بهترین محل نصب ردیاب آهنربایی کجاست؟

در صورتی که ردیاب خودرو آهنربایی به دلیل وجود باتری داخلی بدون نیاز به برق باتری ماشین کار می کند و تا مدت زمان تعیین شده شارژ را نگه می دارد. همچنین به راحتی میتوان این دستگاه ردیاب خودرو را از سطحی بدون هیچگونه آسیب جدا کرد و به سطح فلزی دیگری متصل کرد. ردیاب آهنربایی ماشین دارای باتری بسیار قدرتمند 1000 میلی آمپری است که علاوه بر شارژدهی بالا قابلیت قرار گرفتن تا 120 روز در حالت استندبای را نیز دارد.

آیا میدانستید بیش از 40 درصد از کل سرقت ها مربوط به خودرو است؟ ضد آب وضد رطوبت بودن ردیاب ها از جمله خصوصیات بارز این ردیاب آهنربایی می باشد. این ردیاب ماهوارهای خودرو دارای یک آهنربای بسیار قوی برای اتصال به سطوح فلزی از جمله خودرو و همچنین یک باتری داخلی 1000 میلی آمپری که تا 20 روز به صورت متوالی کار میکند میباشد که این شرایط باعث پرتابل و قابل حمل بودن این دستگاه ردیابی خودرو میشود.

در نتیجه میتوان گفت که دستگاه ردیاب جی پی اس خودرو یک وسیله عالی که برای همه نوع مصارف از جمله خودرو های مسافربری یا انواع دیگر ناوگان های حمل و نقل سینگین و سبک مناسب میباشد. امکان شنود کابین راننده بیشتر برای ماشینهای اجارهای یا کامیونها کاربرد دارد و میتوان از صدای راننده و مکالمات افراد آگاه دستگاه ردیاب آهنربایی شد.

4. نظارت بر عملکرد راننده. به لطف شبکه GSM و پشتیبانی این ردیاب آهنربایی از سیمکارت میتوان کاملا به صورت بلادرنگ از موقعیت مکانی خودرو به صورت گرافیکی بر روی نقشه باخبر بود. برای مثال میتوان از حرکت لحظهای خودرو یا سرعت آن به صورت بلادرنگ باخبر بود و یا هنگام ضعیف شدن باتری ردیاب شما از طریق هشدار مطلع میشوید. این ردیاب با اتصال به سیستم های آنتن دهی و نیز GPS یا سیستم مکان یابی پیشرفته و ارسال موقعیت وسیله نقلیه به صورت SMS می تواند کمک شایانی به مالک خودرو نموده و موقعیت خودرو را از این طریق در اختیار وی قرار دهد.

ایندکسر