خودروهای فاقد معاینه فنی تا ۱۵ اردیبهشت جریمه نمیشوند

در عوض استفاده از منیوفیلد می توان از ای تی بی ( 4 تا تراته ) استفاده نمود که به وسیله آن برای هر سیلندر به صورت مجزا هوا مکش شده و تزریق می شود. که با اضافه کردن هدرز استیل، میتوانیم برای فضای هر سیلندر یک خروجی بگذاریم تا گازهای اضافی با سرعت بیشتری خارج شوند. در خودرو های استاندار به دلیل مسائل ایمنی و شرایط جاده ای هر کشور محدودیت سرعت اعمال میگردد. زمانیکه روتور با سرعت مـیدان دوار نمـیچرخد جریـان القا شده درون روتور زیـاد است، این جریـان زیـاد مـیدان مغناطیسی ایجاد مـیکند کـه با افزایش سرعت روتور سرعت آن را هرچه بیشتر بـه سرعت استاتور نزدیک مـیکند. به هر صورت باید گفت هدرزهای دست سازی که اغلب به وسیله مکانیک های سنتی یا برخی از صاحبین مغازه های اگزوز سازی ساخته می شوند به هیچ عنوان کارایی هدرزهای حرفه ای را که بر اساس اصول علمی شکل می گیرند را ندارند و استفاده از آن ها در بسیاری موارد،به افزایش مصرف سوخت منجر میشوند.یکی دیگر از مزایایی استفاده از هدرز ،تاثیر ناچیز آن بر صدای تولیدی پیشرانه و سیستم اگزوز است.به عبارت دیگر چنانچه خواستار تقویت پیشرانه خودروی خود و کاستن از میزان مصرف سوخت بدون ایجاد سر و صدای بیشتر هستید ، نصب هدرز یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود.در واقع بخش بسیار زیادی از صدای تولیدی پیشرانه توسط مجموعه اگزوز (لوله ها و منبع های اگزوز) منتشر میشود.

هدرز جک S5 منیفولد چدنی ، استاندارد پیشرانه معمولا به روش ریخته گری تولید می شود و به همین دلیل از سطح درونی ناصاف و زبری برخوردار می باشد که در روند خروج گاز های آلاینده از فضای احتراق اخلال ایجاد می کنند ، اما هدرز به روش خم کاری دقیق لوله ها شکل می گیرد و با ساختار یک نواخت و صیقلی خود ، موجب خروج آسان تر گاز های آلاینده ، تنفس بهتر پیشرانه ، افزایش قدرت و کاهش مصرف سوخت می شود ، البته میزان کاهش مصرف سوخت در ازای افزایش قدرت موتور چندان چشم گیر نمی باشد و از همین رو از هدرز غالبا به عنوان یک قطعه عملکرد و تیونینگ یاد خواهد شد . سایپا ساینا S به پیشرانه کم مصرف M15 مجهز است. بسته به مقدار بوست نیاز به شمع موتور با درجهی متفاوت دارید. اما با توجه به شکل-2، مشخص است که علاوه بر تفاوت در جنس، ساختمانی متفاوت بین این دو وجود دارد.

هدرز شورلت نوا انجام این پروژه در حدود ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان از جیبتان خالی میکند، ولی در عوض بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ اسببخار دریافت میکنید که بدون شک با اولین تختهگاز خواهید گفت “ارزشش را داشت”. پیچ ها باز میشن و دوباره سیستم قبلی به همراه کاتالیزور وصل میشه ، میرید معاینه فنی و بر میگردید دوباره عوض میکنید ! در خودروهای معمولی گازهای ناشی از احتراق از طریق منیفولد اگزوز (exhaust manifolds) به سمت منبع کاتالیزور هدایت می شوند، سپس به سمت انباره اگزوز یا صداخفه کن (muffler) رفته و درنهایت از مجموعه اگزوز خارج می شوند و به هوای اطراف دمیده می شوند. اگزوز ماشین شما فقط یک لوله طولانی نیست. برای همین شما با نصب هدرز تمام سیستم اگزوز قبلی ماشین رو هم میگیرید و چون با 8 تا پیچ این وسیله وصل میشه نگرانی نداره ! با این تغییر شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر این خودرو با ۱.۱ کاهش به زیر ۱۰ ثانیه خواهد رسید و اختلاف خود را با اتاق موتور TU5 بیشتر کرده و به شتاب پارس ELX نزدیک میکند.

فشار باد تایرها بر اساس استانداردهای خاصی تنظیم می شود که خودروسازان در دفترچه راهنمای خودرو آن را اعلام می کنند. تصویر بالا پژو ۲۰۶ TU5 شرکت دی پی را نشان میدهد که بالغ بر ۲۸۰ اسببخار قدرت دارد! چرا پژو ۲۰۶ ؟ ولاگ | یه پژو 206 با دور آیدل بی قرار! بنزین بی کیفیت کار ریمپ و داینوتیونینگ رو خیلی سخت تر و حساس تر می کنه، به همین دلیل اگه بنزین معمولی استفاده می کنید روی ماشینای های پرفورمنس، ریمپ و داینو تیونینگ قطعا براتون واجب میشه، مراقب ماشیناتون باشید چون بنزین فوق العاده بی کیفیتی داریم متاسفانه! را جداگانه حساب کنید. آیا تصادف داشته اید و ایربگ خودرو فعال شده است و باید برای خرید ایسیو ایربگ هزینه های بالایی پرداخت کنید ؟

هدرز گالوانیزه
اما برگ برنده این خودرو حتی نسبت به بسیاری از خودروهای امروزی دیفرانسیل 3 تکه عقب است. همچنین با توجه به گفته مقامات قضایی، افرادی که خودروهای سند در رهن را به صورت قراردادی در دفترخانه ها به اشخاص دیگر انتقال می دهند، این امکان را دارند تا در زمان آزاد شدن سند خودرو از انتقال مالکیت خودرو خودداری کنند. لیفت یعنی فاصله زمانی بازشدن سوپاپ ورودی تا لحظه بستهشدن سوپاپ خروجی که این عدد بهطور فابریک در اکثر خودروهای رایج بازار خودرو، 8 است که با تعویض میلسوپاپ فابریک با میلسوپاپ ریس، میتوان آن را به عدد 11 رساند.

هدرز پراید یورو ۲هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با هدرز پراید وب سایت خود باشید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıMobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme