با مردی آشنا شوید که برنده یک سفر فضایی شد و آن را به یکی از دوستانش داد

[ad_1]

توسط NEWSAMINS در 7 بهمن 1400
[ad_1]
با مردی آشنا شوید که برنده یک سفر فضایی شد و آن را به یکی از دوستانش داد
این عکس که توسط کایل هیپچن ارائه شده است، او را در سمت راست به همراه کریس سمبروسکی در نزدیکی مجموعه پرتاب 39A در کیپ کاناورال، فلوریدا، در 21 آوریل 2021 نشان می‌دهد. هیفن می‌گوید سمبروسکی تنها کسی است که اشیاء فضایی "زندگی و تنفس" می‌کند. مثل او اعتبار: توسط کایل هیپچن از طریق AP

به خانواده و چند تن از دوستانش گفت. او به چند همکار اشاره کرد. بنابراین به ندرت کسی می دانست که خلبان این شرکت هواپیمایی می توانست - باید - در زمانی که اسپیس ایکس اولین گردشگران خود را در سال گذشته به مدار زمین فرستاد، می بود.

با کایل هیپچن، برنده واقعی اولین قرعه کشی در نوع خود آشنا شوید که جای خود را به هم اتاقی خود از دانشگاه داد.

اگرچه راز هیفن در نهایت فاش شد، اما درک اینکه او شانس خود را برای چرخش به دور زمین از دست داده است، زیرا او از حد مجاز وزن خود فراتر رفته است. او هنوز سریال نتفلیکس را برای پرواز سه روزه ای که سپتامبر گذشته توسط یک کارآفرین فناوری برای او و سه مهمان خریداری شده بود تماشا نکرده است.

او گفت: "این خیلی درد دارد." "من به طرز دیوانه کننده ای ناامید هستم. اما این چیزی است که هست."

هیفن، کاپیتان 43 ساله هواپیمای حامل منطقه ای دلتا اندیور ایر در فلوریدا، اخیراً در اولین بازدید خود از مرکز فضایی کندی ناسا پس از سفر موشکی از دست رفته خود، داستان خود را با آسوشیتدپرس در میان گذاشت.

او رویای غیرمنتظره و غیرمنتظره خود را فاش کرد، زمانی که متوجه شد از حد مجاز وزن 250 پوندی (113 پوندی) اسپیس ایکس فراتر رفته است، ناامیدی را فاش کرد و پیشنهاد او به تنها کسی که می‌شناخت از پرواز به اندازه خودش قدردانی می‌کرد. چهار ماه بعد، او معتقد است که احتمالا کمتر از 50 نفر می دانند که او برنده واقعی است.

با مردی آشنا شوید که برنده یک سفر فضایی شد و آن را به یکی از دوستانش داد
کایل هیپچن، کاپیتان خطوط هوایی مستقر در فلوریدا، در مقابل کپسول SpaceX Dragon در مجتمع بازدیدکنندگان مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال، فلوریدا، جمعه، 21 ژانویه 2022، عکس می گیرد. هیفن، برنده واقعی اولین قرعه کشی، جای خود را در پرواز SpaceX به هم اتاقی خود از دانشگاه داد. اگرچه راز او سرانجام فاش شد، اما درک اینکه او شانس خود را برای چرخش به دور زمین از دست داده است، زیرا او از حد مجاز وزن فراتر رفته است. اعتبار: AP Photo / جان راوکس

هیپچن که مراسم پرتاب را از بالکن VIP تماشا کرد، گفت: «این نمایش آنها بود و من نمی‌خواستم بیش از حد از کاری که آنها انجام می‌دادند منحرف شوم.

جای او برای کریس سمبروسکی، 42 ساله، یک مهندس داده در اورت، واشنگتن بود. این دو در اواخر دهه 1990 در حالی که در دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle تحصیل می کردند با هم زندگی کردند. آن‌ها با دیگر دانش‌آموزان شیدایی فضایی در ماشین‌ها جمع می‌شدند و برای پرتاب شاتل‌های ناسا به جنوب سفر می‌کردند. آنها همچنین متعلق به یک گروه حامی فضایی بودند که برای تبلیغ سفرهای فضایی تجاری به واشنگتن می رفتند.

اگرچه هیفن و سمبروسکی در سواحل مخالف زندگی می کردند، به تبادل اخبار فضایی و دفاع از آرمان ادامه دادند. زمانی که جارد آیزاکمن، بنیانگذار و مدیر عامل Shift4 Payments، جارد آیزاکمن، در پروازی که از ایلان ماسک از اسپیس ایکس خریده بود، برنده شد، هیچکدام نتوانستند مقاومت کنند. ذینفع بیمارستان تحقیقاتی کودکان خ. جود

هیپچن 600 دلار جمع آوری کرد. سمبروسکی که در شرف شروع کار جدید در لاکهید مارتین بود، 50 دلار پرداخت کرد. با 72000 ورودی در قرعه کشی تصادفی فوریه گذشته، هیچ کس فکر نمی کرد برنده شود و به خود زحمت نداد که به دیگری بگوید.

با مردی آشنا شوید که برنده یک سفر فضایی شد و آن را به یکی از دوستانش داد
این عکس سلفی ارائه شده توسط کریس سمبروسکی، او را در سمت راست با کایل هیپچن در 21 آوریل 2021 نشان می دهد. هیفن می گوید سمبروسکی تنها کسی است که مانند او چیزهای فضایی "زندگی و تنفس می کند". اعتبار: کریس سمبروسکی از طریق AP

در اوایل ماه مارس، هیپچن شروع به دریافت ایمیل‌های مبهم برای جستجوی جزئیات درباره خود کرد. او سپس خط ریز مسابقه را خواند: برنده باید کمتر از 6 فوت و 6 و 250 پوند (2 متر و 113 کیلوگرم) باشد.

هیفن 5 فوت و 10 و 330 پوند (1.8 متر و 150 کیلوگرم) وزن داشت.

او به برگزارکنندگان گفت که در حال بازنشستگی است و معتقد بود که او فقط یکی از بسیاری از فینالیست ها است. در موج ایمیل‌ها و تماس‌های بعدی، هیفن از اینکه متوجه شد برنده شده حیرت زده شد.

با راه اندازی برنامه ریزی شده در ماه سپتامبر، ضرب الاجل ها سخت تر شد. اسپیس ایکس که هنوز در مورد افراد پروازی تازه کار است، مجبور شد اولین مسافران شخصی خود را برای لباس های شخصی پرواز و صندلی های کپسولی اندازه گیری کند. هیفن به عنوان یک مهندس هوافضا و خلبان می‌دانست که محدودیت وزن یک مشکل ایمنی در صندلی‌ها است و نمی‌توان از آن فراتر رفت.

هیفن می‌گوید: «من سعی کرده‌ام بفهمم که چگونه می‌توانم 80 پوند را در 6 ماه کم کنم، که منظورم این است که ممکن است، اما این سالم‌ترین چیز در جهان نیست.

با مردی آشنا شوید که برنده یک سفر فضایی شد و آن را به یکی از دوستانش داد
کایل هیپچن، کاپیتان خطوط هوایی مستقر در فلوریدا که برنده بخت آزمایی SpaceX شد، برای عکس گرفتن در مجتمع بازدیدکنندگان مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال، فلوریدا، جمعه، 21 ژانویه 2022. هیفن و کریس سمبروسکی در پایان دهه 90 میلادی با هم زندگی می کردند. قرن گذشته هنگام حضور در دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle. آن‌ها با دیگر دانش‌آموزان شیدایی فضایی در ماشین‌ها جمع می‌شدند و برای پرتاب شاتل‌های ناسا به جنوب سفر می‌کردند. آنها همچنین متعلق به یک گروه حامی فضایی بودند که برای تحریک سفرهای فضایی تجاری به واشنگتن راهپیمایی می کردند. اعتبار: AP Photo / جان راوکس

ایساکمن، اسپانسر پرواز فضایی، به هیفن اجازه داد تا جایگزینی را انتخاب کند.

او این هفته در ایمیلی گفت: تمایل کایل برای دادن جای خود به کریس فوق العاده سخاوتمندانه بود.

اسکمان در پایان ماه مارس مسافران خود را معرفی کرد: دستیار پزشک از سنت. یهودا که در کودکی در آنجا بر سرطان غلبه کرد. استادی در یک کالج محلی که مشتری تجاری سودآور Shift4 Payments بود. و سمبروسکی

هیفن در ماه آوریل به آنها ملحق شد تا فضانوردان اسپیس ایکس را به ایستگاه فضایی بین المللی ناسا تماشا کند، آخرین پرواز این شرکت قبل از پرواز آنها.

به نشانه قدردانی، سمبروسکی پیشنهاد داد که وسایل شخصی را برای هیفن به فضا ببرد. او حلقه‌های دبیرستان و کالج، سردوش‌های کاپیتان خطوط هوایی، قلب بنفش جنگ جهانی اول و شانس بهترین دوستان دبیرستانی‌اش را جمع‌آوری کرد و هشدار داد: «جزئیات نپرس».

  • با مردی آشنا شوید که برنده یک سفر فضایی شد و آن را به یکی از دوستانش داد
    در این عکس که توسط SpaceX ارائه شده است، کریس سمبروسکی، سیان پراکتر، جرد ایزاکمن و هیلی آرسنو در کپسول اژدها در کیپ کاناورال فلوریدا در روز یکشنبه، 12 سپتامبر 2021، در حین تمرین لباس برای پرتاب آینده نشسته اند. سمبروسکی به برنده اصلی، کایل هیپچن، پیشنهاد داد که وسایل شخصی را به فضا ببرد. هیفن حلقه‌های دبیرستان و کالج‌اش، سردوش‌های کاپیتان‌های خطوط هوایی، قلب بنفش بنفش عمویش و شانس‌های بهترین دوستان دبیرستانی‌اش را جمع کرد و هشدار داد: «جزئیات نپرس». اعتبار: SpaceX از طریق AP
  • با مردی آشنا شوید که برنده یک سفر فضایی شد و آن را به یکی از دوستانش داد
    کایل هیپچن، کاپیتان یک شرکت هواپیمایی فلوریدا، جمعه، 21 ژانویه 2022، در مجتمع بازدیدکنندگان مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال، فلوریدا، عکس می گیرد. هیپچن، برنده واقعی اولین قرعه کشی، جای خود را در پروازی به مقصد گرفت SpaceX به هم اتاقی اش از دانشگاه. اگرچه راز او سرانجام فاش شد، اما درک اینکه او شانس خود را برای چرخش به دور زمین از دست داده است، زیرا او از حد مجاز وزن فراتر رفته است. اعتبار: AP Photo / جان راوکس

در روز شروع در 15 سپتامبر شایعه شده بود. در حالی که دوستان و خانواده برای بلند شدن جمع شده بودند، هیفن گفت که مکالمه به این صورت پیش رفت: "اسم من کایل است. شما کایل هستید؟ بله، من کایل هستم."

قبل از سوار شدن بر کپسول دراگون در اسپیس ایکس، سمبروسکی از سنت پیروی کرد و از تلفن بالای برج پرتاب برای برقراری تنها تماس خاص خود استفاده کرد. او با هیپچن تماس گرفت و یک بار دیگر از او تشکر کرد.

سمبروسکی گفت: من برای همیشه سپاسگزارم.

و در حالی که هیفن نمی توانست زمین را از مدارش ببیند، توانست حدود 10 دقیقه بی وزنی را تجربه کند. در طول پرواز سمبروسکی، او در یک هواپیمای ویژه با جاذبه صفر به دوستان و خانواده خدمه پیوست.

"این یک انفجار بود."


دو هوادار فضایی در پرواز خصوصی میلیاردر جای می گیرند

© 2022 آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب را نمی توان بدون اجازه منتشر کرد، پخش کرد، بازنویسی کرد یا توزیع کرد.

نقل قول: ملاقات با مردی که برنده یک سفر فضایی شد و آن را به یک دوست داد (2022، 27 ژانویه)، استخراج شده در 27 ژانویه 2022 از https://phys.org/news/2022-01-won-space-gave -friend .html

این برگه یا سند یا نوشته تحت پوشش قانون کپی رایت است. به جز هرگونه معامله منصفانه به منظور تحقیق یا مطالعه خصوصی، هیچ بخشی بدون اجازه کتبی قابل تکثیر نیست. محتوا فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه شده است.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب