تولیدکنندگان ماری جوانا در کالیفرنیا نمی توانند چیز زیادی از بانک بگیرند

[ad_1]

شاهدانه ایندیکا. اعتبار: ویکی پدیا

یک مطالعه جدید نشان می دهد که قانونی شدن ماری جوانا در کالیفرنیا به برخی موسسات مالی در این ایالت کمک کرده است تا دارایی های خود را افزایش دهند، در حالی که بسیاری از بانک ها، با احساس خفگی توسط مقررات فدرال، از ارائه خدمات به تولیدکنندگان، تولیدکنندگان و خرده فروشان دارای مجوز خودداری می کنند.

این مطالعه با ترکیب داده‌های دارایی‌های بانکی و مصاحبه با تولیدکنندگان و بانکداران، تصویر اولیه‌ای از نحوه همزیستی ماری جوانا و صنعت مالی در کالیفرنیا در حال حاضر ارائه می‌کند و نشان می‌دهد که تغییرات نظارتی می‌تواند فرصت‌های جدیدی را برای هر دو ایجاد کند.

تجزیه و تحلیل داده ها یک چیز را روشن کرد: قانونی کردن صنعت 16 میلیارد دلاری ماری جوانا در کالیفرنیا یک موهبت برای مؤسسات مالی است. اما دسترسی محدود به بانک‌ها، از حساب‌های چک گرفته تا وام‌ها، بی‌عدالتی را برای دست اندرکاران تولید قانونی حشیش تداوم می‌بخشد – در حالی که کشت و صادرات غیرقانونی و غیرمجاز همچنان بخش بزرگی از صنعت مبتنی بر پول است.

زوئه پلاکیاس، سرپرست تیم تحقیق، استادیار اقتصاد کشاورزی و محیط زیست، گفت: “ما به درک بهتری از اقتصاد این صنعت و همه مسائل و پیامدهای مرتبط با آن نیاز داریم تا تاثیر انتخابات سیاسی عمدی باشد.” و توسعه در دانشگاه ایالتی اوهایو.

“اگر می خواهیم جامعه عادلانه تری داشته باشیم و به جوامع اجازه دهیم ارزش این فرهنگ را بیشتر حفظ کنند، چگونه این کار را انجام می دهیم؟ ابتدا باید مشخص کنیم که وقتی حشیش را قانونی می کنید، در جوامع چه اتفاقی می افتد.”

Plakias و Margaret Yodlowski، استادیار اقتصاد کشاورزی، محیط زیست و توسعه در اوهایو، این مطالعه را با محققانی به نام Paris Cavusi، Taylor Jamo و Keith Taylor از دانشگاه کالیفرنیا، دیویس انجام دادند.

تیلور، تعاونی توسعه جامعه، متخصص توسعه دانشگاه کالیفرنیا گفت: «شرکت‌های دارای مجوز حشیش باید پول خود را بانک کنند و برای ایجاد مشاغل خود وام بگیرند، اما بسیاری از بانک‌ها نگران هستند که تجارت با صنعت شاهدانه قوانین فدرال را نادیده بگیرد. . «بانک‌هایی که سپرده قانونی حشیش را قبول نمی‌کنند و وام نمی‌دهند، درآمدی از سپرده‌های خود تأمین نمی‌کنند. جوامع به حاشیه رانده شده شاهدانه در حال از دست دادن سرمایه هستند.

این مطالعه به صورت آنلاین در مجله منتشر شد بررسی امور مالی کشاورزی.

ماری جوانا تحت قانون مواد کنترل شده فدرال به عنوان یک داروی جدول 1 فهرست شده است. حتی در ایالت هایی که استفاده از حشیش را برای سرگرمی و دارو قانونی کرده اند، همچنان داشتن، خرید یا فروش ماری جوانا جرم فدرال است. کالیفرنیا در سال 2016 حشیش را برای سرگرمی بزرگسالان قانونی کرد و این صنعت توسط وزارت کنترل حشیش نظارت می شود.

داده های مورد استفاده محققان برای این مطالعه شامل داده های تماس بانک ها و اتحادیه های اعتباری برای سال های 2015-2020 است. تجزیه و تحلیل نشان داد که دارایی های نگهداری شده توسط موسسات مالی در شهرستان های قانونی ماری جوانا تقریباً 750 میلیون دلار در این دوره افزایش یافته است و فعالیت وام دهی حدود 500 میلیون دلار افزایش یافته است.

یدلوفسکی گفت که تصور می‌شود این مزایا عوارض جانبی سلامت کلی اقتصادی بهتر به دنبال قانونی شدن حشیش در برخی شهرستان‌ها باشد، زیرا مصاحبه‌ها با مؤسسات مالی نشان می‌دهد که بانک‌ها تمایل چندانی به پیوند با صنعت ماری جوانا ندارند.

او گفت: «زمانی که در مورد وام‌ها صحبت می‌کنیم، مهم است که به یاد داشته باشیم که نمی‌توان تعیین کرد که آیا این وام‌ها برای عملیات حشیش بوده یا نه و احتمالاً براساس آنچه ما از سهامداران شنیده‌ایم نیست. “این بیشتر یک رابطه عمومی است. بانک بهتر عمل می کند و آنها می توانند به طور کلی وام بیشتری بدهند و سود بیشتری از وام دریافت کنند.”

هنگامی که تحلیل ها را به بانک هایی که تنها در کالیفرنیا کار می کنند محدود کردند، محققان دریافتند که برای هر مجوز تولید یا خرده فروشی جدید، دارایی های بانک و ظرفیت استقراض ده ها هزار دلار افزایش می یابد. از سوی دیگر، مجوزهای کشت شاهدانه بر دارایی بانک های کالیفرنیا تأثیری ندارد.

پلاکیاس گفت: «این نشان می‌دهد که بسیاری از مزایای اقتصادی قانونی‌سازی از مراحل دیگر زنجیره تأمین ناشی می‌شود – و از پیش تعیین نشده است که کشاورزان از قانونی‌سازی سود ببرند». وی افزود: «باید در نظر گرفته شود که چگونه می توان از کشاورزانی که در بازار قانونی حشیش تولید می کنند، که اغلب در مناطق روستایی با پایه اقتصادی ضعیف تر کار می کنند، در زمینه توسعه اقتصادی حمایت کرد.

این تیم همچنین با تولیدکنندگان ماری جوانا و نمایندگان بانک‌ها و اتحادیه‌های اعتباری در شهرستان‌های هومبولت، ترینیتی و مندوسینو، منطقه مثلث زمرد، که از لحاظ تاریخی در کالیفرنیا و در سطح ملی به دلیل کمیت و کیفیت ماری‌جوانای تولید شده در آن شهرت دارد، مصاحبه کرد.

از میان بانک‌ها و اتحادیه‌های اعتباری که محققان با آنها تماس گرفتند، بیشتر آنها آگاهانه در صنعت حشیش شرکت نداشتند. بانکداران می‌گویند دستورالعمل‌های مبهم فدرال که خطری واقعی برای تامین مالی حشیش ایجاد می‌کند، مانع می‌شوند، عمدتاً به این دلیل که بانک‌ها ملزم به گزارش تراکنش‌های مشکوک به دولت فدرال هستند. حتی با ارائه خدمات بانکی به کارمندانی که برای اعضای دارای مجوز صنعت حشیش کار می کنند، می توان آنها را بازیگران یک شرکت جنایی در نظر گرفت، یا اگر دارایی های مربوط به حشیش با وام تضمین شود و توسط ماموران فدرال بازداشت شوند، می توانند وام های زیادی را از دست بدهند. .

“آنچه در همه موسسات مالی ثابت است این است که بسیار گران است و مستلزم ریسک کردن، پیروی از تمام دستورالعمل ها است – خطر این است که حتی اگر تمام دستورالعمل ها را به طور کامل دنبال کنید، هیچ تضمینی وجود ندارد که هنوز ممکن است وجود نداشته باشد. پلاکیاس گفت، مشکل باشد.

پرورش دهندگان حشیش که آنها با آنها مصاحبه کردند می گویند که هزینه هایی از 200 تا 3000 دلار در ماه برای حساب های بانکی می پردازند که به گفته آنها غیرقابل استطاعت است. این محدودیت‌ها اکثر تولیدکنندگان و بازرگانان ماری‌جوانا دارای مجوز را با مشکل مواجه می‌کند و آنها را مجبور می‌کند به توافق‌های مالی غیرسنتی – شاید سرمایه‌گذاری در سرمایه‌گذاری دوستان – یا ریسک معاملات پولی اعتماد کنند.

یودلوفسکی گفت: “شواهد زیادی وجود دارد که پول نقد می تواند برای اقتصاد محلی بهتر باشد، زیرا پول تمایل دارد محلی بماند – اما اکنون ما یک اقتصاد مبتنی بر اعتبار هستیم.” «امروزه، محرومیت کل بخش از دسترسی به اعتبار، برای توسعه اقتصادی محلی فوق‌العاده مضر است، زیرا بسیاری از توسعه‌ها به عنوان یک خانوار، فرد یا صنعت نیازمند اعتبار است و نیاز به نشان دادن اعتبار دارد.

این آسیب اصلی این نوع محدودیت است.»

این مطالعه بخشی از یک پروژه بزرگتر توسعه اقتصادی حشیش و جامعه در کالیفرنیا است که توسط کمک مالی مرکز UC Davis برای تحقیقات شاهدانه و کنف حمایت می شود. به عنوان بخشی از این پروژه، نویسندگان کالیفرنیایی این مقاله اخیراً یک مرور کلی از فرصت ها و چالش های ناشی از قانونی شدن ماری جوانا برای مناطقی که محصولات در آن کشت و فروخته می شود، منتشر کرده اند.

تیلور گفت: واضح است که ما به سیاست هایی نیاز داریم که بانکداری و تامین مالی حشیش را عادلانه تر کند. همچنین واضح است که شرکت‌های Ma و Ta باید در سازمان‌های رسمی گرد هم آیند تا به صرفه‌جویی در مقیاس دست یابند و از قدرت سیاسی خود برای مقاومت در برابر گذار به قانون استفاده کنند.»

علیرغم ننگ مرتبط با ماری جوانا، حتی زمانی که قانونی باشد، جایگاه آن به عنوان با ارزش ترین محصول کالیفرنیا – که تخمین زده می شود هزینه آن بیشتر از مجموع بادام و محصولات لبنی باشد – خارجی ها را جذب می کند که آمادگی بیشتری برای یافتن بودجه برای شروع یک تجارت و رقابت با آن دارند. تولیدکنندگانی که نسل‌ها در کالیفرنیا زندگی و کار کرده‌اند.

به گفته محققان اوهایو، این روند مستلزم توسعه سیاست های مبتنی بر شواهد است که همه شرکت کنندگان را در نظر بگیرد.

یدلوفسکی گفت: «یافته‌های ما از سردرگمی در مورد سیاست‌های موجود و نیاز به منطقی‌سازی، شفاف‌سازی و یکسان کردن رویکرد تنظیم این صنعت صحبت می‌کنند.


آیا ماری جوانای پزشکی می تواند به طور موثر صرع دوران کودکی را درمان کند؟


اطلاعات بیشتر:
زوئه پلاکیاس و همکاران، برای پول: مشخص کردن بانکداری و وام دهی در صنعت شاهدانه کالیفرنیا، بررسی امور مالی کشاورزی (2021). DOI: 10.1108 / AFR-06-2021-0075

ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی اوهایو

نقل قول: تولیدکنندگان ماری‌جوانای کالیفرنیا نمی‌توانند چیز زیادی از بانک بگیرند (2022، 19 ژانویه)، بازیابی شده در 20 ژانویه 2022، از https://phys.org/news/2022-01-california-marijuana-growers-bank. html

این برگه یا سند یا نوشته تحت پوشش قانون کپی رایت است. به جز هرگونه معامله منصفانه به منظور تحقیق یا مطالعه خصوصی، هیچ بخشی بدون اجازه کتبی قابل تکثیر نیست. محتوا فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه شده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma