفر در جنوب و مرکز فیلیپین به محل امن منتقل شده‌اند. به گفته مقامات، لحظه‌ای که مقامات به مردم هشدار دادند که پس از گزارش اولین عفونت‌های کشور ناشی از سویه Omicron ویروس کرونا، از تجمع خودداری کنند. اعتبار: AP Photo

 • طوفان قدرتمند فیلیپین را درنوردید، نزدیک به 100000 نفر تخلیه شدند

  با وزش بادهای شدید در شهر داپا، سیارگائو، استان سوریگائو دل نورته، جنوب فیلیپین در روز پنج‌شنبه، 16 دسامبر 2021، افراد طوفانی پنهان شده‌اند. ده‌ها هزار نفر با نزدیک شدن طوفان در جنوب و مرکز فیلیپین به محل امن منتقل شده‌اند. به گفته مقامات، زمانی که مقامات به مردم هشدار می‌دادند که پس از گزارش اولین عفونت‌های کشور ناشی از سویه Omicron ویروس کرونا، از تجمع خودداری کنند. اعتبار: AP Photo

اواردون به آسوشیتدپرس گفت: حفظ فاصله اجتماعی غیرممکن است، واقعاً دشوار خواهد بود. “کاری که ما انجام می دهیم این است که افراد تخلیه شده را در خانواده ها گروه بندی می کنیم. ما افراد مختلف را برای احتیاط در یک مکان مخلوط نمی کنیم.”

سالانه حدود 20 طوفان و طوفان فیلیپین را درنوردیده است. این مجمع الجزایر همچنین در منطقه فعال لرزه ای منطقه آتش اقیانوس آرام واقع شده است و آن را به یکی از مستعدترین کشورهای جهان تبدیل کرده است.


1 کشته، 100000 آواره در اثر طوفان در نزدیکی فیلیپین


© 2021 آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب را نمی توان بدون اجازه منتشر کرد، پخش کرد، بازنویسی کرد یا توزیع کرد.

نقل قول: یک طوفان قدرتمند فیلیپین را درنوردید، نزدیک به 100000 نفر تخلیه شدند (2021، 16 دسامبر)، در 16 دسامبر 2021 از https://phys.org/news/2021-12-powerful-typhoon-philippines-evacuated.html بازیابی شده است.

این برگه یا سند یا نوشته تحت پوشش قانون کپی رایت است. به جز هرگونه معامله منصفانه به منظور تحقیق یا مطالعه خصوصی، هیچ بخشی بدون اجازه کتبی قابل تکثیر نیست. محتوا فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه شده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin betroad girişElektronik sigaraturkuaz korsan taksi