رژیم های آلوده به نشت گازوئیل تمیز می شوند، دندان ها تمیز می شوند

[ad_1]

در این عکس که توسط اداره حیات وحش و شیلات لوئیزیانا ارائه شده است، یک تمساح 6 فوتی در روز پنجشنبه، 13 ژانویه 2022، در یک مرکز توانبخشی حیات وحش که پس از ریختن 300000 گالن سوخت دیزل از یک خط لوله شکسته در نزدیکی Chalmette ایجاد شد، شسته شد. لا. تمساح در میان حداقل 78 نفری بود که پس از نشت 27 دسامبر 2021 نجات یافتند. حداقل 33 نفر در پناهگاه ملی حیات وحش Bayou Sauvage در نیواورلئان، حدود 10 مایلی از محل نشت پاکسازی و رهاسازی شدند. اعتبار: لورا کارور / وزارت حیات وحش و ماهیگیری لوئیزیانا از طریق AP

چند هفته پس از پارگی خط لوله که منجر به تخلیه 300000 گالن (1.1 میلیون لیتر) گازوئیل در منطقه تالاب نیواورلئان شد، بازپروران حیات وحش ده‌ها تمساح را ضد آلودگی می‌کنند، دندان‌های تیزشان را مسواک می‌زنند و پوست فلس‌دار آنها را می‌مالند.

بر اساس سوابق فدرال، دیزل در 27 دسامبر پس از شکسته شدن یک خط لوله که به شدت خورده شده بود، به منطقه خارج از حومه نیواورلئان در Chalmet ریخته شد.

از آن زمان تاکنون 78 تمساح نجات یافته و 33 تمساح تا روز جمعه در پناهگاه ملی حیات وحش در نیواورلئان و حدود 10 مایلی (10 مایلی) از محل نشت در سنت برنارد، لوئیزیانا پاکسازی و رهاسازی شده‌اند. طبیعت و شیلات می‌گویند. .

لورا کارور که هماهنگ کننده این بخش شد، گفت: تمیز کردن تمساح شش فوتی (2 متری) در روز پنجشنبه به هشت نفر نیاز داشت: چهار نگهدارنده، دو اسکرابر، یک مرد با شلنگ آبکشی آب گرم و یکی برای تعویض آب شستشو. نشت نفت در فوریه 2010، کمتر از سه ماه قبل از نشت نفت عظیم توسط BP از لوئیزیانا در خلیج فارس.

کارور گفت که تأثیر نشت گازوئیل در دسامبر بر حیات وحش در مقایسه با بیشتر نشت‌های لوئیزیانا بسیار زیاد است.

کارور گفت که احیای بسیاری از تمساح ها به طور همزمان برای ما “تازه” است.

او گفت که از یک تکه چوب سخت «تقریباً مانند یک دسته تمیزکننده واقعاً قدیمی» برای باز نگه داشتن آرواره تمساح در حالی که دندان‌هایش مالش می‌شد استفاده می‌شد.

رژیم های آلوده به نشت گازوئیل تمیز می شوند، دندان ها تمیز می شوند

این عکس که توسط دپارتمان حیات وحش و شیلات لوئیزیانا ارائه شده است، یک کاکل آمریکایی را نشان می دهد که در حال پرواز به پناهگاه ملی حیات وحش Bayou Sauvage در نیواورلئان در روز پنجشنبه، 13 ژانویه 2022، پس از پاکسازی سوخت دیزل از یک خط لوله شکسته در نزدیکی St. برنارد محله تنها سه پرنده از 23 پرنده ای که پس از نشت زنده پیدا شدند، زنده ماندند، اما 78 تمساح نجات یافته تا کنون به خوبی عمل می کنند و 33 از آنها تا صبح روز جمعه، 14 ژانویه 2022 در پناهگاه رها شدند. اعتبار: وزارت حیات وحش لوئیزیانا و شیلات از طریق AP

تمیز کردن دندان‌ها در پایان یک سری شستشوی بدن، با استفاده از غلظت‌های کم‌تر از مواد شوینده ظرفشویی Dawn انجام می‌شود. کارور گفت: “آنها به معنای واقعی کلمه دهان خود را با صابون می شویند. اما این تنها چیزی است که کار می کند.”

او گفت تقریباً کل نشت به دو دریاچه مصنوعی رفت و فقط حوضچه کوچکتر کاملاً با گازوئیل پوشانده شد.

بیشتر آن از دریاچه ها و پیمانکاران اپراتور Collins Pipeline Co استخراج می شود. گریگوری لنگلی، سخنگوی حفاظت از محیط زیست لوئیزیانا، روز جمعه گفت، کالینز، می سی سی پی، در حال کار بر روی طرح هایی برای مقابله با خاک های آلوده است.

طبق سوابق فدرال، Collins Pipeline، یک شرکت تابعه PBF Energy مستقر در نیوجرسی، از خوردگی در قسمت بیرونی خط لوله در محل نشت بازرسی در اکتبر 2020 آگاه بود. با این حال، پس از بازرسی دوم که نشان داد خوردگی آنقدر بد نیست که نیاز به توجه فوری داشته باشد، تعمیرات را به تاخیر انداخت. سوابق نشان می دهد که در زمان نشت، شرکت منتظر مجوزهای کار بود و قصد داشت اواخر این ماه شروع به کار کند.

داستین رینو، سخنگوی سازمان غیردولتی زیست محیطی Healthy Gulf گفت که ساحل خلیج فارس در معرض خطر دائمی نشت ناشی از خوردگی خطوط لوله نفت و گاز است.

او در ایمیلی گفت: «زمان آن رسیده است که رویکردی سیستماتیک برای بررسی آسیب‌پذیری زیرساخت‌های نفت و گاز خود در پیش بگیریم و روند تعمیر و حذف این سطل‌های زنگ‌زده را آغاز کنیم».

سوخت ریخته شده باعث مرگ حدود 2300 ماهی در دو گودال شد که زمانی برای کندن خاک برای ساخت و ساز استفاده می شد. کارور گفت که بیشتر آنها ماهی و طعمه ماهی بودند، همراه با مقداری شاد، گار، سانماهی و یک باس کوچک.

رژیم های آلوده به نشت گازوئیل تمیز می شوند، دندان ها تمیز می شوند

این عکس بدون تاریخ که توسط دپارتمان محیط زیست لوئیزیانا در روز چهارشنبه 12 ژانویه 2022 ارائه شده است، تمیز کردن محلی را نشان می دهد که بیش از 300000 گالن گازوئیل در 27 دسامبر 2021 در خارج از نیواورلئان ریخته شده است. بازرسی در اکتبر 2020 خوردگی خارجی را در قسمت 22 فوتی لوله در همان منطقه نشت نشان داد. اما اسناد نشان می‌دهد که تعمیر پس از بازرسی بعدی که نشان داد خوردگی آنقدر بد نبود که نیاز به کار فوری طبق مقررات فدرال داشته باشد، به تعویق افتاد. اعتبار: وزارت کیفیت محیطی لوئیزیانا از طریق AP

سوابق فدرال نشان می دهد که توپ های صوتی در این منطقه برای دور نگه داشتن پرندگان و حیوانات نصب شده است.

کارور گفت که اکثر تمساح ها در عرض دو هفته پس از نشت به داخل آورده شدند، اما هفت تمساح در این هفته نجات یافتند.

بیش از 100 حیوان مرده یافت شده شامل 39 مار، 32 پرنده و 9 قورباغه است.

کارور گفت، اگرچه 23 پرنده زنده پیدا شد، اما تنها سه پرنده از ترکیب گازوئیل و هوای سرد جان سالم به در بردند. او گفت که دو نفر آزاد شده اند و سومی همچنان تحت درمان است.

کارور گفت که اداره سه تمساح به طول بیش از 8 فوت را معدوم کرد. او گفت که آنها در دیزل عمیق و “در شکل خشن” بودند.

کارور گفت که پرندگان و خزندگان کوچک‌تر تامپون‌ها را از دهانشان خارج می‌کنند، که اغلب در صورت گرفتن یا آوردن داخل آن‌ها انجام می‌شود.

سوابق فدرال نشان می دهد که کالینز در شب 27 دسامبر، ظرف یک ساعت پس از رفتن به سایت و نزدیک به 9 ساعت پس از تعطیلی خط لوله، به مقامات اطلاع داده است، زیرا مترها احتمال قطعی را نشان می دهند.

رژیم های آلوده به نشت گازوئیل تمیز می شوند، دندان ها تمیز می شوند

این عکس بدون تاریخ که توسط دپارتمان محیط زیست لوئیزیانا در روز چهارشنبه 12 ژانویه 2022 ارائه شده است، تمیز کردن محلی را نشان می دهد که بیش از 300000 گالن گازوئیل در 27 دسامبر 2021 در خارج از نیواورلئان ریخته شده است. بازرسی در اکتبر 2020 خوردگی خارجی را در قسمت 22 فوتی لوله در همان منطقه نشت نشان داد. اما اسناد نشان می‌دهد که تعمیر پس از بازرسی بعدی که نشان داد خوردگی آنقدر بد نبود که نیاز به کار فوری طبق مقررات فدرال داشته باشد، به تعویق افتاد. اعتبار: وزارت کیفیت محیطی لوئیزیانا از طریق AP

لنگلی در مورد اینکه آیا وزارت بر این باور است که تایم لپس یک مشکل است یا خیر، اظهار نظر نکرد و اشاره کرد که تحقیقات در حال انجام است.

او روز جمعه در ایمیلی نوشت: «پس از تکمیل تحقیقات، ممکن است از اداره اجرای قانون وزارتخانه پرسیده شود که آیا مقررات زیست محیطی نقض شده است یا خیر.

لنگلی گفت که دفتر هماهنگ کننده نشت نفت لوئیزیانا تحقیقات این ایالت را رهبری می کند. این دفتر بلافاصله به تماس برای اظهار نظر در روز جمعه پاسخ نداد.

تمساح هایی که در پناهگاه حیات وحش ملی Bayou Sauvage رها شده اند شامل 11 نوزاد با طول کمتر از 18 اینچ (46 سانتی متر) هستند.

کارور گفت که گیتورها باید منتظر نظافت خود بمانند تا زمانی که همه مواد غذایی آلوده از دستگاه گوارش آنها عبور کند.

اگرچه نوزادان، همه در کنار هم باز هستند، یک استخر کودکان مشترک دارند، اما هر کدام استخر مخصوص کودکان خود را دارند که با تخته سه لا محصور شده است.

کارور گفت: “ما دریافتیم که حصار طوفان واقعاً کار نمی کند زیرا تمساح های بزرگتر واقعاً دوست دارند بالا بروند.”


نشت نفت به طول یک کیلومتر در خلیج فارس به دنبال تحقیقات آیدا توسط گارد ساحلی


© 2022 آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب را نمی توان بدون اجازه منتشر کرد، پخش کرد، بازنویسی کرد یا توزیع کرد.

نقل قول: گیتورهای آلوده به نشت گازوئیل تمیز می شوند، دندان ها تمیز می شوند (2022، 15 ژانویه)، استخراج شده در 15 ژانویه 2022 از https://phys.org/news/2022-01-gators-fouled- diesel-teeth.html

این برگه یا سند یا نوشته تحت پوشش قانون کپی رایت است. به جز هرگونه معامله منصفانه به منظور تحقیق یا مطالعه خصوصی، هیچ بخشی بدون اجازه کتبی قابل تکثیر نیست. محتوا فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه شده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kameralı su kaçağı bulma