این مطالعه نشان می دهد که راست افراطی از نظریه های COVID-19 برای افزایش دسترسی استفاده می کند

[ad_1]

معترضان در 11 دسامبر 2021 در وین، اتریش، سیگنال‌هایی را در جریان تظاهرات علیه اقدامات لازم برای مبارزه با همه‌گیری ویروس کرونا روشن می‌کنند. یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که افراط‌گرایان راست افراطی و خواستگاران سفیدپوست با مشارکت در تئوری‌های توطئه درباره کووید، پیروان و نفوذ جدیدی پیدا می‌کنند. 19. اعتبار: AP Photo / فلوریان شروتر، فایل

عکس‌های به سبک mugshot به صورت سیاه و سفید بر روی تابلوهای پیام آنلاین ارسال می‌شوند و کمی شبیه پوسترهای قدیمی “جستجو” هستند.

در متن همراه آمده است: “یهودیان مانند همه هالیوود صاحب کووید هستند.” مردم بیدار شوید.

به گفته محققانی که نزدیک به نیم میلیون نظر را در صفحاتی به نام کانال های تلگرام – که آنها تا حد زیادی طبقه بندی کرده اند – که نزدیک به نیم میلیون نظر را در صفحاتی به نام کانال های تلگرام بررسی کردند، این نشریه یکی از موارد مورد استفاده رهبران سفید پوست و افراط گرایان راست افراطی برای گسترش دامنه و استخدام دنبال کنندگان در پلت فرم رسانه های اجتماعی تلگرام است. – درست از ژانویه 2020 تا ژوئن 2021.

این تاکتیک موفقیت آمیز بود: 9 مورد از 10 نشریه پربازدید در نمونه مورد بررسی توسط محققان حاوی ادعاهای گمراه کننده در مورد ایمنی واکسن ها یا شرکت های دارویی سازنده آنها بودند. یک کانال تلگرامی پس از گرایش به تئوری‌های توطئه در مورد کووید-19، تعداد کل مشترکین خود را ده برابر افزایش داد.

کیاران اوکانر، نویسنده این مطالعه، تحلیلگر مؤسسه گفتگوی استراتژیک مستقر در لندن، گفت: «کووید-19 به عنوان یک کاتالیزور برای رادیکال شدن عمل کرده است. «این به نظریه‌پردازان توطئه یا افراط‌گرایان اجازه می‌دهد تا داستان‌های ساده‌ای را با ارائه آن‌گونه که ما علیه آن‌ها هستیم، خوب در مقابل شر، خلق کنند.

نشریات دیگر شدت ویروس کرونا را کم اهمیت جلوه داده اند یا تئوری های توطئه در مورد منشاء آن را ترویج کرده اند. بسیاری از پست‌ها حاوی سخنان نفرت‌انگیز با هدف یهودیان، آسیایی‌ها، زنان یا گروه‌های دیگر، یا لفاظی‌های خشونت‌آمیز هستند که به‌دلیل نقض استانداردهای این سایت‌ها، به‌طور خودکار از فیس‌بوک یا توییتر حذف می‌شوند.

تلگرام، مستقر در امارات متحده عربی، دارای انواع مختلفی از کاربران در سراسر جهان است، اما به ابزار مورد علاقه برخی از راست افراطی تبدیل شده است، تا حدی به این دلیل که این پلتفرم فاقد تعدیل محتوا در فیس بوک، توییتر و سایر پلتفرم ها است.

تلگرام در بیانیه‌ای به آسوشیتدپرس گفت که از «بیان مسالمت‌آمیز ایده‌ها، از جمله آن‌هایی که ما با آنها مخالفیم» استقبال می‌کند. در این بیانیه آمده است که ناظران فعالیت‌ها و گزارش‌های کاربران را “برای حذف فراخوان‌های عمومی برای خشونت” زیر نظر دارند.

اوکانر گفت که او معتقد است افرادی که در پشت این پست‌ها هستند سعی می‌کنند از ترس و اضطراب ناشی از COVID-19 برای جذب کارمندان جدیدی استفاده کنند که وفاداری آنها می‌تواند بیشتر از این همه‌گیری باقی بماند.

در واقع، ترکیب با پست‌های توطئه کووید-19، پیشنهادهایی برای استخدام مستقیم است. برای مثال، یکی از رهبران راست افراطی Proud Boys در لانگ آیلند، نیویورک، پیوندی به یک مقاله خبری در مورد یک کنیسه محلی منتشر کرد و پیام خود را اضافه کرد و از پیروان خواست تا به آنها بپیوندند. در این پست که با یک صلیب شکسته همراه بود، آمده است: «آنچه را که به آن فراخوانده شده‌ای در آغوش بگیر».

محققان حدس و گمان هایی مبنی بر همکاری گروه های راست افراطی در تلگرام پیدا کرده اند. محققان ISD دو نام کاربری که در مدیریت یک کانال تلگرامی دخیل هستند را به دو عضو برجسته راست افراطی ایالات متحده مرتبط کرده اند. یکی از آنها قرار بود در راهپیمایی اتحاد راست در سال 2017 در شارلوتزویل، ویرجینیا سخنرانی کند، جایی که یک حامی سفیدپوست نژاد برتر عمدا با جمعیت معترضان برخورد کرد و یک نفر را کشت و 35 نفر را مجروح کرد.

این کانال از ابتدای همه‌گیری به‌طور پیوسته رشد کرده است و طبق آمار تلگرام آنالیتیکس، سرویسی که آمار حدود 150 هزار کانال تلگرام را در TGStat ذخیره می‌کند، هر روز حدود 400000 بازدید دارد. در ماه می 2020، این کانال 5000 مشترک داشت. اکنون 50000 وجود دارد.

این داده ها به ویژه نگران کننده است، با توجه به حوادث بسیاری در سراسر جهان که نشان می دهد برخی از افراط گرایان در حال حرکت از لفاظی آنلاین به اقدامات آفلاین هستند.

این مطالعه نشان می دهد که راست افراطی از نظریه های COVID-19 برای افزایش دسترسی استفاده می کند

مردم علائم و پرچم‌ها را حمل می‌کنند در حالی که صدها تظاهرکننده ضد اقتدار در مقابل ساختمان کنگره در طول یک جلسه قانونگذاری ویژه در مورد لایحه‌هایی که دستورات واکسن کووید-19 را هدف قرار می‌دهند در 16 نوامبر 2021 در تالاهاسی، فلوریدا جمع می‌شوند. تحقیقات جدید نشان می‌دهد که افراط‌گرایان راست افراطی سفیدپوست با استفاده از تئوری‌های توطئه درباره کووید-۱۹، پیروان جدید و نفوذ جدیدی به دست می‌آورند. اعتبار: AP Photo / Rebecca Blackwell, File

گاوین یامی، دکتر و استاد بهداشت عمومی در دانشگاه دوک، در مورد تهدیدات فزاینده علیه کارکنان بهداشتی در طول همه‌گیری می‌نویسد. او گفت که این آزار و اذیت برای کسانی که زنان، رنگین پوستان، اقلیت های مذهبی یا LGBTQ بودند، حتی بدتر بود.

یامی، یهودی، تهدیدها و پیام‌های ضدیهودی دریافت کرده است، از جمله پیامی در توییتر که خواستار «اعدام» خانواده‌اش شده است. او می‌ترسد که تئوری‌های توطئه نژادپرستانه و بزهای قربانی حتی پس از فروکش کردن همه‌گیری ادامه یابد.

یامی گفت: «نگرانم که به نوعی جین از بطری بیرون بیاید.

همه‌گیری و ناآرامی‌هایی که جرقه زد، موجی از آزار و اذیت و حملات علیه آمریکایی‌های آسیایی‌تبار است. در ایتالیا، مخالفان راست افراطی دستورات واکسن در مقر اتحادیه و بیمارستان پرسه می زدند. در ماه اوت در هاوایی، برخی از کسانی که معاون یهودی فرماندار این ایالت را در خانه اش در اعتراض به واکسن مورد آزار و اذیت قرار دادند، بروشورهایی را با تصویر او و کلمه “یهودی” تکان دادند.

در جاهای دیگر، مردم پس از مصرف داروهای تقلبی جان خود را از دست داده‌اند، داروسازان ویال‌های واکسن را از بین برده‌اند، و دیگران از زمان همه‌گیری تقریباً دو سال پیش به دکل‌های مخابراتی 5G آسیب رسانده‌اند.

به گفته سینتیا میلر-ادریس، مدیر آزمایشگاه تحقیقات و نوآوری قطبی سازی و افراط گرایی در دانشگاه آمریکایی، که به مطالعه افراط گرایی راست افراطی می پردازد، رویدادهایی مانند همه گیری باعث می شود بسیاری از مردم احساس اضطراب کنند و به دنبال توضیح باشند. او گفت که تئوری‌های توطئه می‌توانند حس مصنوعی کنترل را ارائه دهند.

میلر ادریس گفت: «COVID-19 زمینه مناسبی را برای استخدام ایجاد کرده است زیرا بسیاری از مردم در سراسر جهان احساس ناراحتی می کنند. این تئوری‌های توطئه نژادپرستانه به مردم احساس کنترل می‌کند، احساس قدرت بر رویدادهایی که باعث می‌شود مردم احساس ناتوانی کنند.»

دفتر پلیس افراط گرایی آنلاین شرکت های فناوری را به چالش کشیده است، که می گویند باید بین حفاظت از آزادی بیان و حذف سخنان نفرت انگیز تعادل برقرار کنند. آن‌ها همچنین باید با تاکتیک‌های پیچیده‌تر گروه‌هایی که یاد گرفته‌اند از قوانین پلتفرم فرار کنند، مبارزه کنند.

در این ماه، فیس بوک اعلام کرد که شبکه ای از حساب های کاربری مستقر در ایتالیا و فرانسه را حذف کرده است که تئوری های توطئه درباره واکسن ها را منتشر کرده و کمپین های آزار و اذیت هماهنگ شده ای را علیه روزنامه نگاران، پزشکان و مقامات بهداشت عمومی انجام داده است.

محققان این شرکت دریافتند این شبکه که V_V نام دارد، از حساب‌های واقعی و جعلی استفاده می‌کند و توسط گروهی از کاربران که فعالیت‌های تلگرامی خود را در تلاش برای مخفی کردن ردیابی‌های خود از فیس‌بوک هماهنگ می‌کردند، نظارت می‌شد.

مایک دویلیانسکی، رئیس تحقیقات جاسوسی سایبری در متا، شرکت مادر فیس‌بوک، می‌گوید: «آن‌ها به دنبال آزار و اذیت افرادی بودند که دیدگاه‌های واکسیناسیون داشتند تا پست‌هایشان را خصوصی کنند یا آن‌ها را حذف کنند و اساساً صدای آن‌ها را سرکوب کردند».

اوکانر، محقق ISD، گفت که سایت‌هایی مانند تلگرام تا زمانی که فاقد سیاست‌هایی برای تعدیل پلتفرم‌های بزرگ‌تر باشند، به عنوان پناهگاهی برای افراط‌گرایان عمل خواهند کرد.

اوکانر گفت: «حصاری که در پلتفرم های دیگر می بینید در تلگرام وجود ندارد. این آن را به مکانی بسیار جذاب برای افراط گرایان تبدیل می کند.»


در حالی که شرکت های فناوری با رسانه های اجتماعی افراطی مبارزه می کنند، گروه های راست افراطی به سمت اپلیکیشن های پیام رسان حرکت می کنند


© 2021 آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب را نمی توان بدون اجازه منتشر کرد، پخش کرد، بازنویسی کرد یا توزیع کرد.

نقل قول: طبق یک مطالعه (2021، 17 دسامبر)، که در 17 دسامبر 2021 از https://phys.org/news/2021-12-far-right بازیابی شده است، راست افراطی از نظریه هایی در مورد COVID-19 برای افزایش پوشش استفاده می کند. – covid-theories.html

این برگه یا سند یا نوشته تحت پوشش قانون کپی رایت است. به جز هرگونه معامله منصفانه به منظور تحقیق یا مطالعه خصوصی، هیچ بخشی بدون اجازه کتبی قابل تکثیر نیست. محتوا فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه شده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıMobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme