حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب خانگی دارای پشتوانه واردات مستقیم، مولودی کالا Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی تیم مولودی جنس با بیش از سه ده سال فعالیت فن ای در راستا لوازم خانگی، به این معنی که از سال 1370 درگیر به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی جنس در زمینه فروش اسباب و اثاث خانگی با دقت به استانداردها و نیاز مشتریان اهمیت بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم هم اکنون مولودی مال مفتخر هست که اهمیت دقت به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اثاثیه خانگی جمهوری اسلامی ایران باشد. در گفتگویی که اصلی مادح مولودی مدیریت ارشد این مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین تیم ملازم آوردیم:

  امید است که مشتریان همیشگی و سابق هم اهمیت حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی کالا به جهت مشتریان دیرین استعمال نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی مال میتوانید از نشانی ذیل به کارگیری نمایید:

  آدرس وبسایت قانونی تیم مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سال های قبلی به عنوان یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این شرکت عمل خود در راستا اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ اهمیت واردات محصولات اصلی میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از همان ابتدا بر همین اصل بوده می باشد که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید یک کالا اهمیت میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش است و نه هر کلایی دارای هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات حساس کیفیت و نیز ارزش مناسب و رقابتی میباشد عمل مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. ولی این تیم امیدوار می باشد که به کمک معبود و تلاش همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق این دارای غالب بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب رضایت مندی بیشتر مشتریانشان همت ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی حریف در قیمت محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن مغازه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اهمیت قیمت رقابتی و زیاد عالی به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک و پیوند زیر کلیک نمایید:

  آدرس وب تارنما مغازه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو مغازه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وب سایت مورد پسند برای بانوان و نوعروسان اختلال پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از نخست سرمایه خویش را بر تنظیم محصولات حساس کیفیت سازه نهاده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا کلیدی خدماتی گوناگون و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اهمیت نگاهی حساس و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود تعیین کند؛ مطمئن‌تر، اساسی کیفیت‌تر و اساسی ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

  در رابطه دارای وبسایت خانگی لند اهمیت رئیس فروش متشخص این تیم قوی و با کیفیت سخن کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع بسیار مضاعف همین وب سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، ولی پاسخ آقای هیمن عبداله پوری فراوان جالب و به اندازه بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و قدمی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و دارای مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و لوازم جانبی بر سر میز گفتمان نشستیم و اصلی متخصصین همین زمینه در جهت همکاری برای پشتیبانی و راهنمایی خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و بررسی محصولات وب سایت خانگی لند پیشنهاد میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وبسایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک وبسایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

  سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین گروه سایتهایی می باشد که تمرکز حساس آن‌ها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، این دکان در سال 1400 حساس فروش محصولات وب سایت آمازون در کشور ایران و کلیدی بها کاهش از این وبسایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به شکل جدی، کار خویش را در راستا محصولات ‘خانگی گجت و جانبی با میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف همین تیم فروش محصولات مهم کیفیت و با ارزش های مناسب و سرویس ها مختلفی از دیگر وبسایت ها می باشد. گروه پیشرومال کارایی بر ارسال محصولات در سرعت بالا ترین دوران و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید دارای خیال سهل وآسان تصویب سفارش نمائید.

  در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو فرآورده را در گوشه ای همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما چیره آمازون در محصولات همین وبسایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین وبسایت بزنید، ممکن است شما هم مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک وبسایت بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمین گزینه از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی ولی واجب به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به فعالیت شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را به جهت مشتریان فراهم می‌آورد که قیمت ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته دیدنی در گزینه لپ تاپ استوک ارزش آن است. میزان دارایی گزینه نیاز به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم دارایی آیتم نیاز برای خرید یک لپتاپ تازه دارای مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متمایز می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اهمیت این تیم در رابطه باشید و محصولات همین مغازه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید بدون نگرانی

  مسئله مهم در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی خیال مشتریان، مطلقا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استعمال مشخصی را برای اعضا در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در دوران استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را رجوع دیتا و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز می کنند و یا این که دستگاهی فارغ از نقص‌ احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. مهم دقت به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا تماشا نوع های محشر لپ تاپ استوک حتما به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول میتونیم همین چهار دکان رو اهمیت نیز مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل سعی کردیم بهترین ویژگی های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 مغازه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز دکان مهربانی میشناسید حتما معرفی کنید.

  نکات با در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از طرز اینترنت، عاملی حیاتی برای موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین نوع معاملات شک وتردید دارند چون نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان به وسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اهمیت یاری دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حال پیشرفت‌ میباشند و هر روز به جهت امنیت و راحتی بخش اعظم خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی جدید ابتکار عمل می‌شود. حیاتی وجودِ این، هنوز نیز بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از اینترنت شک دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته کلیدی که در خرید اینترنتی می بایست به آن دقت نمایید این هست که خرید کردن خود را از یک سایت معتبر و خوش سوابق انجام دهید. مطلقا نظرات اعضا در ارتباط اساسی ارآیه محصول و راضی بودن مشتریان را در لحاظ بگیرید.

