خرید رمان انگلیسی اورجینال

به گزارش پولیتیکو ، خرید رمان انگلیسی اورجینال خاطرات مشاور مشاور امنیت ملی سابق ایالات متحده ، جان بولتون ، هفته گذشته به طور رسمی آغاز شد. در این کتاب ، بولتون درباره افشای سیاست های دولت ترامپ بسیار گسترده می نویسد. دولت بارها و بارها سعی کرده است از انتشار و خرید رمان انگلیسی اورجینال جلوگیری کند.

چند روز پیش ، دادگاه ایالات متحده درخواست ترامپ مبنی بر ممنوعیت انتشار خرید رمان انگلیسی اورجینال بولتون “این اتفاق در آن اتاق رخ داد” را رد كرد و اظهار داشت كه این كتاب مجوز انتشار در ایالات متحده را صادر كرده است.

قاضی رویس لامبرت از دادگاه منطقه ایالات متحده در واشنگتن گفت جان بولتون با كتاب خود در مورد امنیت ملی آمریكا قمار كرده و كشور خود را در معرض آسیب خرید رمان انگلیسی اورجینال قرار می دهد. با این حال ، او تصمیم گرفت كه دولت نمی تواند دادگاه را متقاعد كند كه ممنوعیت انتشار كتاب جلوی خسارات جبران ناپذیری را می گیرد.

بعد از این همه تلاش برای جلوگیری از انتشار کتاب و خرید رمان انگلیسی اورجینال بولتون و پخش آن در ایالات متحده ، به نظر می رسد بسیاری از مخالفان ترامپ برای جنجال با او اقدامی جالب انجام داده اند و این كتاب را به صورت رایگان در اینترنت عرضه كرده اند. خرید رمان انگلیسی اورجینال بولتون بصورت آنلاین به صورت نسخه پیگیری در دسترس است.

البته این اقدام احتمالی معترضین ترامپ توسط ناشر این کتاب ، سیمون اندرسوست ، مورد اعتراض قرار گرفته است. انتشارات دادگستری ایالات متحده برای پیگیری موضوع شکایت کرده است. آدام روتبرگ سخنگوی این نشریه اعتراض را “سرقت ادبی” خواند.

هفته گذشته کتاب بولتون در صدر پرفروش ترین خرید رمان انگلیسی اورجینال آمازون قرار گرفت. آسوشیتدپرس یکی از منابعی است که با انتشار استفاده از محتوای غیرقانونی کتاب به طور غیرقانونی متهم شده است.

دفتر خاطرات بولتون قرار بود در مارس سال جاری منتشر شود ، اما به دلیل شکایت کاخ سفید چند ماه به تعویق افتاد. کاخ سفید ادعا کرد که این کتاب اطلاعات طبقه بندی شده دولت را منتشر کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>