ترجمه تخصصی حسابداری 16 بهترین تأثیرگذار ترجمه و زبان برای دنبال کردن در توییتر
در صنعت ترجمه ، همیشه چیزهای بیشتری برای یادگیری وجود دارد. همراهی با آخرین روندهای فن آوری و استانداردهای صنعت می تواند کاری غیرممکن به نظر برسد ، خصوصاً اگر فقط یک مبتدی در این زمینه باشید. به همین دلیل است که ما در Gengo این لیست را با 16 حساب فعال ترجمه و زبان ایجاد کرده ایم تا در Twitter دنبال کنیم تا از آخرین اخبار مطلع شویم.

اگر قبلاً این کار را نکردید ، ما را در GengoIt نیز دنبال کنید .

مترجمان و مفسران
integlangsbiz : دکتر جاناتان داونی یک مترجم مشاور و مترجم کنفرانس فرانسه / انگلیسی است.
شکاف بین نحوه فروش # تفسیر ماشین و آنچه که در واقع می تواند انجام دهد به دلیل مترجم تخصصی حسابداری سو mis تفاهم اساسی در کار است. # 1NT #tech #journorequest

– دکتر جاناتان داونی (integlangsbiz) 19 اکتبر 2018

interpretaatioo : هنری لیو مترجم ، مترجم و سیزدهمین رئیس فدراسیون بین المللی مترجمان (FIT) است.
ContractSpeak : ریچارد لاکی مترجم حقوقی و عضو واجد شرایط موسسه ترجمه و تفسیر (ITI) است.
Tesstranslates : تس ویتیتی مترجم و محلی ساز انگلیسی-سوئدی و همچنین مشاور بازاریابی ، نویسنده ، مربی ، سخنران ، مادر و یوگی است.
LucyWTranslator : لوسی ویلیامز یک مترجم انگلیسی و اسپانیایی و وبلاگ نویس برای گردشگری ، اوقات فراغت ، غذا و مد است.
UweMuegge : توییت های Uwe Muegge درباره کار ، کارآموزی و فرصت های رویداد در ترجمه ، بومی سازی ، تفسیر و اصطلاحات.
mstranslates : ماریانا سریو یک متخصص ترجمه تجاری انگلیسی / اسپانیایی از آرژانتین است که به مشتریان کمک می کند تا در بازار آمریکای لاتین گسترش یابند.
cdmellinger : کریس ملینگر ، دکترای مطالعات ترجمه ، مترجم و مفسر ، ویراستار ترجمه آنلاین متون تخصصی حسابداری، استادیار مطالعات تفسیر و ترجمه اسپانیایی.
ceciliaenback : مدیرعامل مترجم سوئدی LSP اسکاندیناوی ، سازمان دهنده مشترک انجمن صنعت ترجمه شمال اروپا.
@ DanielaZambrini : Daniela Zamrini یک مترجم آزاد ایتالیایی / انگلیسی است که در زمینه صنایع هواپیمایی ، تدارکات ، مباحث حقوقی ، دریایی و هوافضا و دفاع متبحر است.

اخبار ترجمه و زبان
slatornews : Slator با اخبار مردم و معاملات شکل دهنده صنعت ، خدمات بازار زبان و فن آوری ترجمه تخصصی روانشناسی را در تجارت معنا می کند.
راه اندازی Slator 2018 # Blockchain و # ترجمه ترجمه : ما در حال بررسی پروژه های بلاکچین مرتبط با صنعت زبان هستیم و بررسی می کنیم موارد استفاده بالقوه ای از blockchain در ترجمه وجود دارد. #Crypto #CryptoNews # L10N # xl8 https://t.co/tC9grIWU5e

– Slator (slatornews) 22 اکتبر 2018

UnitedLanguage : United Language Group یک ارائه دهنده خدمات جهانی زبان جهانی است که در زمینه ترجمه ، بومی سازی و تفسیر تخصص دارد.
multilingualmag : مجله ، وب سایت و خبرنامه چند زبانه منابع اطلاعاتی برای بومی سازی ، تجارت جهانی ، فن آوری ترجمه و زبان هستند.
atanet : انجمن مترجمین آمریکا (ATA) بزرگترین انجمن حرفه ای مترجمان و مترجمان در ایالات متحده است که تقریباً 11000 عضو در بیش از 100 کشور دارد.
ConcLangVillage : Concordia Language Villages بهترین برنامه غوطه وری زبان و فرهنگ ترجمه تخصصی کامپیوتر در ایالات متحده است که برنامه هایی را برای جوانان ، بزرگسالان و خانواده ها به 15 زبان ارائه می دهد.
LitTranslate : انجمن مترجمان ادبی آمریکا (ALTA) ترجمه ادبی را از طریق وکالت ، آموزش و خدمات به مترجمان ادبی ارتقا می دهد.
آیا به دنبال کشف حتی تأثیرگذارترین زبان در ترجمه و دنبال کردن هستید؟ لیست کامل سفارشی ترجمه و ترجمه زبان مورد علاقه ما را برای دنبال کردن بررسی کنید.