حتی در خارج از حباب صهیون ویلیامسون همچنان به آزمایش می شود روزانه برای COVID-19.

The New Orleans Pelicans چهارشنبه اعلام کرد که ستاره خود را rookie که چپ اورلاندو NBA پردیس در هفته گذشته به دلیل یک “فوری موضوع خانوادگی” است ادامه داد: برای تست منفی برای coronavirus پس از او شده است به دور از این تیم به طور بالقوه شتاب ویلیامسون بازگشت به دادگاه هنگامی که او بازگشت به فلوریدا. ویلیامسون مورد نیاز دوره قرنطینه می تواند در هر نقطه از چهار روز به دو هفته مشخص خواهد شد لیگ.

“در حالی که وجود دارد هیچ زمان جدول زمانی برای بازگشت او به دانشگاه او به طور کامل در نظر دارد دوباره به تیم” یک تیم بیانیه بخوانید. “هر NBA پروتکل خود را قرنطینه دوره مشخص خواهد شد پس از بازگشت او.”

پلیکان (28-36) که در حال برنامه ریزی برای بازی اولین بازی از دوباره فصل در جولای 30 برابر جاز در حال حاضر 3 1/2 بازی پشت گریزلیز برای فینال حذفی نقطه در کنفرانس غرب. آنها باید در چهار بازی از شماره 8 دانه را به زور در یک بازی در سری است که نیاز به دو پلیکان برنده برای این تیم به پیشرفت است.

Zion Williamson
گتی ایماژ

New Orleans, بازی های برگزار شده اکثر فصل بدون شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید که نمی, اولین تا Jan. 22 به دلیل مصدومیت زانو. پس از بازگشت ویلیامسون تحت سلطه به عنوان او طول باور نکردنی یک فصل در دانشگاه دوک به طور متوسط 23.6 امتیاز و 6.8 ریباند در حالی که تیراندازی 58.9 درصد از زمینه و پیشرو در این تیم به یک 11-9 رکورد قبل از فصل بود به حالت تعلیق در مارس 11.

“من رسیده به صهیون و من به او گفتم ما در حال رفتن به انجام بهترین های ما به نگه دارید آن را برای او تا زمانی که او می شود هر زمان که” کهنه JJ Redick گفت: اخیرا در خود با عنوان پادکست. “به عنوان یک هم تیمی او یک عضو خانواده, بنابراین ما بهترین های ما برای حفظ این چیزی نورد. هر که در ما می خواهیم بهترین ها را برای او. من احساس می کنم افتضاح برای او چرا که خیلی از این فصل بوده است rollercoaster برای او و آن را مانند به نظر می رسید او در یک جای خوب پس امیدوارم ما او را به زودی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de