  به همین نکته دقت کنید که برای پیدا کردن تارنما های اعتبار در نتیجه ها جستجو ممکن هست تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی نمایید وب سایت هایی که میشناسید را انتخاب کنید خیر لزوما تارنما هایی که در نتیجه ها ابتدایی google بالا آمده اند. در اسم وبسایت مراقب غلط املایی یا دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و بدون شک از درستی و صدق نشانی وب سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای با ssl اعتبار خرید کنید

  هرگز اصلی به کارگیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده است ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما همین آیتم را چطور متوجه شویم؟ سایتی که حیاتی SSL رمزگذاری شده هست نشانی اینترنتی آن اصلی HTTPS آغاز می شود نیکی صرفا حساس HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل ریز هم در آدرس بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار موقعیت تحت قرار دارااست که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به دسته مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. همین استاندارد تا جایی حساس است که google Chrome هر صفحه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های اخیر در داخل سرزمین شروع شده، ثبت و سوق‌دهی فروشگاه های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به فروشگاه های آنلاین دیتا می شود بهترین رویکرد به جهت تشخیص و شناسایی یک وب سایت دارای از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی دکان های آنلاین می توانند حیاتی تصویب اسم اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir خواهش ثبت اطلاعات و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همچنین تمامی فروشگاه های گزینه تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همراه یک یا این که تعدادی نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در سرانجام در صورتی که میخواهید از امنیت یک وب تارنما به طور کامل مطمئن گردید به اندازه هست به کاغذ به دست آوردن و کارهای اهمیت آرم اعتماد الکترونیکی در این وب وب سایت مراجعه کنید و کلیدی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما گزینه نظر اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استفاده می کنند. پس در همین ابتدا باید توجه داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی به کار گیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی دارای استعمال از پروتکل های امن SSL رابطه شما را حساس بانک آیتم نظر برقرار می کنند. به این ترتیب اگر به نوار آدرس وب سایت بانکی که از نحوه مغازه به آن متصل شده اید دقت کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را بازدید کنید. اگر برگه بانک مورد لحاظ حیاتی عبارت http هست هیچ زمان داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد نمودن داده ها کارتتان در ورقه بانک آیتم نظر، حتی اگر تمامی وضعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری کنید تا ضریب امنیتی کار شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی نظیر مدرسه های و کالج برای انجام خرید کردن اینترنتی به کارگیری نکنید.

  از مرورگر به روز به کارگیری کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای کهن و غیراستاندارد مانند internet اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای دیرین دیگر استفاده می‌کنند.

  توجه نمایید که چنانچه به سلامت داده ها خویش حساس می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت بر روی مرورگر خود ببینید، از آخری ورژن مرورگر مورد علاقه‌تان به کارگیری کنید. زیرا در اورجینال مرورگرها خود اصلی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که با کشف آنها نسخه‌ای نو جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی نسخه مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی به کار گیری کنید.

  از رمز دوم پویا استعمال کنید

  رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین موردها امنیتی به جهت خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی دارای روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در کشور فراوان گسترده شده و اکثری از کسانی که اطلاعات مقداری از روش‌های سارقان امروزی دارند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در حالت رمز اثبات شما برای خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به شیوه فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در درمقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای کلمه رمزی میباشد که می‌تواند تنها به جهت یک بار در تراکنش مورد استعمال قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ برهان شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در کشور است. به این خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در دستور فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حساس جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همگی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کار گیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های مستضعف رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و تنها بوسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همچنین اخذ رمز پویا از روش اس ام اس و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده به جهت ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز مهم هدف محاسبه و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر بانک برای اخذ راهنمایی و سرویس ها دارای ربط اهمیت رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها اخذ کنند. همچنین در رخ بروز مشکل، مشتریان می‌توانند این اهمیت را از طریق روابط‌عمومی رئیس شعب هر بانک پیگیری کنند. یا مهم مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از نحوه یکی از از بانک‌های مملکت اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید سطح پرداخت وجه را از روش کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و ساخت درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های با بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار دیتا و به محض وارد کردن اطلاعات بانکی، مبادرت به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد صفحه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور اقدام به گرفتن بخشی از پول کالا به عنوان پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و سپس انقطاع رابطه می‌کنند.

  در پایان گشوده نیز بایستی به این نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه معتبر را نمی اقتدار فقط دارای اعتنا به جايگاه آن در وب تارنما هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن میباشد یک صفحه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وبسایت مالامال زرق و برق اینترنتی اصلی هزاران مشاهده کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. با رعایت این نکات ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، اساسی توجه به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی تمایل زیاد متعددی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که اهمیت اعتنا به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از دنیا فرارو گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواقعی میباشد که می‌تواند برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما یاری کند و آگاهی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا ببرد تا در نهایت خرید کردن اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید کردن اینترنتی خوبتر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  فراوان

  ایندکسر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagrabuy stripe accountsınırsız escort kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü