جنوب خود را برای تهدید آخر هفته ناشی از برف و یخ ضعیف آماده می کند

[ad_1]

یکی از اعضای پاسخ از دپارتمان حمل و نقل جورجیا به مخزن مخزن آب نمک نگاه می کند که قبل از طوفان زمستانی در واحد تعمیر و نگهداری GDOT در روز جمعه، 14 ژانویه 2022، در پارک جنگلی، جورجیا در حال پر شدن است. یک طوفان زمستانی در حال حرکت به سمت جنوب است که می تواند تا یکشنبه بیشتر مناطق گرجستان را تحت تأثیر قرار دهد. اعتبار: AP Photo / برین اندرسون

پیش‌بینی‌های پیش‌بینی‌کنندگان از برف و یخ طاقت‌فرسا از جنوب تا گرجستان، بخش‌هایی از منطقه را در جمعه طوفانی با خریدارانی که در قفسه‌های فروشگاه‌های لوازم طوفان جستجو می‌کردند و خدمه جاده تلاش می‌کردند از تکرار تصادفات گذشته در زمستان جلوگیری کنند، فرستاد.

در ویرجینیا، جایی که طوفان برفی هزاران راننده را در اوایل ماه جاری در بزرگراه های شلوغ گرفتار کرد، فرماندار رالف نورتام وضعیت اضطراری اعلام کرد و از مردم خواست طوفان نزدیک را جدی بگیرند. برخی از قفسه های فروشگاه ها از اقلام اساسی از جمله نان و شیر در کارولینای شمالی محروم بودند.

کامیون ها در حال آماده شدن برای پاشیدن اسید در جاده ها برای جلوگیری از یخ زدگی در منطقه بودند، و تراویس واگلر گفت که حداقل برای دو زمستان چنین کاهشی را در فروشگاه سخت افزاری خود در آبویل، کارولینای جنوبی مشاهده نکرده است.

واگلر از Abbeville Hardware گفت: “ما هر آنچه را که انتظار دارید می فروشیم: سورتمه، نمک، بیل و هیزم.” در آنجا، پیش‌بینی‌کنندگان یک چهارم اینچ (۰.۶ سانتی‌متر) یا بیشتر یخ روی درختان و خطوط برق را پیش‌بینی می‌کنند که می‌تواند منجر به روزهای بدون برق شود.

واگلر گفت: «مردم نگران هستند.

هنری مک مستر، فرماندار کارولینای جنوبی، دستور اضطراری صادر کرد و گفت که ایالت احتمالاً اثرات طوفان بزرگ زمستانی یکشنبه را احساس خواهد کرد.

وی گفت: احتمال ایجاد شرایط بسیار خطرناک ناشی از تجمع یخ و برف وجود دارد که احتمالاً منجر به قطعی برق در سراسر کشور می شود.

جنوب خود را برای تهدید آخر هفته ناشی از برف و یخ ضعیف آماده می کند

هیل های مورد استفاده برای پر کردن آب نمک در نزدیکی سطل های ذخیره مخازن آب نمک قبل از طوفان زمستانی در واحد تعمیر و نگهداری GDOT در روز جمعه، 14 ژانویه 2022، در پارک جنگلی، جورجیا، دیده می شوند. یک طوفان زمستانی در حال حرکت به سمت جنوب است که می تواند تا یکشنبه بیشتر مناطق گرجستان را تحت تأثیر قرار دهد. اعتبار: AP Photo / برین اندرسون

سرویس ملی هواشناسی اعلام کرد 2 اینچ (5 سانتی متر) تا 5 اینچ (12.7 سانتی متر) برف ممکن است از شنبه شب تا یکشنبه تا جنوب شمال شرق گرجستان ببارد و قطعی برق و مشکلات سفر بدتر خواهد شد. بیش از پوشش اضافی یخ و باد با تندباد تا 35 مایل در ساعت (56 کیلومتر در ساعت). تجمع برف در بالاترین ارتفاعات می تواند به 8 اینچ (20 سانتی متر) برسد.

طوفان پس از غرق شدن در جنوب شرقی در آخر هفته، به حدی شدید بود که انتظار می رفت با بارش برف، باران و باران در اطراف ساحل پرجمعیت شرقی، به سمت شمال شرقی حرکت کند.

در جورجیا، برایان کمپ، فرماندار جورجیا گفت که ایالت در حال آماده سازی “به طور کامل” برای انفجار است. او اواخر روز جمعه وضعیت اضطراری اعلام کرد و گفت کانون نگرانی شمال گرجستان درست بالای مسیر شرقی-غربی بین ایالتی 20 است.

بیایید امیدوار باشیم که طوفان به عملکرد ناکافی دست یابد، اما ممکن است از آن فراتر رود. ما فقط نمی دانیم، “او گفت.

به گفته کارشناسان پیش‌بینی، بخش‌هایی از تنسی می‌تواند تا 6 اینچ (15 سانتی‌متر) برف داشته باشد و شمال می‌سی‌سی‌پی و منطقه دره تنسی آلاباما ممکن است بارش‌های خفیف برف داشته باشند. با پیش بینی دمای پایین برای دهه 1920 در یک منطقه وسیع، هر بارندگی می تواند یخ بزند و رانندگی را دشوار کند.

جنوب خود را برای تهدید آخر هفته ناشی از برف و یخ ضعیف آماده می کند

یک تراکتور در روز جمعه، ۱۴ ژانویه ۲۰۲۲، در پارک جنگلی، جورجیا، روبروی توده‌ای از نمک می‌نشیند که برای تهیه آب نمک استفاده می‌شود تا به پاکسازی جاده از یخ و برف قبل از طوفان زمستانی در محل اداره تعمیر و نگهداری GDOT در روز جمعه، ۱۴ ژانویه ۲۰۲۲، در پارک جنگلی، جورجیا کمک کند. در حال حرکت به سمت جنوب، که می تواند تا یکشنبه بیشتر مناطق گرجستان را تحت تاثیر قرار دهد. اعتبار: AP Photo / برین اندرسون

روز جمعه، یک طوفان سریع برف سنگینی را به بسیاری از مناطق غرب میانه آورد، جایی که شرایط سفر بدتر شد و ده‌ها مدرسه تعطیل شدند یا به آموزش آنلاین روی آوردند.

طوفان زمستانی از شمال متروی آتلانتا تا آرکانزاس در غرب و پنسیلوانیا در شمال امتداد دارد و بخش‌هایی از 10 ایالت از جمله کنتاکی، اوهایو و ویرجینیای غربی را در بر می‌گیرد. مشکلات سفر می تواند به متروی آتلانتا نیز سرایت کند، جایی که حدود 2 اینچ (5 سانتی متر) برف باعث توقف ترافیک در سال 2014 شد، رویدادی که هنوز به عنوان “Snowmaggedon” شناخته می شود.

در Dawsonville Hardware، در حدود 60 مایلی (97 کیلومتری) شمال آتلانتا، مالک دوایت گیلند گفت که تا ظهر روز جمعه از بخاری خارج شده و تنها پنج کیسه نمک و شن برایش باقی مانده است.

او گفت: «فکر می‌کنم همه‌گیری مردم را بیش از حد معمول مضطرب کرده است.

رندی بریتون، سخنگوی شهر وینستون-سالم، کارولینای شمالی، مجبور شد برای کمک به درمان جاده‌ها قبل از طوفان، کارگرانی را از بخش‌های دیگر استخدام کند، زیرا کووید-19 باعث کمبود کارگر شده است. او گفت که حتی داوطلبان برای کمک داوطلب شده اند، زیرا شهر برنامه آماده سازی زمستانی خود را سخت تر می کند.

  • جنوب خود را برای تهدید آخر هفته ناشی از برف و یخ ضعیف آماده می کند

    پاسخی از طرف وزارت حمل و نقل جورجیا، قبل از طوفان زمستانی در واحد تعمیر و نگهداری GDOT در روز جمعه، 14 ژانویه 2022، در پارک جنگلی، جورجیا، اهرمی را روی یک کامیون آب نمک می کشد. یک طوفان زمستانی در حال حرکت به سمت جنوب است که می تواند تا یکشنبه بیشتر مناطق گرجستان را تحت تأثیر قرار دهد. اعتبار: AP Photo / برین اندرسون

  • جنوب خود را برای تهدید آخر هفته ناشی از برف و یخ ضعیف آماده می کند

    مخزن آب نمک وزارت حمل و نقل جورجیا قبل از طوفان زمستانی در واحد تعمیر و نگهداری GDOT در روز جمعه، 14 ژانویه 2022، در پارک جنگلی، جورجیا، بالای یک کامیون دیده می شود. یک طوفان زمستانی در حال حرکت به سمت جنوب است که می تواند تا روز یکشنبه گرجستان را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. اعتبار: AP Photo / برین اندرسون

او گفت: «ما نسبت به جایی که هستیم احساس بسیار خوبی داریم. “ما جعبه ها را بررسی کردیم.”

روی کوپر فرماندار کارولینای شمالی دستور اضطراری را امضا کرد و دولت از مردم خواست پس از وقوع طوفان در خانه بمانند. آژانس بزرگراه ایالتی هشدار داد که کمبود نیروی کار به این معنی است که خدمه ممکن است به سرعت معمول به مناطق مشکل پاسخ ندهند.

مارکوس تامپسون، سخنگوی دپارتمان حمل و نقل کارولینای شمالی، گفت: «ما افراد زیادی برای رانندگی کامیون یا تجهیزات رانندگی نداریم.

بسیاری از مدارس و مشاغل در روز دوشنبه به دلیل تعطیلات مارتین لوتر کینگ جونیور تعطیل خواهند بود، که می تواند به کاهش مشکلات سفر، همراه با افزایش دما تا دهه 1940 کمک کند.

پم تامپسون، صاحب اصطبل هاوس دیلارد در شهرستان رابون، جورجیا شمالی، به کانون بزرگترین پیش بینی برف نزدیک بود. او برای حدود 40 اسب غذا و یونجه جمع آوری کرد تا اگر برف و یخ سریع نمی رفت.

تامپسون گفت: “ما هر سال اینجا در کوه ها برف داریم و بین 6 تا 8 اینچ خواهد بود و معمولاً خیلی سریع می رود.” “آنچه در پیش بینی می بینم این است که هفته آینده بسیار سرد خواهد بود، بنابراین ممکن است برف به سرعت معمول ناپدید نشود.


طوفان زمستانی خروشان است و به برخی مدارس یک روز تعطیل می دهد


© 2022 آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب را نمی توان بدون اجازه منتشر کرد، پخش کرد، بازنویسی کرد یا توزیع کرد.

نقل قول: جنوب برای تهدید آخر هفته ناشی از برف، یخ ناتوان کننده (2022، 15 ژانویه) آماده می شود که در 15 ژانویه 2022 از https://phys.org/news/2022-01-south-weekend-threat-debilitating -ice.html استخراج شده است.

این برگه یا سند یا نوشته تحت پوشش قانون کپی رایت است. به جز هرگونه معامله منصفانه به منظور تحقیق یا مطالعه خصوصی، هیچ بخشی بدون اجازه کتبی قابل تکثیر نیست. محتوا فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه شده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıhtml nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort