زباله‌ها و مواد قابل بازیافت در حالی که Omicron آسیب می‌زند جمع می‌شوند

[ad_1]

زباله‌ها برای جمع‌آوری در فیلادلفیا، پنجشنبه، 13 ژانویه 2022 جمع‌آوری می‌شوند. نسخه omicron آنقدر بسیاری از امدادگران در ایالات متحده را منزجر کرده است که جمع‌آوری زباله در فیلادلفیا و سایر شهرها به تأخیر افتاده یا متوقف شده است. اعتبار: AP Photo / مت رورک

نسخه omicron آنقدر بسیاری از کارکنان بهداشتی در ایالات متحده را منزجر می کند که برخی از شهرها مجبور شده اند جمع آوری زباله یا بازیافت را کند یا متوقف کنند، و باعث خشم ساکنان شد که از اینکه دولت ها نمی توانند این اساسی ترین عملکرد را انجام دهند، شوکه شده اند.

این تأخیر باعث شده است سطل‌های بازیافت پر از جعبه‌های هدیه کریسمس و کاغذ بسته‌بندی در امتداد حاشیه‌های نشویل محو شوند، کیسه‌های زباله در خیابان‌های فیلادلفیا انباشته شوند و زباله‌های جمع‌نشده حیاط – علف‌های بریده شده، برگ‌ها، شاخه‌ها – در آتلانتا مسدود شوند.

مادلین روبین که در جکسونویل فلوریدا زندگی می‌کند، گفت: “این فقط حیف است.”

او گفت: «می‌دانی که اگر بخواهند می‌توانند پولی برای این کار پیدا کنند. “اگر تجارتی بود که می خواست وارد اینجا شود، پول را دور می انداختند تا این اتفاق بیفتد.”

شهرها از جمله آتلانتا، نشویل و لوئیزویل آنقدر محدود هستند که به طور موقت جمع آوری وسایلی مانند بطری های قابل بازیافت، قوطی ها، کاغذ و پلاستیک، زباله های حیاط، یا زباله های بزرگ را متوقف کرده اند تا روی چیزهای درشت تر و بدبو تمرکز کنند. تأخیر بیش از آن برای ساکنان آزاردهنده است و مشکلاتی مانند گرفتگی ناودان های باران و مسدود شدن پیاده روها را ایجاد می کند.

فردی اوکانل، عضو شورای شهر نشویل، زمانی که قبل از کریسمس خبر توقف بازیافت را در شهر دریافت کرد، به همان اندازه که رای دهندگان خود متعجب شد.

زباله‌ها و مواد قابل بازیافت در حالی که Omicron آسیب می‌زند جمع می‌شوند

کارکنان بهداشت شهرداری زباله‌ها را در فیلادلفیا جمع‌آوری می‌کنند، پنجشنبه، 13 ژانویه 2022. نسخه omicron آنقدر پرستاران در ایالات متحده را منزجر می‌کند که جمع‌آوری زباله در فیلادلفیا و سایر شهرها به تأخیر افتاده یا متوقف شده است. اعتبار: AP Photo / مت رورک

او گفت: «از اینکه هیچ برنامه جایگزین یا پشتیبان وجود ندارد، حیرت زده بودم. «هیچ خط تلفنی برای افراد با تحرک کم یا دسترسی قابل اعتماد به خودرو وجود ندارد» تا مواد قابل بازیافت خود را به یک نقطه فرود مرکزی منتقل کنند.

او افزود: «احساس می‌کنم که دولت شکست خورده است.

بحران زباله در واقع سومین بیماری همه گیر است. اولین مورد در بهار 2020 اتفاق افتاد، زمانی که COVID-19 در ایالات متحده رایج شد. با افزایش گزینه دلتا در تابستان، مشکلات دوباره به وجود آمدند.

انجمن زباله های جامد آمریکای شمالی در ماه دسامبر به مقامات دولتی و شرکت های حمل زباله هشدار داد که “از هم اکنون برای کمبود کارکنان برنامه ریزی کنند.”

نوع بسیار مسری درست زمانی ظاهر شد که آمریکایی ها زباله های زیادی تولید می کردند – در طول تعطیلات کریسمس. دیوید بیدرمن، مدیر اجرایی انجمن، در این هفته گفت که این را با سطح نسبتاً پایین واکسیناسیون در میان کارکنان بهداشتی خط اول ترکیب کنید و به “طوفان عالی برای جمع آوری تاخیری” خواهید رسید.

زباله‌ها و مواد قابل بازیافت در حالی که Omicron آسیب می‌زند جمع می‌شوند

زباله ها در پیاده رو در فیلادلفیا، پنجشنبه، 13 ژانویه 2022، ایستاده اند. نسخه omicron آنقدر بسیاری از امدادگران در ایالات متحده را منزجر می کند که جمع آوری زباله در فیلادلفیا و سایر شهرها به تأخیر افتاده یا متوقف شده است. اعتبار: AP Photo / مت رورک

بیدرمن گفت: در برخی جوامع، تا یک چهارم نیروی کار جمع آوری زباله بیمار نامیده می شود.

جمع آوری زباله یکی دیگر از بسیاری از خدمات اساسی است که توسط omicron مختل شده است. در ایالات متحده، معلمان، آتش نشانان، افسران پلیس و کارگران حمل و نقل در تعداد زیادی بیمار هستند.

لیلیانا بختیاری، عضو شورای شهر آتلانتا، گفت: “ما تماس ها، ایمیل ها، همه چیز دریافت می کنیم. مردم به طور قابل درک ناامید هستند.”

مقامات آتلانتا روز دوشنبه گفتند که به دلیل کمبود نیروی کار، زباله‌های بازیافت و حیاط خانه‌ها «تا جایی که کارکنان اجازه می‌دهند» جمع‌آوری خواهند شد.

لس آنجلس گفت تاخیر در جمع آوری مواد قابل بازیافت ممکن است در طول ماه ادامه یابد.

در لوئیزویل، کنتاکی، کارکنان بهداشتی در اوایل ژانویه جمع آوری زباله های حیاط را تا دستور دیگری متوقف کردند. ساکنان می توانند شاخه ها و قلمه ها را در مکان هایی که درختان کریسمس جمع می شوند بگذارند.

زباله‌ها و مواد قابل بازیافت در حالی که Omicron آسیب می‌زند جمع می‌شوند

یک کارمند بهداشت شهری در روز پنج‌شنبه، ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲، زباله‌ها را در فیلادلفیا جمع‌آوری می‌کند. گزینه omicron بسیاری از پرستاران آمریکایی را منزجر می‌کند که جمع‌آوری زباله در فیلادلفیا و سایر شهرها به تأخیر افتاده یا متوقف شده است. اعتبار: AP Photo / مت رورک

نیویورک که دارای بزرگترین سرویس بهداشتی شهری در جهان است، حدود 2000 نفر از 7000 کارگر خود را به دلیل آخرین دور ویروس کرونا ترک کرده است، اما بقیه ساعات طولانی برای پاکسازی این تجمع کار می کنند. این شهر هیچ خدماتی را متوقف نکرده است.

هری نسپلی، رئیس اتحادیه محلی به نمایندگی از کارکنان بهداشتی شهر، گفت که برخی از آنها پس از قرنطینه به کشور بازمی‌گردند، در حالی که آزمایش برخی دیگر برای ویروس مثبت بوده است: “در حال حاضر در چرخش است.”

به گفته کارلتون ویلیامز، کمیسر خیابان، در فیلادلفیا، که گاهی به دلیل وضعیت خیابان ها فیلادلفیا نیز نامیده می شود، حدود 10 تا 15 درصد از 900 کارمند بهداشت هر روز رایگان هستند که منجر به تأخیر در جمع آوری زباله می شود.

او گفت: «وقتی مردم بیرون هستند، ما نمی‌توانیم آنها را برای جایگزینی استخدام کنیم. ما باید به آنها زمان بدهیم تا بهبود یابند.»

  • زباله‌ها و مواد قابل بازیافت در حالی که Omicron آسیب می‌زند جمع می‌شوند

    یک کارمند بهداشت شهری در روز پنج‌شنبه، ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲، زباله‌ها را در فیلادلفیا جمع‌آوری می‌کند. گزینه omicron بسیاری از پرستاران آمریکایی را منزجر می‌کند که جمع‌آوری زباله در فیلادلفیا و سایر شهرها به تأخیر افتاده یا متوقف شده است. اعتبار: AP Photo / مت رورک

  • زباله‌ها و مواد قابل بازیافت در حالی که Omicron آسیب می‌زند جمع می‌شوند

    زباله‌ها برای جمع‌آوری در فیلادلفیا، پنجشنبه، 13 ژانویه 2022 جمع‌آوری می‌شوند. نسخه omicron آنقدر بسیاری از امدادگران در ایالات متحده را منزجر کرده است که جمع‌آوری زباله در فیلادلفیا و سایر شهرها به تأخیر افتاده یا متوقف شده است. اعتبار: AP Photo / مت رورک

  • زباله‌ها و مواد قابل بازیافت در حالی که Omicron آسیب می‌زند جمع می‌شوند

    زنی از کنار زباله‌هایی که در حال جمع‌آوری در فیلادلفیا در روز پنجشنبه، 13 ژانویه 2022 است، می‌گذرد. ​​نسخه omicron آن‌قدر کارکنان بهداشتی را در ایالات متحده منزجر می‌کند که جمع‌آوری زباله در فیلادلفیا و سایر شهرها به تأخیر افتاده یا متوقف شده است. اعتبار: AP Photo / مت رورک

برای جلوگیری از انباشت زباله، برخی از شهرداری ها کارگران موقت استخدام می کنند یا با شرکت های حمل و نقل خصوصی قرارداد می بندند. برخی از آنها پاداش امضا یا عدم افزایش حقوق و دستمزد را پیشنهاد می کنند.

چاتانوگا، تنسی، حقوق اولیه رانندگان را بیش از 40 درصد افزایش داده است، از کمی بیش از 31500 دلار به 45000 دلار.

سخنگوی مری بت ایکارد گفت که این به شهر اجازه داد تا جمع آوری بازیافت را در ماه نوامبر پس از توقف آن در ژوئیه از سر بگیرد و با وجود پرش Omicron به پیکاپ های معمول ادامه دهد.


نظر: کمپوست باید در نیویورک اجباری باشد


© 2022 آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب را نمی توان بدون اجازه منتشر کرد، پخش کرد، بازنویسی کرد یا توزیع کرد.

نقل قول: زباله‌ها و مواد قابل بازیافت با از بین رفتن Omicron انباشته می‌شوند (2022، 14 ژانویه)، استخراج شده در 14 ژانویه 2022 از https://phys.org/news/2022-01-garbage-recyclables-pile-omicron-toll .html

این برگه یا سند یا نوشته تحت پوشش قانون کپی رایت است. به جز هرگونه معامله منصفانه به منظور تحقیق یا مطالعه خصوصی، هیچ بخشی بدون اجازه کتبی قابل تکثیر نیست. محتوا فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه شده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin betroad girişElektronik sigaraturkuaz korsan taksi