از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: یانکی ها.

ما قربانیان درجه تورم جوان یانکی “ستاره” [هارون قاضی, Gary Sanchez, Gleyber تورس لوئیس سورینو] با توجه به مقدار زمان آنها صرف آسیب لیست از درخشان شروع به حرفه خود را? — جک ب

شما فقط می توانید در کلاس چه چیزی شما را در این زمینه و بازیکنان اشاره کردید بسیار خوب به زمانی که سالم است. قاضی است که در میان دو راه بازیکنان در این بازی سانچز قدرت واقعی است و بسیار سخت برای پیدا کردن از یک شکارچی تورس به MVP بالقوه و سورینو رفت و یک ترکیب 33-14 در 2017-18. البته ماندن در این زمینه نیز یک ابزار و خارج از تورس دیگران را به سختی انجام می دهند که.

بنابراین شما درجه بندی کردن تولید زمانی که سالم است ؟ یا شما dinging بازیکنان برای زمان از دست رفته?

From left, Gleyber Torres, Aaron Judge and Gary Sanchez — along with Aaron Hicks — in Game 5 of the 2019 ALCS.
از سمت چپ Gleyber تورس هارون قاضی و Gary Sanchez — همراه با هارون هیکس — در بازی 5 از 2019 ALCS.N. y. پست: چارلز Wenzelberg

با تمام صدمات به قاضی ارزش [برای آینده قرارداد] رفته پایین ؟ — جورج Medero

او شده است در لیگ سه فصل بوده و محدود به 214 بازی گذشته دو و نبود رفتن به آماده حداقل تا ژوئن سال جاری به دلیل شکسته دنده دچار سپتامبر گذشته.

هنگامی که ارزیابی چگونه تیم را از نظر قاضی وقتی که می آید به رایگان آژانس های زیر 2022 در فصل خود آسیب تاریخچه قطعا بحث شده است. اما قاضی استعداد آنقدر بزرگ است که اگر او بدون آسیب در سال 2021 و 2022 تیم انگیزه خواهد بود به ثبت نام او.

هنگامی که یانکی ها پایان عجیب و غریب خود را طلاق با راجر کلمنس و دعوت او را برای پیشکسوت’ روز ؟ شاید من از دست رفته یادداشت در مورد آنچه باعث [آن را] اما با این تیم دعوت به طوری که بسیاری از میانگین [بازیکنان] آن باعث می شود من تعجب می کنم آنچه دقیقا اتفاق افتاده است با یک کلید دندانه دار از سلسله عصر. — علامت گذاری به عنوان Banholzer

پس از بازنشستگی پس از فصل 2007 کلمنس نگه داشته است مشخصات پایین و شامل است که می تواند او را که علاقه مند به توجه است که قطعا او را احاطه کرده اند در حال بازگشت به این ورزشگاه را برای یک رویداد بزرگ مانند پیشکسوت’ روز که قرار بود Aug. 9 سال.

یا یانکی ها ممکن است می خواهم به دور از نمایش با شکوه از روز پس از کلمنس قطعا رسانه ها را اولویت شماره 1.

ارسال یانکی ها سوال پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

هر یک بار در در حالی که وجود دارد این است که یک زمزمه در بهار آموزش که کلمنس بود رفتن به رها کردن توسط یانکی ها ” اردوگاه, اما او نمی دیده publicly.

به عنوان یک کلید دندانه دار از سلسله دوره کلمنس بود یانکی از 1999-2003 و در بازگشت از هوستون در سال 2007. در روی لئامت دادن کلمنس رفت 77-36 با 3.99 عصر و آل Cy جوان برنده در سال 2001. در سال 2007 کلمنس, 41 در زمان رفت 6-6 با 4.14 عصر در 17 شروع می شود و یک امداد تفرج.

زمانی که من فکر می کنم از سلسله (1996-2000) به اعتقاد من Derek Jeter اندی Pettitte خورخه پوسادا ماریانو ریورا و برنی ویلیامز بودند cogs اما کلمنس مطمئنا بازی یک بخش بزرگ زمانی که او در پینستریپس.

من اصلا اعتماد به نفس در ما GM و هرگز شده اند. که می شود گفت, من در حال حاضر همین احساس را در مورد این بازیکن گروه توسعه به خصوص پس از خواندن ستون خود را در مورد [Estevan] Florial. چرا ما حفظ بازیکنان است که شناخته شده است به آسیب مستعد? — جو Scalzo

Estevan Florial 22 است و نقش دفاع به خوبی به اندازه کافی به مرکز میدان در لیگ های بزرگ در حال حاضر.

لیگ بزرگ سازمان نمی صرفنظر از استعداد و Florial نقص است ادبانه — به سادگی به دلیل آسیب. هر باشگاه برای شکار استعداد و زمانی که آنها پیدا کردن آن آنها آن را نگه دارید تا زمانی که این استعداد را تبدیل کند و یا صدمات گام در.

کلارک اشمیت است که یانکی ها’ top تبادل چشم انداز و 24 است. او تامی جان عمل جراحی قبل از انتخاب شدن در دور اول در سال 2017 پیش نویس است. در حال حاضر او در بافندگی به عنوان یک میانه چرخش استارت در برخی از نقطه آنها سخت برای پیدا کردن.

از آن شده اند مسئول اگر یانکی ها دور انداخته Mariano ریورا پس از بازوی راست عمل جراحی در سال 1992?

استعداد همه چیز trumps.

که آیا کودک اموزش جایگزین در خود هنگامی که او آمد به یانکی ها? — جان بسکتبال

اموزش اول سال با یانکی ها بود 1920 و او راست میدان در 86 بازی. در سال 1919 سامی ویک بازی 99, بازی, در, راست, جوجه Fewster 28 و آل Wickland 15.

چگونه بسیاری از گزینه های می کند و این تیم را/ارسال جزئی لیگ بازیکنان ؟ — هلن ماری Munson

اگر با گزینه های شما با اشاره به بازیکنان در حال نقل مکان کرد به عقب و جلو بین لیگ برتر و لیگ کوچک است که هنوز مشخص نشده است بین باشگاه و بازیکنان برای این فصل اگر یکی وجود دارد.

شما باید با ارجاع به آنچه در حال یانکی ها’ گزینه به عنوان دور به عنوان انتخاب چه بازیکنان می تواند کمک به آن بستگی دارد در چه موقعیت شما می خواهید به هدف قرار دادن یک بار فهرستی از حد — احتمالا 30 تا از 26 — تاسیس شده است.

که یانکی تبادل چشم انداز پتانسیل را دارند که در لیگ های فهرست به زودی ؟ — Ron Vorpe

Deivi گارسیا, Mike پادشاه کلارک اشمیت که شانس به دلیل استعداد و که وجود دارد به احتمال زیاد نمی تواند هر جزئی در بازی لیگ به زمین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de