کلینت Frazier شد به طور گسترده ای را ستود و گفت او را به پوشیدن ماسک در طول بازی ها در طول فصل به طور منظم در تلاش برای نه فقط محافظت از خود, اما کسانی که در اطراف او.

اما به دلیل این است که سال 2020 او همچنین جلب انتقاد از برخی.

“جالب بود” Frazier روز جمعه گفت از واکنش. “من یک مقدار زیادی از بازخورد مثبت و من یک مقدار زیادی از بازخورد منفی و همچنین فقط از پوشیدن ماسک.”

در مورد بازخورد منفی Frazier گفت: “این رسانه های اجتماعی ، من به نام یک گوسفند توسط برخی از مردم است.”

فریزر گفت که او unfazed توسط simple-minded نظرات.

“این همه خوب است” Frazier گفت. “هر کس حق دارد نظر خود را, اما با این وضعیت که ما در آن هستیم با توجه به شکننده این ویروس است که برای برخی از مردم, من بیش از حد نگران بازخورد منفی به دلیل حرکت رو به جلو من فکر می کنم آن را درست انجام دهید برای محافظت از خودم و دیگران در اطراف من. ما می خواهیم به برنده سری جهانی و راه برای انجام این کار به سالم است.”

همانطور که برای ستایش او فریزر را از آن اما نیست با قرار دادن مقدار به آن است.

“تا آنجا که به بلوغ چیزی که می رود من واقعا نمی قرار داده خیلی فکر کردم به این که” Frazier گفت. “وجود دارد بسیاری از مردم که گفته ام همه چیز در مورد من که واقعا حتی نمی دانم من. این واقعا من تحت تاثیر قرار, اما اگر آنها فکر می کنم من در حال رشد کردن من حدس می زنم که مثبت سمت راست در حال حاضر.”

Yankees
کلینت Frazierسازمان حفاظت محیط زیست

فریزر محدود شده است و برای برخی از بهار آموزش 2.0 با التهاب غلاف کف پا و او مطمئن نیستید چگونه او را از جا در یک بار در این فصل آغاز می شود.

“من فکر می کنم آن را بسیار طبیعی به اجازه دهید ذهن خود را سرگردان به این مناطق اما چیزی که من یاد گرفته ام چند سال گذشته است توقف تلاش برای بازی جنرال موتورز” Frazier گفت. “من یک نقش است. من نمی دانم آنچه که در این نقش است.”


Aaron Boone گفت که او خوشحال است که یانکی ها قادر خواهد بود برای باز کردن فصل خود را روز پنج شنبه در اتباع پارک در واشنگتن پس از وجود نگرانی در این سری نیاز به نقل مکان کرد و با توجه به محلی coronavirus مقررات.

با توجه به محلی دستورالعمل های بازیکنان و مربیان و کارکنان را به قرنطینه برای 14 روز اگر آنها در معرض coronavirus. پس از بهار آموزش 2.0 آغاز شده در جولای 3, هشت اتباع بازیکن و یک مربی داشته اند وارد این شهر اجباری 14 روز در قرنطینه.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

این تیم دنبال شد و در دو سالن به بازی بازی های 2020 فصل خود تنها یک ورزشگاه در Fredericksburg, Va. و بهار مرکز آموزش در وست پالم بیچ فلوریدا.

“من نمی قرار دادن تعداد زیادی به آن” بون در روز جمعه گفت.

او به صحبت GM برایان Cashman در روز پنج شنبه و متوجه آنها خواهد بود رفتن به واشنگتن ،

“این صدا مانند آنها کار می کرد از طریق مسائل هر چه آنها داشتن” بون گفت. “این برای تلفن های موبایل مانند آن را در تمام سیستم های پایین وجود دارد که خوب است برای شنیدن.”


بون گفت: Mike شاه شروع خواهد شد روز شنبه در نمایشگاه بازی مقابل متس در سیتی زمینه در حالی که زاک Britton, چاد, سبز, Tommy Kahnle و آدم Ottavino نیز دیدن عمل است. اردن مونتگمری برنامه ریزی شده است برای شروع روز یکشنبه در بازی مقابل متس در برانکس و به دنبال آن توسط جاناتان Loaisiga.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de