J. A. Happ یکی از چند بازیکن است که در این توافق که MLB و بازیکنان ارتباط نهایی دوشنبه در نحوه محاسبه vesting گزینه برای خلاصه 2020 فصل است.

که تقریبا قطعا مثبت خواهد بود برای یانکی ها.

چرا که تحت این توافق نامه که با این نسخهها کار به عنوان یک چتر برای اکثر بازیکنان MLB و اتحادیه توافق کردند که vesting گزینه خواهد بود به طور کامل پرداخت اما این باعث می شود سرشکن برای مختصر 60-بازی فصل.

Happ دارای 17 میلیون دلار vesting گزینه برای 2021. در استاندارد های نجومی که گزینه را واگذار اگر او رسیده یا 27 شروع می شود و یا 165 نوبت در سال 2020 است. اگر او تحت جدید آرایش Happ خواهد ماشه را vesting گزینه در هر 10 شروع می شود و یا 61 1/₃ نوبت.

اما در ماه مارس توافق بین MLB و بازیکنان ارتباط دارای یک لیست از بازیکنان (که شامل متن) با ویژه پیمان که نیاز به مقررات — در متن مورد خود vesting گزینه — renegotiated یا باید این موضوع را به داوری است. انتظار از این رو است که یانکی ها و Happ خواهد شد یا قطعی های مختلف آستانه که در آن گزینه جلیقه و/یا پایین تر از ارزش این گزینه و یا دیگری یک داور را در حکومت چه باید بکنید.

J.A. Happ
J. A. Happسازمان حفاظت محیط زیست

این منافع یانکی ها چون آنها Happ اما نه به اندازه کافی به خطر تحریک خود 2021 گزینه است. یانکی ها با بطور قابل توجهی کمتر درآمد در سال جاری و عدم اطمینان در مورد اگر طرفداران حتی مجاز برای حضور در بازی 2021, نمی خواهم به پرداخت یک back-end استارت 17 میلیون دلار در سال آینده, به خصوص از آنجایی که آنها غذای آنها بیشتر نیز در آینده در آژانس در James Paxton و Masahiro تاناکا و یک موقعیت بازیکن در DJ LeMahieu.

اگر Yanks هستند در یک موقعیت که در آن آنها می خواهند برای کاهش حقوق و دستمزد Happ خواهد بود نه یک اولویت است.

با این وجود, به عنوان ساختار همه چیز در حال حاضر آنها نیز نمی خواهند در موقعیت که در آن آنها محدود Happ نوبت اگر او تبادل نظر هست.

متن خوب نگاه هر دو در اول بهار آموزش و در این زمان نسخه 2.0 و مهم است که به این فهرست هستند. لوئیس سورینو و دومینگو آلمان نمی خواهد زمین این سال است. تاناکا بود, ضربه به سر توسط یک Giancarlo استانتون خط رانندگی و هیچ افشای عمومی است و در عین حال ساخته شده است اگر او قادر خواهد بود برای شروع فصل در چرخش است. Aroldis چپمن و لوئیس Cessa هستند و پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 هدف قرار دادن عمق به گسترش در سراسر نوبت.

سالم استارت به احتمال زیاد می توانید 12 شروع می شود در 60 بازی فصل. این یانکی ها نمی خواهم به در موقعیت برای محدود کردن متن به کمتر از 10 به عنوان مثال با استفاده از یک درب بازکن حداقل سه بار در مقابل چپ. در 12 گردش Happ تنها می توانست به طور متوسط کمی بیش از پنج نوبت به گرفتگی 61 1/₃ نوبت مورد نیاز به این گزینه جلیقه اگر که خود را در آستانه.

در حال حاضر Happ خواهد بود بخشی از یک چرخش با Gerrit کول Paxton تاناکا (اگر سالم) و اردن Montgomery.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de