ترجمه مقاله ISI به دو روش قابل انجام است

ترجمه تخصصی مقالات و متون تخصصی نیاز به مترجمان حرفه ای و روان در همه زمینه های تخصصی دارد. این بدان معناست که باید برای هر رشته تحصیلی تخصصی یک مترجم جداگانه وجود داشته باشد که به هر دو زبان انگلیسی و کلمات تخصصی در آن زمینه مسلط باشد. مؤسسه برتر پژوهش تعداد زیادی از این مترجمان تخصصی را در هر زمینه تخصصی اعم از حضوری و غیابی به منظور ارائه ترجمه مقالات ISI با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن به روشنفکران محترم و کسب رضایت مشتری ارائه می دهد. در این زمینه. .

1- ترجمه بومی

2- ترجمه عادی در سه سطح: طلا ، نقره ، برنز

بومی
ترجمه بومی برای مجلات تأثیر ISI مناسب است زیرا توسط مترجمان ساکن خارج از کشور و بومیان محلی ترجمه شده است. قیمت ترجمه مقاله ISI به صورت روزانه قیمت دلار محاسبه می شود و بسته به نرخ دلار افزایش یا کاهش می یابد.

لطفاً برای مشاوره درمورد برآورد هزینه دقیق ترجمه بومی ، اینجا را کلیک کنید

ترجمه عادی
ترجمه های معمولی برای مجلات رایگان ISI و سایر ژورنال های تضمین شده مناسب است. در پژوهشکده برتر ، ترجمه های منظم در سه سطح ارائه می شود: طلا (کیفیت عالی) ، سطح نقره (کیفیت مناسب) و سطح برنز (کیفیت عادی).

در جدول زیر خلاصه ای از قیمت ترجمه و همچنین زمان تحویل مقاله ISI یا سایر متون تخصصی دیگر از فارسی به انگلیسی و زمان عادی آورده شده است.

یک صفحه استاندارد در هر دامنه تخصصی معادل 250 کلمه است که قیمت ترجمه آن برای دامنه های مختلف به شرح زیر است:
مقاله ترجمه فارسی به انگلیسی isi
مقاله ترجمه فارسی به انگلیسی isi

ترجمه مقالات ISI

ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ISI یکی دیگر از خدمات دفتر ترجمه تخصصی شریعتی است. ترجمه مقاله ISI باید توسط یک مترجم با سابقه ترجمه مقاله ISI انجام شود. دلیلش این است که مترجم باید هم با اصطلاحات تحقیق و هم با مفاهیم مقاله آشنا باشد. در غیر این صورت ، ترجمه مقالات ISI کیفیت خوبی نخواهد داشت. دفتر ترجمه ترجمانو ، شما مشتریان عزیز می توانید ترجمه مقاله ISI خود را از فارسی به انگلیسی به مترجمی که سابقه نوشتن مقاله ISI در زمینه تحقیق شما را دارد ، ارسال کنید. مطمئناً در ترجمه مقالات ISI و مقالات علمی علاوه بر ترجمه صحیح کلمات تخصصی ، مفاهیم علمی درون مقاله نیز باید بدرستی منتقل شوند و این کار فقط توسط مترجمی انجام می شود که درک صحیحی از آن زمینه علمی و پژوهشی داشته باشد .

شما می توانید با اطمینان به ترجمه علمی و دقیق مقاله فارسی خود ، کار ترجمه را به مرکز ترجمه ترجمانو واگذار کنید. می توانید سفارش ترجمه ISI خود را از طریق ایمیل ثبت کنید. برای اطلاعات در مورد هزینه ترجمه مقاله ISI خود ، به بخش برآورد هزینه ترجمه مراجعه کنید. مترجمان ما با هدف ارتقاء سطح علمی و نوشتن مقاله ، پایان نامه کار کرده اند و فقط به زبان انگلیسی دانشگاهی متمرکز شده اند. و با بیش از صد مترجم حرفه ای ، ما خدمات خود را به طیف گسترده ای از جامعه علمی کشور ارائه می دهیم.

ﺗﺨﺼﺼﯽ

لینک سایت ترجمه مقاله

ترجمه مقاله isi

ترجمه مقاله رایگان

ترجمه مقاله ارزان

مقالات ترجمه شده

ترجمه رایگان مقالات isi

مقاله را بصورت آنلاین ترجمه کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>