به دنبال سه روز پیش رو که در آن بزرگ لیگ برنامه نگران است می تواند اتلاف تفکر با راه نقشه تغییرات تقریبا روزانه به دلیل تست مثبت برای COVID-19 عمده leaguers و کارکنان است.

بنابراین در حالی که یانکی ها بازی فیلیز چهار بار در هفته آینده — دو در برانکس و دو در جنوب فیلادلفیا — یک احتمال قوی آن را رسما در دفتر ثبت دعاوی حقوقی شب جمعه است.

فیلیز ترجمه شده از یکشنبه گذشته زمانی که آنها بازی میزبان به COVID-19 آلوده Marlins و نمی خواهد بازی این آخر هفته.

“من نمی دانم هر چیزی به صورت خاص و در عین حال گفت: Aaron Boone, تیم که قرار بود به صورت فیلیز در فیلادلفیا این گذشته دوشنبه و سه شنبه قبل از بازی به تعویق افتاد. “من می دانم که وجود دارد این است که برخی از خوش بینی وجود دارد اما هنوز زود است که بدانید در یک راه یا دیگری.”

Didi Gregorius
دیدی Gregoriusگتی ایماژ

چهار بازی در برابر فیلیز خواهد نیروی یانکی ها و اشعه به بازی چهار در سه روز در سن پترزبورگ شروع جمعه. دو نفر از کسانی که بازی نیاز به یک جفت از هفت بازی در یک زمین باز یافته doubleheader.

بون گفت: کاهش از نوبت برای یک دوقلو لایحه است که قابل فهم برای این فصل است.

“من با آن خوب من فکر می کنم وجود دارد این است که برخی از حکمت که” بون گفت. “کسانی که شرایط در حال حاضر به بوجود می آیند به عنوان ما می بینیم تیم ها داشتن برای به تعویق انداختن بازی و مسائل آن را مانند به نظر می رسد اگر ما قادر به انجام این کار doubleheaders در حال رفتن به بخش بسیار زیادی از این چیز. در این سال من فکر می کنم عاقلانه است که برای کوتاه شدن همه چیز. آن را نمی خواهد شما چگونه رسم آن را به طور معمول, اما من کاملا درک می کنم.”


بون قرار داده Gleyber تورس در صف برای جمعه شب 5-1 برنده بیش Red Sox در استادیوم یانکی اما او محفوظ و حق حذف shortstop اگر آرنج راست درست نیست در طول داخل سالن تمرین پنبه حلاجی شده یا اگر او تا به حال یک مشکل پرتاب. اما نبود آن لازم است.

تورس که آمار سوم و رفت 2-برای-4 اصابت با زمین در آرنج پنج شنبه شب در اولین ورود و چپ بازی در چهارم. X-rays منفی بودند.

“او در صف مبتنی بر مکالمه است که من تا به حال با او” بون گفت shortstop که آمار سوم و رفت 2–4. “او احساس بسیار خوب [جمعه]. او در صف در حال حاضر است.”

Slimmed پایین CC Sabathia که در حال حاضر یک زمان مشاور ویژه در یانکی’ در مقابل دفتر انداخت از جمعه شب مراسم اول بشه.


Hal Steinbrenner تماشا خانه بازکن از مالک جعبه. او در اواخر برادر هنک مفتخر شد با یک صفحه نمایش بزرگ در مرکز زمینه صفحه نمایش.


یانکی ها تا به حال آبی برزنت با هیچ تبلیغات بر روی آنها پوشش صندلی در پایین کاسه برای خانه خود را باز کن. تیم های دیگر را با استفاده از مقوا cutouts از طرفداران. یانکی ها را در لوله مصنوعی سر و صدای جمعیت در طول بازی.


یانکی ها رادیو پخش Suzyn Waldman خواند سرود ملی از غرفه قبل از بازی. بوستون جکی Bradley جونیور و الکس Verdugo هر زمان یک زانو در امتداد پایه سوم در حالی که Waldman خواند.


یانکی ها و Red Sox ضرب دیده قلع می توانند مانند درب به افتخار کارکنان مراقبت های بهداشتی از بیمارستان های منطقه به آنها معرفی شدند قبل از بازی. این گروه شامل Dr. Paul Lee یانکی ها’ متخصص داخلی.


Geritt کول تن به تن کرده و در دو شروع می شود, James Paxton کردم لرزاند در شروع و J. A. Happ صدمه دیده بود توسط خانه اجرا (دو پنج شنبه شب مقابل آرام). به عنوان Masahiro Tanaka را فراموش شنبه اردن مونتگمری ساخته شده اولیه خود را ظاهر جوان — اما گرفتن سرعت — فصل شب جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de