واشنگتن – سناتور جمهوریخواه تقسیم شدند بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم دوشنبه به عقب راندن معترضان از یک منطقه در اطراف کاخ سفید به طوری که او می تواند به بازدید از یک کلیسای تاریخی در سراسر خیابان را به یک عکس با یک کتاب مقدس.

“من در برابر پاکسازی یک تظاهرات مسالمت آمیز برای یک عکس op است که رفتار کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن” گفت: سناتور. بن Sasse, R-Neb., در بیانیه ای. در حالی که وجود دارد هیچ حق شورش و یا از بین بردن اموال او گفت: وجود دارد “اساسی — قانون اساسی — حق اعتراض.”

تقسیم واکنش از جمهوری خواهان پس از دیگری بعد از تظاهرات در پایتخت کشور و در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس مارس 25. افسر سابق پلیس درک چوین بود به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در Floyd مرگ است.

در طول یک شنبه سخنرانی رئیس جمهور تهدید به ارسال نظامی اگر شهرها و ایالات متحده قرار نیست پایان دادن به خشونت. به عنوان او صحبت کرد و از کاخ سفید پلیس در خارج از زور معترضان با تجمع در میدان لافایت با شورش سپر فلش چتری و عوامل شیمیایی. چند دقیقه بعد صدای شیپور از طریق پارک رفتیم و مطرح برای عکس ها با یک کتاب مقدس خارج از سنت جان کلیسای اسقفی که دچار آسیب جزئی پس از آن به آتش توسط معترضان اواخر یکشنبه شب.

بسیاری از دموکرات ها با انتقاد از این رویداد به عنوان یک شیرین کاری در حالی که برخی از قانونگذاران جمهوریخواه پیوست و آنها را در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن ،

‘قانون و نظم”: مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به سال 2016 موضوع به عنوان خشونت گسترش می یابد پس از جورج فلوید مرگ

بیشتر: DC شهردار می گوید با استفاده از گاز اشک آور معترضان در خارج از کاخ سفید قبل از حکومت نظامی است ‘شرم آور’

سناتور. Tim Scott سنا تنها سیاه جمهوری خواه گفت که او را تایید نمی کند.

“آن را به عنوان مربوط به گاز اشک آور وضعیت و مقدس… این چیزی است که من فکر می کردم مفید بود یا آنچه من می خواهم بدون انجام هر گونه سوال,” او گفت: Politico. “اگر سوال شما این است: شما باید با استفاده از گاز اشک آور برای روشن شدن مسیر به طوری که رئیس جمهور می تواند یک عکس op? پاسخ این است: “نه.””

حتی خواص از رئیس جمهور مانند بهداشت ، لیندزی گراهام R-S. C. نیز مورد سوال تصمیم گیری.

“من نمی دانم چه نقطه ای رئیس جمهور شد, تلاش برای, را,” او گفت:. “تلاش برای بازگرداندن نظم چیز خوبی است. حمله به یک کلیسا که یک چیز وحشتناک است. من فکر نمی کنم آن را پیشرفته توپ یک راه یا دیگری.”

اما دیگر جمهوری خواهان را تحسین رئیس جمهور با این استدلال آن را با ارسال یک پیام به سایر نقاط کشور که رئیس جمهور که قرار بود برای برقراری نظم و حفظ آمریکایی ها امن است.

“من فکر کردم چه رئیس جمهور را در بازدید از کلیسا بود که نه تنها مناسب آن مورد نیاز بود توضیح ، جان کندی, R-La., به خبرنگاران گفت:. “این پیام را به مردم آمریکا که دولت خود را در حال رفتن به محافظت از بی گناه است.”

‘بسیاری از شما ضعیف هستند’: مغلوب ساختن پیشی جستن ریل در کشور فرمانداران خواستار سرکوب خشونت

بیشتر: تماس با تظاهرات خشونت آمیز ‘اعمال داخلی و ترور’ تهمت به او می گوید شما ارسال نظامی اگر آنها کنترل نمی

برخی از جمهوری خواهان با اشاره به خشونت که شکسته است در روزهای اخیر از جمله در مقابل کاخ سفید و متهم معترضان تحریک مقامات.

“آنها می دانند که پلیس باید برای حرکت رو به جلو بر روی آنها. که باعث خواهد شد استفاده از گاز اشک آور. و آن را پخش حق را به تصاویر است که آنها می خواهند گفت:” مارکو روبیو سناتور. R-Fla. “این اقدام تحریک آمیز که ایجاد شده بود به عمد برای تلویزیون ملی.”

آمریکا خواستار اطلاعات در مورد زنجیره ای از حوادث که منجر به اعتراض صلح آمیز بودن زور از پارک.

تشکر. Bennie تامپسون که صندلی خانه میهن کمیته امنیت خواسته مدیر سرویس مخفی به نظر می رسد قبل از این کمیته به توجیه آنها در مورد این حادثه نوشته است که او “حیرت زده آشفته و خشمگین در نزد مقامات فدرال اشک کشتار با گاز معترضان مسالمت آمیز.”

خواسته جمعه که آیا رئیس جمهور انجام merited censure, خانه, رهبر اکثریت Steny Hoyer, D-Md., گفت: او معتقد بود حکم این حرکت اما با اشاره به کامل دموکراتیک حزبی تا به حال مورد بحث قرار نمی گرفتن که گام. Censuring مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث قرار گرفت در سال گذشته در خانه به عنوان یک جایگزین برای impeaching اما دموکرات ها در نهایت تصمیم گرفت در برابر سرزنش است که در یک بیانیه رسمی از مخالفت.

“این است که قطعا یک اقدام شایسته و مناسب به سرزنش و انتقاد. آن را وحشتناک عمل” هویر گفت: در تماس با خبرنگاران در روز سه شنبه. “این یک عمل نشان می دهد مجموع عدم درک و همدلی با خشم و نا امیدی و گریه برای عدالت بود که به سادگی به منظور تسهیل عکس op بدیهی است که طراحی شده برای اهداف سیاسی طراحی شده را به این کشور با هم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de